strechy praha 2020

Mezinárodní veletrh lodí Hamburg
IFA Insider

pronájmy

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Společnost Výstaviště Flora Olomouc, a.s. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19. Vzhledem k vývoji situace i přetrváv ...

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

K naší velké lítosti Vám musíme oznámit, že veletrh ILA 2020 je zrušen.

Nový termín veletrhu FeuerTrutz  30. 9. - 1. 10. 2020

Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

Po diskusích se zástupci průmyslu se veletržní společnost NürnbergMesse a pořadatel veletrhu FeuerTrutz společně rozhodli posunout FeuerTrutz na podzim 2020. Veletrh FeuerTrutz 2020 se uskuteční ve st ...

InnoTrans

Messe Karlsruhe

zpět

Svět krásy a pohody - WORLD OF BEAUTY & SPA

Publikováno: 11.10.2011 00:00

Autor: EuroExpo

Svět krásy a pohody - WORLD OF BEAUTY & SPA

12. ročník největšího veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu v ČR
WORLD OF BEAUTY & SPA, pořádaný na přelomu září a října ve stánky a programem nabité pražské O2 areně, své návštěvníky potěšil.

Našli tu opět "vychytávky" z oborů pěstící a dekorativní kosmetika, přípravky a produkty z anti-aging řady pro celkové omlazení, biokosmetika, přístroje a metody pro formování postavy, péče o ruce a nohy, vybavení kosmetických, kadeřnických a masážních salonů a pracovišť a mnoho ukázek líčení, účesů i masáží profesionálů na modelkách i návštěvnících.

Kromě prestiže vynikal veletrh soutěživostí. Soutěžilo se všude, soutěživost bylo vidět nejen mezi obchodními značkami a firmami je prezentujícími, stejně tak mezi odborníky jednotlivých oborů, kteří mezi zdravou konkurencí předvedli své kvality.
Pro kadeřníky a ty, kteří chtěli vidět něco ze skutečně světové kadeřnické dílny, byla připravena show ve 4D - "Hvězdy kadeřnického světa tady a teď", dovezená přímo z Cosmoprofu Bologna.
A ti naši nejlepší v kadeřnickém oboru nechyběli na nejprestižnější soutěži v ČR o sto tisíc korun českých a účast na zahraniční soutěži (Norimberk) "INSPIRACE 2012", k níž nedílně patří jména jako Blanka Hašková, Martin Loužecký, Jan Hlaváček, tentokrát i Iveta Waiselová ze Slovenska a Hamdan El Ayache z Libanonu. Mezi čtrnáctkou vybraných finalistů zvítězila Romana Topinková. Mnoho předškolních dětí i školáků přišlo domů v novém účesy z celodenní účesové show pro mládež.

Tentokrát byla velká část veletrhu věnována oděvnímu designu. Trendové přehlídky značek Lee a Wrangler střídaly přehlídky večerních i denních nápaditých kreací Terezy Sabáčkové, agentury České modelky, kreativních vlasových ozdob a mnoho a dalších atraktivních modelů.
Národní Komora Módy – ČR o.s. ve spolupráci s Asociací Interdiamond World o.s.
a partnerskou podporu pořadatele veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA uvedla 12 postupujících mladých designerů do finále designerské soutěže „TEN DESIGNER ROKU 2011 – JSEM JÁ”

Vizážisté a kosmetičky si nenechali ujít Českou mistrovskou soutěž v make-upu s tématem "JEANS GIRL" pod patronací Pavla Bauera a Unie kosmetiček, z jejíhož finále postoupilo šest soutěžících, hostovaly soutěžící z Polska a Slovenska. Přesvědčivě zvítězila Eva Skořepová, která si tímto zajistila účast na prestižní soutěži v Düsseldorfu, jejíž licenci pro vítězku této soutěže věnovala za Veletrhy Brno, oficiálního zástupce Messe Düsseldorf v ČR, paní ing. Gabriela Vargová. Pro první a druhou vicemistryni je připravena soutěž ve Varšavě, pro všechny soutěžící, stejně tak jako v dalších soutěžích, řada hodnotných sponzroských darů včetně luxusních wellness pobytů. Pokračovaly trendy líčení světových značek, bylo vyhlášeno a Pavlem Bauerem předvedeno semifinálové téma na "Creativ Image Team 2012" (Electric city), Štěpánkou Podroužkovou téma "Fotomakeupu 2012" (Lolita). Na obě semifinále se mohou soutěžící hlásit již nyní, výběr do finále probíhá na základě fotografií.

V centru pozornosti oboru byla nová atraktivní soutěž "Sexy lashes" také s postupem do zahraničí, 7. podologická soutěž "Nejkrásnější nohy", byli vyhlášeni vítězové soutěže "Masér roku". Pozornost přitahovala prezentace významných amerických kosmetických značek přicházejících na český trh vytvořenou ve spolupráci s americkou ambasádou - Informace na hlavní stránce

Pro rodiče byla v programu nově zařazena témata jako "Rodina a zdravý životní styl", jako nápad Asociace pracovníků v regeneraci zahrnující péči o předškolní děti, masáže, aromaterapie, saunování, plavání, obouvání. Proběhly semináře České podiatrické společnosti. Asociace Dexter Academy, Asociace aromaterapeutů i řada odobrníků opět představily a předvedly principy aromaterapie, postupy relaxačních a revitalizačních masáží, akupresury, reflexní terapie, detoxikace, čakrální aromaterapie, irisdiagnostiky, ale také třeba astrologie a dalších alternativních metod prevence, léčby a hledání životní cesty.

Opravdový koncert tvořivosti těch "nej" zákaznických nehtů viděli návštěvníci na sobotní tradiční České a mezinárodní mistrovské soutěže v nail designu. Přihlásily se téměř čtyři desítky soutěžících, zvlášť byli hodnoceny práce akrylové i gelové, samostatnou skupinu tvořilo hodnocení zahraničních soutěžících. V celkovém pořadí jasně převládly práce gelové, i jejich kvalita a provedení. Tento trend v ČR převažuje již řadu let, ačkoliv ve většině zemí EU je tomu naopak. Vítězky Veronika Beníšková - Švebišová a Andrea Hendrychová budou opět reprezentovat ČR na Mezinárodním mistrovství v Düsseldorfu v březnu 2012.

V soutěži produktů "BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD" bylo oceněno patnáct výrobků, tentokrát řada z nich jako "výrobky mimořádné kvality" které - jak řekl RNDr. Soběslav Fiker, CSc., jeden z hodnotitelů - např. kromě deklarovaného účinku přinášejí pocit pohody fyzické i psychické, velice hodnotné složení či komplexní zaměření na určitou problematiku. Spokojen s většinou produktů byl i hodnotitel přístrojů Vladimír Rafaj.

Těší nás zájem vystavovatelů, návštěvníků i mediálních partnerů, od nichž jsme slyšeli mnoho pochvalných, povzbudivých i milých slov. I my bychom jim chtěli vyjít vstříc a zvětšit prostory výstavy pro jejich komfort i další možnosti rozvoje veletrhu i jeho doprovodného programu.

13. veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA JARO bude tentokrát opět na začátku veletržní sezóny v prostorách nových a zmodernizovaných hal areálu PVA EXPO PRAHA -Letňany.
Více informací naleznete na:

Výsledky soutěží

http://www.beautyexpo.cz

http://www.worldofbeauty.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

IFA

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}