Bautec

Logo VCB
IT-TRANS veletrh IT v hromadné dopravě

IFA – Consumer Electronics Unlimited

Veletrh REHAB 2019

Veletrh REHAB 2019

16. – 18. května 2019, Messe Karlsruhe

FeuerTrutz

FeuerTrutz

V termínu 20. - 21. února 2019 proběhne na výstavišti v Norimberku již 9-tý ročník mezinárodního veletrhu FeuerTrutz, který je zaměřen na protipožární prevenci.

Staňte se také Vy součástí bio světa - veletrh BIOFACH 2019

Staňte se také Vy součástí bio světa - veletrh BIOFACH 2019

Jen do 31. 7. 2018 mají výrobci biopotravin možnost zajistit si pro firmu místo na mezinárodním veletrhu biopotravin BIOFACH 2019 (13.02. - 16. 02.2019) Velmi rychle a pohodlně je možné se nahlási ...

IT-TRANS: IT řešení pro veřejnou dopravu

flora leto

zpět

WTT-Expo 2011: Důležitá oborová platforma tepelné a chladicí techniky

Publikováno: 18.10.2011 00:00

Autor: Messe Karlsruhe

WTT-Expo 2011: Důležitá oborová platforma tepelné a chladicí techniky

Čtvrtý ročník odborného veletrhu průmyslové tepelné a chladicí techniky přilákal do Karlsruhe odborníky z šestnácti zemí.

Karlsruhe/Essen - Veletrh WTT-Expo se 140 vystavovateli z 16 zemí a 1800 odbornými návštěvníky z deseti zemí dobře obstál jako exkluzivní platforma pro svůj obor. Tím WTT-Expo, které se poprvé konalo jako samostatný veletrh, prokázalo svoji relevanci pro uživatelské obory. Pod záštitou parlamentní tajemnice Katheriny Reiche, spolkové ministryně pro životní prostředí, ochranu přírody a bezpečnost reaktorů, otevřel odborný veletrh pro průmyslovou tepelnou a chladicí techniku své brány na výstavišti v Karlsruhe počtvrté.

„Jsme pyšní, že WTT-Expo našlo jako další specializovaný veletrh pro technologie budoucnosti své pevné místo v našem portfoliu. V tomto roce nám dělá velkou radost rekordní počet vystavovatelů a skutečnost, že podle ankety každý třetí návštěvník využívá pro svoji informovanost výhradně veletrh WTT-Expo“, řekla Britta Wirtz, jednatelka veletržní společnosti Karlruher Messe- und Kongress-GmbH.

Vystavovatelé hodnotí veletrh WTT Expo jako oborovou základnu, která přitahuje velmi kvalitní odborníky. 80 % vystavovatelů se přimlouvá za výrobkový veletržní koncept.
Každý čtvrtý návštěvník ujel kvůli návštěvě veletrhu více než 300 km. 70 % návštěvníků bylo s návštěvou veletrhu spokojeno. Jejich cílem bylo v první řadě navázání a upevnění kontaktů a získání informací o novinkách, výrobcích a službách. 91 % návštěvníků má značný vliv na nákupní rozhodování firmy. Po veletrhu plánuje asi 72 % odborných návštěvníků na základě získaných informací učinit investice.

Poprvé v rámci veletrhu WTT-Expo: odborná přehlídka vyhřívacích systémů pro průmyslové haly

Na přehlídce „Vyhřívací systémy průmyslových hal“, která se v rámci veletrhu WTT-Expo uskutečnila poprvé, se prezentují špičky tohoto oboru. „Jsme hrdí, že jsme pro teprve první odbornou přehlídku získali jedenáct podniků. Všichni se shodují, že tematická integrace do WTT-Expo byla po všech stránkách správná. Pro budoucí akce bychom chtěli tuto oblast ještě dále rozšířit, neboť téma rekuperace tepla je nejen společným jmenovatelem pro klíčové otázky WTT-Expo, pro tepelné výměníky a pro techniku tepelných nosičů, ale i pro systémy vytápění hal“, objasnil Harald Krüssmann, iniciátor a projektový vedoucí veletrhu WTT-Expo.

Odborný rámcový program se setkal s velkým ohlasem

Rámcový program měl velkou odezvu. 37 % návštěvníků využilo příležitost podrobně se v rámci odborného programu informovat.
Velkým úspěchem byla řada odborných přednášek na téma “Moderní budovy – důležitý trh pro energeticky efektivní systémy“, v jehož rámci Prof. Dr.-Ing. Bert Oschatz z ITG Institutu pro technické vybavení budov z Drážďan prezentoval první výsledky studie decentralizovaných tepelných systémů hal, základy pro správné energetické vyhodnocení hal a jejich tepelných systémů. Tyto výsledky mají ovlivnit přepracování normy DIN V 18599 a tím i v roce 2012 ohlášenou novelizaci nařízení o úspoře energie.
„Fórum tepelné výměníky“ skupiny energie-cluster.ch, která byla na veletrhu WTT-Expo zastoupena švýcarským pavilónem, přijala odborná veřejnost velmi dobře: „Nás překvapila a zároveň potěšila velká návštěvnost a obliba, kterou mělo fórum “tepelné výměníky“. Přes 60 účastníků, více než jsme očekávali, přišlo na odborné přednášky“, shrnul Jürg Kärle, jednatel energetické skupiny energie-cluster.ch.

Ohlasy vystavovatelů k veletrhu WTT-Expo:

„Dosáhli jsme cílů, které jsme si naplánovali: zájem ze strany návštěvníků byl obrovský. U našeho stánku jsme vedli mnoho slibných rozhovorů“. - Lars Dörge, výrobní manažer firmy G. A. M. Heat GmbH.
„Pro nás probíhal veletrh WTT-Expo velmi dobře. U našeho výstavního stánku jsme měli mnoho zájemců, kteří byli předem velmi dobře informováni. My sem patříme, veletrh WTT Expo, to je naše platforma.“ – Marcel Schieskow z firmy HTA. Rekuperace tepla.
„My jsme vedli velmi zajímavé rozhovory s obchodníky, vystavovateli, spolupracovníky z výzkumu a vývoje i dodavateli. Výstava se nám velmi líbila a zanechala v nás velmi dobrý dojem z vystavených exponátů.“ – Katharina Schmelzer, odpovědná manažerka firmy Siemens AG – Industry Sector.
U našeho stánku jsme měli kvalifikované a zajímavé zájemce. Organizace veletrhu byla perfektní.“- Udo Blume, PTD Business Developement Manager, Alfa Laval Mid Europe GmbH.
„Jsme velmi rádi, že jsme měli veletrh WTT-Expo jako prezentační platformu mezi ACHEMA. Spektrum vystavovatelů a kvalifikovaná veřejnost dělají WTT-Expo zajímavým veletrhem“. -Martin Keller pracující pro inženýrskou kancelář pro ochranu před korozí při výstavbě chemických zařízení a pro Mersen France Py s. a. s.

Příští veletrh WTT-Expo se bude konat v září 2013 opět na výstavišti v Karlsruhe.

info@naveletrh.cz

http://www.wtt-expo.com

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

ITB

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}