staffito-300

AMB 2018
avf

mpo 2017

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Nenechávejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Pořiďte je letos v předstihu na největším předvánočním veletrhu Stříbrné vánoční dny, který se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA od 7. do 10. pro ...

Technicko - řemeslný pavilon na výstavě Vzdělání a řemeslo

Technicko - řemeslný pavilon na výstavě Vzdělání a řemeslo

Tradiční výstava VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO probíhá od 22. – 24. listopadu 2017 od 9 do 17 hodin, v pátek pak do 16 hodin na českobudějovickém Výstavišti. Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma. Pavilon T2 j ...

R+T 2018 ve Stuttgartu

R+T 2018 ve Stuttgartu

Společnost Messe Stuttgart získala významnou podporu od odborných příznivců i profesních sdružení pro organizaci veletrhu R+T Stuttgart, který se koná od 27. února do 3. března 2018.

biomasa 2018

avf

zpět

WTT-Expo 2011: Důležitá oborová platforma tepelné a chladicí techniky

Publikováno: 18.10.2011 00:00

Autor: Messe Karlsruhe

WTT-Expo 2011: Důležitá oborová platforma tepelné a chladicí techniky

Čtvrtý ročník odborného veletrhu průmyslové tepelné a chladicí techniky přilákal do Karlsruhe odborníky z šestnácti zemí.

Karlsruhe/Essen - Veletrh WTT-Expo se 140 vystavovateli z 16 zemí a 1800 odbornými návštěvníky z deseti zemí dobře obstál jako exkluzivní platforma pro svůj obor. Tím WTT-Expo, které se poprvé konalo jako samostatný veletrh, prokázalo svoji relevanci pro uživatelské obory. Pod záštitou parlamentní tajemnice Katheriny Reiche, spolkové ministryně pro životní prostředí, ochranu přírody a bezpečnost reaktorů, otevřel odborný veletrh pro průmyslovou tepelnou a chladicí techniku své brány na výstavišti v Karlsruhe počtvrté.

„Jsme pyšní, že WTT-Expo našlo jako další specializovaný veletrh pro technologie budoucnosti své pevné místo v našem portfoliu. V tomto roce nám dělá velkou radost rekordní počet vystavovatelů a skutečnost, že podle ankety každý třetí návštěvník využívá pro svoji informovanost výhradně veletrh WTT-Expo“, řekla Britta Wirtz, jednatelka veletržní společnosti Karlruher Messe- und Kongress-GmbH.

Vystavovatelé hodnotí veletrh WTT Expo jako oborovou základnu, která přitahuje velmi kvalitní odborníky. 80 % vystavovatelů se přimlouvá za výrobkový veletržní koncept.
Každý čtvrtý návštěvník ujel kvůli návštěvě veletrhu více než 300 km. 70 % návštěvníků bylo s návštěvou veletrhu spokojeno. Jejich cílem bylo v první řadě navázání a upevnění kontaktů a získání informací o novinkách, výrobcích a službách. 91 % návštěvníků má značný vliv na nákupní rozhodování firmy. Po veletrhu plánuje asi 72 % odborných návštěvníků na základě získaných informací učinit investice.

Poprvé v rámci veletrhu WTT-Expo: odborná přehlídka vyhřívacích systémů pro průmyslové haly

Na přehlídce „Vyhřívací systémy průmyslových hal“, která se v rámci veletrhu WTT-Expo uskutečnila poprvé, se prezentují špičky tohoto oboru. „Jsme hrdí, že jsme pro teprve první odbornou přehlídku získali jedenáct podniků. Všichni se shodují, že tematická integrace do WTT-Expo byla po všech stránkách správná. Pro budoucí akce bychom chtěli tuto oblast ještě dále rozšířit, neboť téma rekuperace tepla je nejen společným jmenovatelem pro klíčové otázky WTT-Expo, pro tepelné výměníky a pro techniku tepelných nosičů, ale i pro systémy vytápění hal“, objasnil Harald Krüssmann, iniciátor a projektový vedoucí veletrhu WTT-Expo.

Odborný rámcový program se setkal s velkým ohlasem

Rámcový program měl velkou odezvu. 37 % návštěvníků využilo příležitost podrobně se v rámci odborného programu informovat.
Velkým úspěchem byla řada odborných přednášek na téma “Moderní budovy – důležitý trh pro energeticky efektivní systémy“, v jehož rámci Prof. Dr.-Ing. Bert Oschatz z ITG Institutu pro technické vybavení budov z Drážďan prezentoval první výsledky studie decentralizovaných tepelných systémů hal, základy pro správné energetické vyhodnocení hal a jejich tepelných systémů. Tyto výsledky mají ovlivnit přepracování normy DIN V 18599 a tím i v roce 2012 ohlášenou novelizaci nařízení o úspoře energie.
„Fórum tepelné výměníky“ skupiny energie-cluster.ch, která byla na veletrhu WTT-Expo zastoupena švýcarským pavilónem, přijala odborná veřejnost velmi dobře: „Nás překvapila a zároveň potěšila velká návštěvnost a obliba, kterou mělo fórum “tepelné výměníky“. Přes 60 účastníků, více než jsme očekávali, přišlo na odborné přednášky“, shrnul Jürg Kärle, jednatel energetické skupiny energie-cluster.ch.

Ohlasy vystavovatelů k veletrhu WTT-Expo:

„Dosáhli jsme cílů, které jsme si naplánovali: zájem ze strany návštěvníků byl obrovský. U našeho stánku jsme vedli mnoho slibných rozhovorů“. - Lars Dörge, výrobní manažer firmy G. A. M. Heat GmbH.
„Pro nás probíhal veletrh WTT-Expo velmi dobře. U našeho výstavního stánku jsme měli mnoho zájemců, kteří byli předem velmi dobře informováni. My sem patříme, veletrh WTT Expo, to je naše platforma.“ – Marcel Schieskow z firmy HTA. Rekuperace tepla.
„My jsme vedli velmi zajímavé rozhovory s obchodníky, vystavovateli, spolupracovníky z výzkumu a vývoje i dodavateli. Výstava se nám velmi líbila a zanechala v nás velmi dobrý dojem z vystavených exponátů.“ – Katharina Schmelzer, odpovědná manažerka firmy Siemens AG – Industry Sector.
U našeho stánku jsme měli kvalifikované a zajímavé zájemce. Organizace veletrhu byla perfektní.“- Udo Blume, PTD Business Developement Manager, Alfa Laval Mid Europe GmbH.
„Jsme velmi rádi, že jsme měli veletrh WTT-Expo jako prezentační platformu mezi ACHEMA. Spektrum vystavovatelů a kvalifikovaná veřejnost dělají WTT-Expo zajímavým veletrhem“. -Martin Keller pracující pro inženýrskou kancelář pro ochranu před korozí při výstavbě chemických zařízení a pro Mersen France Py s. a. s.

Příští veletrh WTT-Expo se bude konat v září 2013 opět na výstavišti v Karlsruhe.

info@naveletrh.cz

http://www.wtt-expo.com

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

esotericke vanocni trhy

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}