veletrhy2019

it-sa
Nufam

Hamburská veletržní společnost

FRUIT LOGISTICA - Berlín

FRUIT LOGISTICA - Berlín

Mezinárodní veletrh obchodu s čerstvým ovocem a zeleninou se koná 05.02.–07.02.2020

MSV 2019 se zaměřuje za digitalizaci výroby

MSV 2019 se zaměřuje za digitalizaci výroby

Šedesátý první ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně opět ukáže poslední novinky a trendy v oblasti průmyslových technologií, představí fenomén digitální továrny a nově otevře diskusi k ...

Oficiální účast českých firem na veletrhu NEWCAST v Düsseldorfu

Oficiální účast českých firem na veletrhu NEWCAST v Düsseldorfu

Mezinárodní veletrh NEWCAST tvoří společně s veletrhy GIFA, METEC a THERMPROCESS čtveřici silných mezinárodních metalurgických veletrhů, které pořádá Messe Düsseldorf jednou za 4 roky. Tento rok se k ...

Eunique  veletrh užitého umění a designu

InnoTrans

zpět

Brau Beviale 2012: Přesvědčivý a přitažlivý obsah

Publikováno: 18.4.2012 14:53

Autor: Norimberské veletrhy

Brau Beviale 2012: Přesvědčivý a přitažlivý obsah

Dráždivá směs láká návštěvníky při pozvání na veletrh Brau Beviale 2012 ve dnech 13.-15. listopadu do Veletržního centra Norimberk. Zhruba 1.350 vystavovatelů (2011: 1.384), mezi nimi světově známí stálí účastníci i začínající vystavovatelé, naservíruje přibližně 31.500 hostům připraveným investovat (2011: 31.693) oblíbený koktejl z hodnotných nápojových surovin, inovativních technologií, efektivní logistiky a svěžích marketingových nápadů.

A uvolněný zůstane tento veletrh, který je v oblasti investičních celků pro nápojový průmysl v tomto roce nejdůležitější světovou akcí, až do konce: S ohledem na posunutí doby konání o jeden den, tedy od nynějška od úterý do čtvrtka, ušetří veletrh svým návštěvníkům ve velké míře problémy související s víkendovým provozem – ať už cestují letadlem, vlakem nebo autem.

Brau Beviale přesvědčí svou rozsáhlou nabídkou
V roce 2011 se veletrhu zúčastnili vystavovatelé z 49 zemí. Přední místo zaujímaly firmy z Německa, Itálie, Velké Británie, Rakouska, Nizozemí, České republiky, Švýcarska, Belgie a Francie. Těžištěm nabídek je celková technologie se stroji a zařízeními pro výrobu, plnění a balení nápojů, technické vybavení pro provoz a laboratoře a energetická zařízení. Do této kategorie lze zařadit přibližně polovinu vystavovatelů. Kromě toho představují důležitý segment veletrhu Brau Beviale suroviny pro výrobu nápojů. Vystavovateli jsou firmy s mezinárodní působností obchodující s chmelem a výrobci surovin a esencí pro nealkoholické nápoje.

Vysoká míra nasycení především západoevropských trhů v oblasti nápojů má vliv na vynalézavost: Marketing nabízí řadu nových konceptů a nápadů na reklamu v oblasti odbytu a na podporu prodeje. V segmentu logistiky prezentují přední evropští výrobci užitkových vozidel řešení pro přepravu a prodej nápojů odpovídající současným potřebám. 92 % vystavovatelů hodnotilo v roce 2011 celkový výsledek své účasti na veletrhu pozitivně a navázalo nové obchodní vztahy, 90 % očekávalo oživení obchodu v období po veletrhu. 85 % vystavovatelů mělo proto již při skončení veletrhu jasno: Při Brau Beviale 2012 budeme opět při tom.

Novinka v roce 2012: European MicroBrew Symposium - Sympozium evropského minipivovarnictví
Bezprostředně před veletrhem Brau Beviale pořádá veletržní organizace NürnbergMesse a Výzkumný a vzdělávací ústav pivovarnictví (VLB) Berlín ve dnech 12./13. listopadu 2012 poprvé Sympozium pro evropské minipivovary, „European MicroBrew Symposium – trh, trendy a technologie“. Stejně jako v USA pozorujeme také v mnoha evropských zemích vývoj směrem k individuálním, řemeslně vyráběným druhům piv. Tento trend zachycuje jedenapůldenní sympozium, které se bude v budoucnu každoročně konat v Norimberku. Zaměřuje se na jednatele, majitele, technické ředitele a sládky evropských minipivovarů a hostinských pivovarů a představitele dodavatelského průmyslu. Hlavními tématy jsou technika a technologie se zaměřením na minipivovary a vývoj trhu v segmentu minipivovarnictví v rámci Evropy. Konferenčním jazykem je angličtina.

Mimořádné přehlídky s odbornou přidanou hodnotou
V centru tematického pavilonu „Energie & voda“, navrženého společně s fondem Competence Pool Weihenstephan Technické univerzity Mnichov jsou obnovitelné zdroje energie, racionální přeměna energie, blokové tepelné elektrárny, zadávání, dezinfekce, získávání vody, analýza a úprava vody.

Nahlédnout do budoucnosti nápojového průmyslu si troufá tematický pavilon „Future Beverage Industry 20XX“. Jak lze snížit náklady? Jaké technologie zvyšují výrobu? Jak zlepšit řízení kvality? Společně s VLB Berlín prezentují firmy své vize a tvořivé nápady.
V roce 2011 hodnotilo téměř 100 odborníků z 26 zemí 1.113 druhů piv ucházejících se ve 49 kategoriích o získání ceny European Beer Star Award. Také v roce 2012 budou posuzovat podle kritérií spotřebitelů: Jak vypadá pěna? Jak vnímáme pivo v ústech? Jak chutná? Jsou splněna typická kritéria daného druhu piva? Největší soutěž piv v Evropě se zrodila v roce 2004 ze společné iniciativy Soukromých bavorských pivovarů (Private Brauereien Bayern), ideového garanta veletrhu, německého a evropského vrcholného oborového svazu. V první den veletrhu mohou návštěvníci tradičně ochutnat piva vyznamenaná zlatou medaili a volit své oblíbené – Consumers’Favourite – které pak bude oceněno zlatem, stříbrem a bronzem.

Do druhého kola vstupuje v roce 2012 úspěšná spolupráce v oblasti PET dvou předních veletrhů nápojového průmyslu, drinktec Mnichov a Brau Beviale. Z odborného hlediska je to podmíněno mimořádně rychlým inovačním cyklem v této oblasti. PETpoint, PET segment veletrhu drinktec, je proto od roku 2011 zastoupen také na veletrhu Brau Beviale v Norimberku – surovinami, výrobou předlisků, zařízeními na vyfukování s rozpínáním a na výrobu vyfukovaných výrobků, plnicími zařízeními, výrobou uzávěrů, etiketováním, recyklací a příslušenstvím.

Návštěvníci: vysoce kvalifikovaní, mezinárodní, připravení investovat
Téměř 31.000 odborných návštěvníků veletrhu Brau Beviale přichází z řad technického a obchodního managementu evropského nápojového průmyslu. Na poslední veletrh přijelo zhruba 36 % návštěvníků ze zahraničí, zejména z Nizozemí, Švýcarska, Belgie, Itálie, České republiky, Rakouska, Francie, Ruska, Španělska, Velké Británie a dalších zemí střední a východní Evropy. Také v roce 2011 odborná nabídka uspokojila neuvěřitelných 98 % odborných návštěvníků z pivovarů a sladoven, specialistů ze závodů vyrábějících nealkoholické nápoje, odborníků z mlékáren, pěstitelů vína a subdodavatelů v oblasti pivovarnictví a výroby nápojů.

Firmy nabízející nápojové suroviny, technologie, marketingové produkty a logistiku, z nichž 44 % bylo ze zahraničí, se těšily velkému zájmu vysoce kvalifikovaných odborníků (87 % z nich je zapojeno do rozhodování o investicích svých podniků). 28 % návštěvníků působí v obchodním vedení, vedení podniků a závodů, stejné je zastoupení těch, kteří působí ve výrobě a kontrole kvality, 14 % v odbytu, téměř 10 % ve výzkumu a vývoji, dále v údržbě, nákupu a marketingu.

Téměř každý druhý návštěvník veletrhu přijel v roce 2011 do Norimberka, aby se zde informoval o novinkách, a téměř 64 % návštěvníků chce tyto novinky aplikovat ve svých firmách. Pro návštěvníky je důležité zejména udržení stávajících a navázání nových obchodních kontaktů, výměna zkušeností, další vzdělávání, orientace na trhu, příprava investičních rozhodnutí a přímé uzavírání smluv.

Brau Beviale bude mít v budoucnu novou dobu konání: úterý až čtvrtek
Na přání vystavovatelů a návštěvníků bude doba konání veletrhu Brau Beviale do budoucna o jeden den posunuta. Další setkání představitelů evropského nápojového průmyslu: 13. až 15. listopadu 2012 (úterý až čtvrtek) ve Veletržním centru Norimberk.

http://www.ask-Brau-Beviale.de

verze pro tisk >

Další články:

- FRUIT LOGISTICA - Berlín

- MSV 2019 se zaměřuje za digitalizaci výroby

- Oficiální účast českých firem na veletrhu NEWCAST v Düsseldorfu

- V pátek startuje na brněnském výstavišti největší tuzemská LAN párty s více jak 500 hráči

- Mezinárodní veletrh marketingu ovoce a zeleniny ASIA FRUIT LOGISTICA

- CE WEEK - Meeting maloobchodníků spotřební elektroniky (12. - 13. 06., New York City)

- Veletrh FIHAV 2019 na Kubě opět s českou oficiální účastí

- Moravia Sport Expo přivítá na tisíce elitních a nadšených běžců.

- India Water Week se uskuteční v září v Dillí

- Pozvánka - The Warsaw Humanitarian Expo 2019 (WHE2019)

- FOR ARCH 2019 zaostří na chytrá města i na bezpečnost, důležitý prvek kvality života

- Biotechnology and Green Technology Expo v Tchaj-nanu

- bautec - veletrh stavebnictví a stavební techniky - sleva v případě včasného přihlášení

- Frýdecko-Místecký veletrh zaplní Halu Polárka

- IFA NEXT: The Edge of Innovation

- Volné vstupenky na veletrh REHAB

- Beviale Moscow 2020 na novém výstavišti

- FachPack 2019 – plocha téměř vyprodan

- Jarní Flora nadchla. Navštívilo ji přes 65 000 návštěvníků

- Ideální čas přihlásit se na veletrh FOR ARCH. Konec 2. uzávěrky se blíží!

InnoTrans

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}