arteo_cz

incheba - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

Nufam

staffito-300

Ocenění Pasivní dům 2017 získalo pět staveb

Ocenění Pasivní dům 2017 získalo pět staveb

Celkem pět staveb v pasivním standardu, které byly přihlášené do soutěže Pasivní dům 2017, získalo ocenění. Patří mezi ně dřevostavba z Jílového u Prahy, vzdělávací a poradenské centrum Otevřená zah ...

Myslivost a příroda na Výstavišti Floria Kroměříž

Myslivost a příroda na Výstavišti Floria Kroměříž

Již po páté se od 23. 3. do 25. 3. 2018 koná prodejní výstava myslivosti a přírody, kde si můžete nakoupit vše potřebné pro pobyt v přírodě. Také v letošním roce se můžou návštěvníci těšit na chovatel ...

Holiday World 2018 – přijďte načerpat tipy na dovolenou i výlety

Holiday World 2018 – přijďte načerpat tipy na dovolenou i výlety

Dovolte, abychom vás srdečně pozvali k návštěvě 27. ročníku středoevropského veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2018, který se uskuteční ve dnech 15. – 18. 2. 2018 souběžně s 12. ročníkem mezinár ...

pronájmy

get nord

zpět

Zástupci českého autoprůmyslu se prezentovali na EQUIP Auto Paříž 2011 ve společné expozici

Publikováno: 1.11.2011 00:00

Autor: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Návštěva paní velvyslankyně ČR ve Francii Marie Chatardové na české expozici

Ve dnech 11. - 15. 10. 2011 proběhl veletrh EQUIP AUTO 2011 v Paříži. Tento veletrh představuje jednu z top světových akcí pro Aftermarket v oblasti autoprůmyslu. Na této prestižní akci zorganizovalo Ministerstvo průmyslu a obchodu českou oficiální účast a na společné expozici České republiky se tak se státní podporou mohlo prezentovat 11 českých firem.

Mezinárodní veletrh Equip Auto se koná každé dva roky a představuje jednu z nejvýznamnějších událostí na poli automobilového průmyslu. Jedná se o jedinečnou příležitost pro výrobce, distributory i konečné zákazníky pro seznámení a navázání nových kontaktů. Veletrhu se tento rok účastnilo 1800 vystavovatelů, 50 zastoupených zemí a více než 96 000 návštěvníků.

Výstava byla uspořádána pouze ve dvou halách z pěti možných v areálu Parc des expositions-Nord Villepinte. V tomto případě pořadatel u majitele výstaviště objednal pouze dvě haly dle svého předpokladu, že zájem vystavovatelů o účast bude na stejné úrovni jako v roce 2009. Tento předpoklad se ukázal být mylný, neboť veškerá plocha byla vyprodána již v březnu roku 2011. Zájem vystavovatelů tak naznačoval oživení autoprůmyslu ve srvonání s rokem 2009 a potvrzení již známých statistik.

Z národních stánků v letošním ročníku silně dominoval stánek Čínské lidové republiky, který obsadil plochu několika expozičních bloků. Neméně rozsáhlou expozici představil další silný asijský zástupce Tchaj-wan. Z evropských národních stánků se tradičně silnou a početnou účastí zúčastnila Spolková republika Německo.

Expozice České republiky byla vystavěna na ploše o rozloze 144 m², z toho MPO poskytlo vystavovatelům plochu o rozloze 126 m². Expozice byla vystavěna v elegantním atypickém provedení, přičemž byl respektován požadavek vystavovatelů na dostatek vlastního prostoru pro prezentaci jejich produktů i podnikové grafiky.

Expozici navštívila také velvyslankyně ČR v Paříži paní Marie Chatardová, která tradičně podporuje české firmy při oficiálních účastech na francouzských veletrzích. Spolu s obchodním radou Karlem Zděnovcem nabídli služby a pomoc české ambasády při exportních aktivitách českých firem ve Francii.

Čeští vystavovatelé v rámci české oficiální účasti vyjádřili spokojenost s průběhem jejich prezentace a předběžně odhadují komerční efekty na 26,5 mil. Kč s možností vyšších efektů v závislosti na průběhu budoucích jednání. Ovšem nejvíce bylo vystavovateli ceněno, že se jim průběhu veletrhu podařilo získat celkem přes 450 relevantních obchodních kontaktů, což předčilo mnohá jejich očekávání.

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Veletržní společnost Karlsruhe

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}