arteo_cz

staffito-145
messe duesseldorf

strechy praha - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Nenechávejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Pořiďte je letos v předstihu na největším předvánočním veletrhu Stříbrné vánoční dny, který se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA od 7. do 10. pro ...

Technicko - řemeslný pavilon na výstavě Vzdělání a řemeslo

Technicko - řemeslný pavilon na výstavě Vzdělání a řemeslo

Tradiční výstava VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO probíhá od 22. – 24. listopadu 2017 od 9 do 17 hodin, v pátek pak do 16 hodin na českobudějovickém Výstavišti. Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma. Pavilon T2 j ...

R+T 2018 ve Stuttgartu

R+T 2018 ve Stuttgartu

Společnost Messe Stuttgart získala významnou podporu od odborných příznivců i profesních sdružení pro organizaci veletrhu R+T Stuttgart, který se koná od 27. února do 3. března 2018.

staffito-300

On-line prodej vstupenek

zpět

PRAGOALARM/PRAGOSEC 2012 - Změna termínu!

Publikováno: 1.11.2011 00:00

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

PRAGOALARM/PRAGOSEC 2012 - Změna termínu!

Na základě konzultací s představiteli AGA a zástupci největších vystavovatelů se INCHEBA PRAHA rozhodla změnit termín veletrhu PRAGOALARM / PRAGOSEC 2012! Veletrh se uskuteční ve dnech 5. – 7. června (úterý – čtvrtek) jako samostatná a jediná akce v Průmyslovém paláci Výstaviště v Holešovicích.

Tímto krokem vycházíme vstříc vystavovatelům, kterým nevyhovoval původní termín, kdy se měl veletrh konat od čtvrtka do soboty souběžně s veletrhem PRAGOINTERIER. Zdůrazňujeme tak jeho odborné a profesionální zaměření. Vzhledem k tomu, že PRAGOALARM se úpravou konceptu orientuje výrazně na odbornou veřejnost, projektovou a stavební sféru, státní správu a bezpečnostní management firem, je třeba umožnit jeho návštěvu v pracovních dnech. A právě úterý - čtvrtek jsou pro veletrh typu B2B optimální.

V prvním červnovém týdnu bude též volný celý prostor před Průmyslovým palácem, což umožní účast vystavovatelů i na volných plochách a zejména prezentaci záchranné a hasičské techniky v optimálním prostředí.

Věříme, že i ti z Vás, kteří se již chystali na PRAGOALARM 2012 v únoru, přijmou tuto změnu s pochopením. Jde nám, Inchebě i Grémiu AGA, o kvalitní veletrh, který úspěšně naváže na dlouholetou tradici této akce!

Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm Generálním partnerem veletrhu PRAGOALARM / PRAGOSEC

Prezídium AGA na svém zasedání dne 12. října 2011 rozhodlo na základě předložené nabídky Incheby Praha, že AGA se od roku 2012, minimálně na období 2 dalších ročníků, stává Generálním partnerem veletrhu PRAGOALARM/PRAGOSEC. Toto partnerství platí vždy pro sudé roky, kdy se PRAGOALARM bude konat. AGA v daném roce nebude podporovat žádný další obdobně tematicky zaměřený veletrh.

Prezídium ocenilo výraznou programovou proměnu veletrhu. Ten pochopitelně i nadále zůstává zaměřen na prezentaci firem působících v oblasti bezpečnosti, zabezpečení a požární ochrany. Ovšem z hlediska návštěvníků otevírá vystavovatelům daleko větší
možnosti pro přímé oslovení na jedné straně zejména stavbařů, architektů, projektantů, developerů a pracovníků státní a veřejné správy a na straně druhé i managementu zabezpečení podniků a firem.

Grémium AGA se zapojuje intenzívně do způsobu a forem prezentace firem na veletrhu a bude se aktivně podílet na odborném programu a celkovém profesionálním vyznění veletrhu. O novinkách, které přinese daleko hlubší vzájemná spolupráce, než jaké jsme byli svědky v minulých letech, vás budeme průběžně informovat.

http://www.pragoalarm.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Messe Stuttgart

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}