veletrhy2019

IFA Insider
smm imex

Learntec

Veletrh EuroCIS - technologie nikdy nespí!

Veletrh EuroCIS - technologie nikdy nespí!

Po roce se 19. – 21. 2. 2019 v německém Düsseldorfu opět schází více než 400 vystavovatelů a zhruba 11 900 zahraničních návštěvníků maloobchodní scény na předním veletrhu technologií obchodu EuroCIS.

ITB Berlin 6. - 10. března 2019

ITB Berlin 6. - 10. března 2019

ITB Berlin je jedním z nejúspěšnějších mezinárodních veletrhů cestovního ruchu. Ročně se ho účastní na 110 000 odborných návštěvníků a na 10 000 vystavovatelů. Díky svému rozsahu se veletrh vyvinul ve ...

HOLIDAY WORLD od 21. do 24. února na Výstavišti v Holešovicích

HOLIDAY WORLD od 21. do 24. února na Výstavišti v Holešovicích

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. I v roce 2019 se na veletrhu představí téměř celý svět. C ...

MES EXPO

messe duesseldorf

zpět

Brau Beviale 2012: Přesvědčivý a přitažlivý obsah

Publikováno: 18.4.2012 14:53

Autor: Norimberské veletrhy

Brau Beviale 2012: Přesvědčivý a přitažlivý obsah

Dráždivá směs láká návštěvníky při pozvání na veletrh Brau Beviale 2012 ve dnech 13.-15. listopadu do Veletržního centra Norimberk. Zhruba 1.350 vystavovatelů (2011: 1.384), mezi nimi světově známí stálí účastníci i začínající vystavovatelé, naservíruje přibližně 31.500 hostům připraveným investovat (2011: 31.693) oblíbený koktejl z hodnotných nápojových surovin, inovativních technologií, efektivní logistiky a svěžích marketingových nápadů.

A uvolněný zůstane tento veletrh, který je v oblasti investičních celků pro nápojový průmysl v tomto roce nejdůležitější světovou akcí, až do konce: S ohledem na posunutí doby konání o jeden den, tedy od nynějška od úterý do čtvrtka, ušetří veletrh svým návštěvníkům ve velké míře problémy související s víkendovým provozem – ať už cestují letadlem, vlakem nebo autem.

Brau Beviale přesvědčí svou rozsáhlou nabídkou
V roce 2011 se veletrhu zúčastnili vystavovatelé z 49 zemí. Přední místo zaujímaly firmy z Německa, Itálie, Velké Británie, Rakouska, Nizozemí, České republiky, Švýcarska, Belgie a Francie. Těžištěm nabídek je celková technologie se stroji a zařízeními pro výrobu, plnění a balení nápojů, technické vybavení pro provoz a laboratoře a energetická zařízení. Do této kategorie lze zařadit přibližně polovinu vystavovatelů. Kromě toho představují důležitý segment veletrhu Brau Beviale suroviny pro výrobu nápojů. Vystavovateli jsou firmy s mezinárodní působností obchodující s chmelem a výrobci surovin a esencí pro nealkoholické nápoje.

Vysoká míra nasycení především západoevropských trhů v oblasti nápojů má vliv na vynalézavost: Marketing nabízí řadu nových konceptů a nápadů na reklamu v oblasti odbytu a na podporu prodeje. V segmentu logistiky prezentují přední evropští výrobci užitkových vozidel řešení pro přepravu a prodej nápojů odpovídající současným potřebám. 92 % vystavovatelů hodnotilo v roce 2011 celkový výsledek své účasti na veletrhu pozitivně a navázalo nové obchodní vztahy, 90 % očekávalo oživení obchodu v období po veletrhu. 85 % vystavovatelů mělo proto již při skončení veletrhu jasno: Při Brau Beviale 2012 budeme opět při tom.

Novinka v roce 2012: European MicroBrew Symposium - Sympozium evropského minipivovarnictví
Bezprostředně před veletrhem Brau Beviale pořádá veletržní organizace NürnbergMesse a Výzkumný a vzdělávací ústav pivovarnictví (VLB) Berlín ve dnech 12./13. listopadu 2012 poprvé Sympozium pro evropské minipivovary, „European MicroBrew Symposium – trh, trendy a technologie“. Stejně jako v USA pozorujeme také v mnoha evropských zemích vývoj směrem k individuálním, řemeslně vyráběným druhům piv. Tento trend zachycuje jedenapůldenní sympozium, které se bude v budoucnu každoročně konat v Norimberku. Zaměřuje se na jednatele, majitele, technické ředitele a sládky evropských minipivovarů a hostinských pivovarů a představitele dodavatelského průmyslu. Hlavními tématy jsou technika a technologie se zaměřením na minipivovary a vývoj trhu v segmentu minipivovarnictví v rámci Evropy. Konferenčním jazykem je angličtina.

Mimořádné přehlídky s odbornou přidanou hodnotou
V centru tematického pavilonu „Energie & voda“, navrženého společně s fondem Competence Pool Weihenstephan Technické univerzity Mnichov jsou obnovitelné zdroje energie, racionální přeměna energie, blokové tepelné elektrárny, zadávání, dezinfekce, získávání vody, analýza a úprava vody.

Nahlédnout do budoucnosti nápojového průmyslu si troufá tematický pavilon „Future Beverage Industry 20XX“. Jak lze snížit náklady? Jaké technologie zvyšují výrobu? Jak zlepšit řízení kvality? Společně s VLB Berlín prezentují firmy své vize a tvořivé nápady.
V roce 2011 hodnotilo téměř 100 odborníků z 26 zemí 1.113 druhů piv ucházejících se ve 49 kategoriích o získání ceny European Beer Star Award. Také v roce 2012 budou posuzovat podle kritérií spotřebitelů: Jak vypadá pěna? Jak vnímáme pivo v ústech? Jak chutná? Jsou splněna typická kritéria daného druhu piva? Největší soutěž piv v Evropě se zrodila v roce 2004 ze společné iniciativy Soukromých bavorských pivovarů (Private Brauereien Bayern), ideového garanta veletrhu, německého a evropského vrcholného oborového svazu. V první den veletrhu mohou návštěvníci tradičně ochutnat piva vyznamenaná zlatou medaili a volit své oblíbené – Consumers’Favourite – které pak bude oceněno zlatem, stříbrem a bronzem.

Do druhého kola vstupuje v roce 2012 úspěšná spolupráce v oblasti PET dvou předních veletrhů nápojového průmyslu, drinktec Mnichov a Brau Beviale. Z odborného hlediska je to podmíněno mimořádně rychlým inovačním cyklem v této oblasti. PETpoint, PET segment veletrhu drinktec, je proto od roku 2011 zastoupen také na veletrhu Brau Beviale v Norimberku – surovinami, výrobou předlisků, zařízeními na vyfukování s rozpínáním a na výrobu vyfukovaných výrobků, plnicími zařízeními, výrobou uzávěrů, etiketováním, recyklací a příslušenstvím.

Návštěvníci: vysoce kvalifikovaní, mezinárodní, připravení investovat
Téměř 31.000 odborných návštěvníků veletrhu Brau Beviale přichází z řad technického a obchodního managementu evropského nápojového průmyslu. Na poslední veletrh přijelo zhruba 36 % návštěvníků ze zahraničí, zejména z Nizozemí, Švýcarska, Belgie, Itálie, České republiky, Rakouska, Francie, Ruska, Španělska, Velké Británie a dalších zemí střední a východní Evropy. Také v roce 2011 odborná nabídka uspokojila neuvěřitelných 98 % odborných návštěvníků z pivovarů a sladoven, specialistů ze závodů vyrábějících nealkoholické nápoje, odborníků z mlékáren, pěstitelů vína a subdodavatelů v oblasti pivovarnictví a výroby nápojů.

Firmy nabízející nápojové suroviny, technologie, marketingové produkty a logistiku, z nichž 44 % bylo ze zahraničí, se těšily velkému zájmu vysoce kvalifikovaných odborníků (87 % z nich je zapojeno do rozhodování o investicích svých podniků). 28 % návštěvníků působí v obchodním vedení, vedení podniků a závodů, stejné je zastoupení těch, kteří působí ve výrobě a kontrole kvality, 14 % v odbytu, téměř 10 % ve výzkumu a vývoji, dále v údržbě, nákupu a marketingu.

Téměř každý druhý návštěvník veletrhu přijel v roce 2011 do Norimberka, aby se zde informoval o novinkách, a téměř 64 % návštěvníků chce tyto novinky aplikovat ve svých firmách. Pro návštěvníky je důležité zejména udržení stávajících a navázání nových obchodních kontaktů, výměna zkušeností, další vzdělávání, orientace na trhu, příprava investičních rozhodnutí a přímé uzavírání smluv.

Brau Beviale bude mít v budoucnu novou dobu konání: úterý až čtvrtek
Na přání vystavovatelů a návštěvníků bude doba konání veletrhu Brau Beviale do budoucna o jeden den posunuta. Další setkání představitelů evropského nápojového průmyslu: 13. až 15. listopadu 2012 (úterý až čtvrtek) ve Veletržním centru Norimberk.

http://www.ask-Brau-Beviale.de

verze pro tisk >

Další články:

- Veletrh EuroCIS - technologie nikdy nespí!

- ITB Berlin 6. - 10. března 2019

- HOLIDAY WORLD od 21. do 24. února na Výstavišti v Holešovicích

- WEINmesse Berlin - Veletrh ušlechtilých vín startuje již zítra!

- SIMA-SIMAGENA 2019 - ODSTARTUJE UŽ ZA 10 DNÍ

- INTERNORGA 2019 již za měsíc

- Zlevněné vstupné na veletrh BUS2BUS v Berlíně 19. - 21. března 2019

- Možnost účasti zdarma na veletrhu BUS2BUS pro startupy 19. - 21. března 2019 (Berlín)

- Výsledky ankety MOTOCYKL ROKU 2019 budou vyhlášeny na veletrhu MOTOSALON

- FOR FISHING číslo 10: Přinese rybářské novinky a přivítá kaprařskou legendu Steva Briggse

- Kdo necestuje, nežije! HOLIDAY WORLD přinese tipy na dovolenou i zajímavé soutěže

- FOR PASIV a FOR WOOD: Jediné veletrhy v Praze na téma nízkoenergetického bydlení

- Vstupenky na veletrh REHAB

- SIMA-SIMAGENA 2019 - Den chovatelů v Paříži

- Představte se na veletrhu INNOPROM v Jekatěrinburgu

- Veletrh STŘECHY PRAHA nově s Festivalem dřeva a nářadí

- Sbírkové skleníky na Floře budou od února opět přístupné veřejnosti

- Pozvánka na veletrh BIOFACH 2019

- Nejvýznamnější veletrh se zaměřením na protipožární prevenci již za tři týdny.

- Na veletrhu SVATBA splníme vaše sny

DMEA - Connecting Digital Health

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}