arteo_cz

interbad 2018
IT-TRANS veletrh IT v hromadné dopravě

strechy praha 2018

ŽIVOT NA ZAHRADĚ s důrazem na BIO

ŽIVOT NA ZAHRADĚ s důrazem na BIO

15. ročník prodejní a kontraktační výstavy Život na zahradě se koná 21.- 23. září 2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě. Zvláštní pozornost bude věnována BIO pěstování ovoce a zeleniny, organickým ...

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH udělil ceny GRAND PRIX a TOP EXPO

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH udělil ceny GRAND PRIX a TOP EXPO

Prestižní ceny GRAND PRIX za nejlepší exponáty/technologie a ceny TOP EXPO za nejpůsobivější expozice byly uděleny. V rámci mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2018 byli oceněni vystavovatelé, ...

<strong>SILMO PAŘÍŽ 2018 - Unikátní nabídka komentované prohlídky v češtině!</strong>

SILMO PAŘÍŽ 2018 - Unikátní nabídka komentované prohlídky v češtině!

51. ročník mezinárodního veletrhu oční optiky SILMO 2018 proběhne v Paříži již 28. září až 1. října. SILMO je jedním z největších veletrhů optiky na světě a jeho návštěva proto může být matoucí, slo ...

LEARNTEC

AMB 2018

zpět

Svět krásy a pohody - WORLD OF BEAUTY & SPA

Publikováno: 11.10.2011 00:00

Autor: EuroExpo

Svět krásy a pohody - WORLD OF BEAUTY & SPA

12. ročník největšího veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu v ČR
WORLD OF BEAUTY & SPA, pořádaný na přelomu září a října ve stánky a programem nabité pražské O2 areně, své návštěvníky potěšil.

Našli tu opět "vychytávky" z oborů pěstící a dekorativní kosmetika, přípravky a produkty z anti-aging řady pro celkové omlazení, biokosmetika, přístroje a metody pro formování postavy, péče o ruce a nohy, vybavení kosmetických, kadeřnických a masážních salonů a pracovišť a mnoho ukázek líčení, účesů i masáží profesionálů na modelkách i návštěvnících.

Kromě prestiže vynikal veletrh soutěživostí. Soutěžilo se všude, soutěživost bylo vidět nejen mezi obchodními značkami a firmami je prezentujícími, stejně tak mezi odborníky jednotlivých oborů, kteří mezi zdravou konkurencí předvedli své kvality.
Pro kadeřníky a ty, kteří chtěli vidět něco ze skutečně světové kadeřnické dílny, byla připravena show ve 4D - "Hvězdy kadeřnického světa tady a teď", dovezená přímo z Cosmoprofu Bologna.
A ti naši nejlepší v kadeřnickém oboru nechyběli na nejprestižnější soutěži v ČR o sto tisíc korun českých a účast na zahraniční soutěži (Norimberk) "INSPIRACE 2012", k níž nedílně patří jména jako Blanka Hašková, Martin Loužecký, Jan Hlaváček, tentokrát i Iveta Waiselová ze Slovenska a Hamdan El Ayache z Libanonu. Mezi čtrnáctkou vybraných finalistů zvítězila Romana Topinková. Mnoho předškolních dětí i školáků přišlo domů v novém účesy z celodenní účesové show pro mládež.

Tentokrát byla velká část veletrhu věnována oděvnímu designu. Trendové přehlídky značek Lee a Wrangler střídaly přehlídky večerních i denních nápaditých kreací Terezy Sabáčkové, agentury České modelky, kreativních vlasových ozdob a mnoho a dalších atraktivních modelů.
Národní Komora Módy – ČR o.s. ve spolupráci s Asociací Interdiamond World o.s.
a partnerskou podporu pořadatele veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA uvedla 12 postupujících mladých designerů do finále designerské soutěže „TEN DESIGNER ROKU 2011 – JSEM JÁ”

Vizážisté a kosmetičky si nenechali ujít Českou mistrovskou soutěž v make-upu s tématem "JEANS GIRL" pod patronací Pavla Bauera a Unie kosmetiček, z jejíhož finále postoupilo šest soutěžících, hostovaly soutěžící z Polska a Slovenska. Přesvědčivě zvítězila Eva Skořepová, která si tímto zajistila účast na prestižní soutěži v Düsseldorfu, jejíž licenci pro vítězku této soutěže věnovala za Veletrhy Brno, oficiálního zástupce Messe Düsseldorf v ČR, paní ing. Gabriela Vargová. Pro první a druhou vicemistryni je připravena soutěž ve Varšavě, pro všechny soutěžící, stejně tak jako v dalších soutěžích, řada hodnotných sponzroských darů včetně luxusních wellness pobytů. Pokračovaly trendy líčení světových značek, bylo vyhlášeno a Pavlem Bauerem předvedeno semifinálové téma na "Creativ Image Team 2012" (Electric city), Štěpánkou Podroužkovou téma "Fotomakeupu 2012" (Lolita). Na obě semifinále se mohou soutěžící hlásit již nyní, výběr do finále probíhá na základě fotografií.

V centru pozornosti oboru byla nová atraktivní soutěž "Sexy lashes" také s postupem do zahraničí, 7. podologická soutěž "Nejkrásnější nohy", byli vyhlášeni vítězové soutěže "Masér roku". Pozornost přitahovala prezentace významných amerických kosmetických značek přicházejících na český trh vytvořenou ve spolupráci s americkou ambasádou - Informace na hlavní stránce

Pro rodiče byla v programu nově zařazena témata jako "Rodina a zdravý životní styl", jako nápad Asociace pracovníků v regeneraci zahrnující péči o předškolní děti, masáže, aromaterapie, saunování, plavání, obouvání. Proběhly semináře České podiatrické společnosti. Asociace Dexter Academy, Asociace aromaterapeutů i řada odobrníků opět představily a předvedly principy aromaterapie, postupy relaxačních a revitalizačních masáží, akupresury, reflexní terapie, detoxikace, čakrální aromaterapie, irisdiagnostiky, ale také třeba astrologie a dalších alternativních metod prevence, léčby a hledání životní cesty.

Opravdový koncert tvořivosti těch "nej" zákaznických nehtů viděli návštěvníci na sobotní tradiční České a mezinárodní mistrovské soutěže v nail designu. Přihlásily se téměř čtyři desítky soutěžících, zvlášť byli hodnoceny práce akrylové i gelové, samostatnou skupinu tvořilo hodnocení zahraničních soutěžících. V celkovém pořadí jasně převládly práce gelové, i jejich kvalita a provedení. Tento trend v ČR převažuje již řadu let, ačkoliv ve většině zemí EU je tomu naopak. Vítězky Veronika Beníšková - Švebišová a Andrea Hendrychová budou opět reprezentovat ČR na Mezinárodním mistrovství v Düsseldorfu v březnu 2012.

V soutěži produktů "BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD" bylo oceněno patnáct výrobků, tentokrát řada z nich jako "výrobky mimořádné kvality" které - jak řekl RNDr. Soběslav Fiker, CSc., jeden z hodnotitelů - např. kromě deklarovaného účinku přinášejí pocit pohody fyzické i psychické, velice hodnotné složení či komplexní zaměření na určitou problematiku. Spokojen s většinou produktů byl i hodnotitel přístrojů Vladimír Rafaj.

Těší nás zájem vystavovatelů, návštěvníků i mediálních partnerů, od nichž jsme slyšeli mnoho pochvalných, povzbudivých i milých slov. I my bychom jim chtěli vyjít vstříc a zvětšit prostory výstavy pro jejich komfort i další možnosti rozvoje veletrhu i jeho doprovodného programu.

13. veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA JARO bude tentokrát opět na začátku veletržní sezóny v prostorách nových a zmodernizovaných hal areálu PVA EXPO PRAHA -Letňany.
Více informací naleznete na:

Výsledky soutěží

http://www.beautyexpo.cz

http://www.worldofbeauty.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Realizace 2015

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}