strechy praha 2020

Intergastra 2020
Mezinárodní veletrh lodí Hamburg

arteo_cz

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Veletrhy oborů výroby, zpracování a obrábění kovů, drátů a kabelů, trubek a rour, železa i oceli mají v Düsseldorfu dlouhou tradici. Metals and Flow Technologies worldwide – heslo, které vystihuje mez ...

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

Nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže ještě více z digitalizace průmyslu, jeho nosným oborem bude tradičně obrábění a tváření. 62. ročník MSV očekává 80 tisíc odborníků, kteří přijedou z ...

Beviale Family se nadále rozrůstá

Beviale Family se nadále rozrůstá

Koncem roku 2016 oznámila skupina NürnbergMesse Group spuštění globální sítě na téma výroby nápojů pod názvem Beviale Family. Již existující platforma nápojového průmyslu, veletrh BrauBeviale v německ ...

U.T.SEC

On-line prodej vstupenek

zpět

Brau Beviale 2012: Přesvědčivý a přitažlivý obsah

Publikováno: 18.4.2012 14:53

Autor: Norimberské veletrhy

Brau Beviale 2012: Přesvědčivý a přitažlivý obsah

Dráždivá směs láká návštěvníky při pozvání na veletrh Brau Beviale 2012 ve dnech 13.-15. listopadu do Veletržního centra Norimberk. Zhruba 1.350 vystavovatelů (2011: 1.384), mezi nimi světově známí stálí účastníci i začínající vystavovatelé, naservíruje přibližně 31.500 hostům připraveným investovat (2011: 31.693) oblíbený koktejl z hodnotných nápojových surovin, inovativních technologií, efektivní logistiky a svěžích marketingových nápadů.

A uvolněný zůstane tento veletrh, který je v oblasti investičních celků pro nápojový průmysl v tomto roce nejdůležitější světovou akcí, až do konce: S ohledem na posunutí doby konání o jeden den, tedy od nynějška od úterý do čtvrtka, ušetří veletrh svým návštěvníkům ve velké míře problémy související s víkendovým provozem – ať už cestují letadlem, vlakem nebo autem.

Brau Beviale přesvědčí svou rozsáhlou nabídkou
V roce 2011 se veletrhu zúčastnili vystavovatelé z 49 zemí. Přední místo zaujímaly firmy z Německa, Itálie, Velké Británie, Rakouska, Nizozemí, České republiky, Švýcarska, Belgie a Francie. Těžištěm nabídek je celková technologie se stroji a zařízeními pro výrobu, plnění a balení nápojů, technické vybavení pro provoz a laboratoře a energetická zařízení. Do této kategorie lze zařadit přibližně polovinu vystavovatelů. Kromě toho představují důležitý segment veletrhu Brau Beviale suroviny pro výrobu nápojů. Vystavovateli jsou firmy s mezinárodní působností obchodující s chmelem a výrobci surovin a esencí pro nealkoholické nápoje.

Vysoká míra nasycení především západoevropských trhů v oblasti nápojů má vliv na vynalézavost: Marketing nabízí řadu nových konceptů a nápadů na reklamu v oblasti odbytu a na podporu prodeje. V segmentu logistiky prezentují přední evropští výrobci užitkových vozidel řešení pro přepravu a prodej nápojů odpovídající současným potřebám. 92 % vystavovatelů hodnotilo v roce 2011 celkový výsledek své účasti na veletrhu pozitivně a navázalo nové obchodní vztahy, 90 % očekávalo oživení obchodu v období po veletrhu. 85 % vystavovatelů mělo proto již při skončení veletrhu jasno: Při Brau Beviale 2012 budeme opět při tom.

Novinka v roce 2012: European MicroBrew Symposium - Sympozium evropského minipivovarnictví
Bezprostředně před veletrhem Brau Beviale pořádá veletržní organizace NürnbergMesse a Výzkumný a vzdělávací ústav pivovarnictví (VLB) Berlín ve dnech 12./13. listopadu 2012 poprvé Sympozium pro evropské minipivovary, „European MicroBrew Symposium – trh, trendy a technologie“. Stejně jako v USA pozorujeme také v mnoha evropských zemích vývoj směrem k individuálním, řemeslně vyráběným druhům piv. Tento trend zachycuje jedenapůldenní sympozium, které se bude v budoucnu každoročně konat v Norimberku. Zaměřuje se na jednatele, majitele, technické ředitele a sládky evropských minipivovarů a hostinských pivovarů a představitele dodavatelského průmyslu. Hlavními tématy jsou technika a technologie se zaměřením na minipivovary a vývoj trhu v segmentu minipivovarnictví v rámci Evropy. Konferenčním jazykem je angličtina.

Mimořádné přehlídky s odbornou přidanou hodnotou
V centru tematického pavilonu „Energie & voda“, navrženého společně s fondem Competence Pool Weihenstephan Technické univerzity Mnichov jsou obnovitelné zdroje energie, racionální přeměna energie, blokové tepelné elektrárny, zadávání, dezinfekce, získávání vody, analýza a úprava vody.

Nahlédnout do budoucnosti nápojového průmyslu si troufá tematický pavilon „Future Beverage Industry 20XX“. Jak lze snížit náklady? Jaké technologie zvyšují výrobu? Jak zlepšit řízení kvality? Společně s VLB Berlín prezentují firmy své vize a tvořivé nápady.
V roce 2011 hodnotilo téměř 100 odborníků z 26 zemí 1.113 druhů piv ucházejících se ve 49 kategoriích o získání ceny European Beer Star Award. Také v roce 2012 budou posuzovat podle kritérií spotřebitelů: Jak vypadá pěna? Jak vnímáme pivo v ústech? Jak chutná? Jsou splněna typická kritéria daného druhu piva? Největší soutěž piv v Evropě se zrodila v roce 2004 ze společné iniciativy Soukromých bavorských pivovarů (Private Brauereien Bayern), ideového garanta veletrhu, německého a evropského vrcholného oborového svazu. V první den veletrhu mohou návštěvníci tradičně ochutnat piva vyznamenaná zlatou medaili a volit své oblíbené – Consumers’Favourite – které pak bude oceněno zlatem, stříbrem a bronzem.

Do druhého kola vstupuje v roce 2012 úspěšná spolupráce v oblasti PET dvou předních veletrhů nápojového průmyslu, drinktec Mnichov a Brau Beviale. Z odborného hlediska je to podmíněno mimořádně rychlým inovačním cyklem v této oblasti. PETpoint, PET segment veletrhu drinktec, je proto od roku 2011 zastoupen také na veletrhu Brau Beviale v Norimberku – surovinami, výrobou předlisků, zařízeními na vyfukování s rozpínáním a na výrobu vyfukovaných výrobků, plnicími zařízeními, výrobou uzávěrů, etiketováním, recyklací a příslušenstvím.

Návštěvníci: vysoce kvalifikovaní, mezinárodní, připravení investovat
Téměř 31.000 odborných návštěvníků veletrhu Brau Beviale přichází z řad technického a obchodního managementu evropského nápojového průmyslu. Na poslední veletrh přijelo zhruba 36 % návštěvníků ze zahraničí, zejména z Nizozemí, Švýcarska, Belgie, Itálie, České republiky, Rakouska, Francie, Ruska, Španělska, Velké Británie a dalších zemí střední a východní Evropy. Také v roce 2011 odborná nabídka uspokojila neuvěřitelných 98 % odborných návštěvníků z pivovarů a sladoven, specialistů ze závodů vyrábějících nealkoholické nápoje, odborníků z mlékáren, pěstitelů vína a subdodavatelů v oblasti pivovarnictví a výroby nápojů.

Firmy nabízející nápojové suroviny, technologie, marketingové produkty a logistiku, z nichž 44 % bylo ze zahraničí, se těšily velkému zájmu vysoce kvalifikovaných odborníků (87 % z nich je zapojeno do rozhodování o investicích svých podniků). 28 % návštěvníků působí v obchodním vedení, vedení podniků a závodů, stejné je zastoupení těch, kteří působí ve výrobě a kontrole kvality, 14 % v odbytu, téměř 10 % ve výzkumu a vývoji, dále v údržbě, nákupu a marketingu.

Téměř každý druhý návštěvník veletrhu přijel v roce 2011 do Norimberka, aby se zde informoval o novinkách, a téměř 64 % návštěvníků chce tyto novinky aplikovat ve svých firmách. Pro návštěvníky je důležité zejména udržení stávajících a navázání nových obchodních kontaktů, výměna zkušeností, další vzdělávání, orientace na trhu, příprava investičních rozhodnutí a přímé uzavírání smluv.

Brau Beviale bude mít v budoucnu novou dobu konání: úterý až čtvrtek
Na přání vystavovatelů a návštěvníků bude doba konání veletrhu Brau Beviale do budoucna o jeden den posunuta. Další setkání představitelů evropského nápojového průmyslu: 13. až 15. listopadu 2012 (úterý až čtvrtek) ve Veletržním centru Norimberk.

http://www.ask-Brau-Beviale.de

verze pro tisk >

Další články:

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

- Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- Pojeďte s námi do bio světa - dne 13. 2. pořádáme zájezd na veletrh BIOFACH

- Vydejte se již příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection ( 14. -16. 1. 2020) a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- boot 2020 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

- Veletrh Bautec spustil předprodej vstupenek

Veletržní společnost Hamburg Messe & Congress

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}