EUROGUSS

Eunique
IT-TRANS veletrh IT v hromadné dopravě

strechy praha 2020

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Veletrhy oborů výroby, zpracování a obrábění kovů, drátů a kabelů, trubek a rour, železa i oceli mají v Düsseldorfu dlouhou tradici. Metals and Flow Technologies worldwide – heslo, které vystihuje mez ...

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

Nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže ještě více z digitalizace průmyslu, jeho nosným oborem bude tradičně obrábění a tváření. 62. ročník MSV očekává 80 tisíc odborníků, kteří přijedou z ...

Beviale Family se nadále rozrůstá

Beviale Family se nadále rozrůstá

Koncem roku 2016 oznámila skupina NürnbergMesse Group spuštění globální sítě na téma výroby nápojů pod názvem Beviale Family. Již existující platforma nápojového průmyslu, veletrh BrauBeviale v německ ...


Warning: Division by zero in /home/httpd/html/id/euroexpo/lib/incl-reklama2.php on line 326

Lasys 2020

messe duesseldorf

zpět

V Brně vrcholí přípravy již 44. veletrhů módy

Publikováno: 30.7.2014 15:12

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

V Brně vrcholí přípravy již 44. veletrhů módy

Od neděle 24. srpna do úterý 26. srpna bude brněnské výstaviště patřit nejnovějším módním trendům v oděvech, textilu, obuvi i doplňcích. Výrobci a dovozci představí obchodníkům kolekce připravované pro jaro a léto 2015, součástí budou atraktivní módní přehlídky i odborný doprovodný program. Vedle tradičně prezentovaných branží se v nabídce opět objeví nové úspěšné projekty jako Fresh Fashion zóna věnovaná mladé nezávislé tvorbě nebo speciální sekce Metrový textil a galanterie.

Matadoři veletrhu STYL

Veletrh módy STYL se v Brně koná již od roku 1993 a vždy v únoru a v srpnu předvádí nové kolekce a trendy v branžích klasická móda, volnočasová móda, dětská a těhotenská móda, spodní prádlo a plavky. V posledních letech pravidelně obsazuje pavilon P, největší výstavní halu ve střední Evropě, a svojí nabídkou oslovuje především obchodníky a nákupčí z české a slovenské maloobchodní sítě.

Většina vystavovatelů se veletrhu STYL účastní pravidelně a vždy dvakrát do roka se zde setkává se svými odběrateli. Ani letos v srpnu mezi účastníky nebudou chybět firmy jako Anita Moravia, Donet, Etex, Favab, H&D, Jihočeská textilní, Jopess fashion, Lisca Moda, Manfred Hegler, Mileta, Modela, Pleas, Sanu Babu, nebo Urban Group. Po únorové premiéře se opět představí také Ptak Moda z polské Lodže - provozovatel největšího velkoobchodu s oděvy ve střední Evropě sdružující nabídku 250 polských výrobců a návrhářů.

Nové kolekce si návštěvníci mohou prohlédnout také živě, a to čtyřikrát denně na kontraktačních módních přehlídkách v pavilonu P. Zde proběhnou také dvě speciální módní akce. V neděli 24. srpna to bude přehlídka kolekce prádla Felina doplněná jabloneckou bižuterií. Druhý veletržní den v pondělí 25. srpna se uskuteční módní přehlídka českého návrháře Luďka Kellnera, který představí kolekci dámských společenských šatů s názvem WITHOUT A NAME. Každý model je inspirován materiálem, ze kterého je ušitý. Část kolekce vznikla podle předem připravených návrhů s použitím střihu. Ostatní modely se rodily aranžováním přímo na figurínu podle okamžité inspirace. Luděk Kellner je absolvent Vyšší odborné školy textilní v Brně. V únoru 2012 byl se svou kolekcí The Wave ve finále soutěže Top styl designer. V sousedství přehlídkového mola opět vyroste Live Gallery a chybět nebudou ani oblíbené odpočinkové zóny se zajímavým občerstvením.

Představí se nové značky

Každý půlrok se na veletrhu STYL objeví několik desítek nových vystavovatelů z České republiky i zahraničí. Někteří chtějí expandovat na český a slovenský módní trh a rozšířit jeho nabídku o nové značky, jiní se vracejí třeba po několikaleté pauze. Ani srpen 2014 nebude výjimkou a návštěvníci se mohou těšit na prezentaci zajímavých novinek.

Seznámí se například s novou značkou Capuccino, kterou na veletrhu STYL představí společnost Fashion CZ, mimo jiné výhradní zástupce značky Eugen Klein pro Českou a Slovenskou republiku. Firma Beck International bude prezentovat značky Vanilia a Von Zeiten.

Premiéru bude mít také slovenská společnost Modemax a její značka Aimée Vogue. Oděvní firma s patnáctiletou tradicí se zaměřuje na originální design oslovující sebevědomé ženy.

Na extravagantní džínovou a mladou módu se můžeme těšit v podání rumunské společnosti Zara Design a její značky Foggy.

Zajímavou novinkou bude také anglická značka Bottomless London s volnočasovou mladou módou městského stylu. Její specialitou jsou experimenty s potiskovými technologiemi a novými materiály.

Po dvou ročnících se na veletrh STYL vrací společnost Altik Moravia s kolekcí originální dámské pletené módy značky evate.

Oděvy z přírodní kůže značky Natur Collection poprvé představí ukrajinská firma Dina Leather.

Mezi vystavovateli se po delší odmlce objeví také společnost Slovenka - Silver, která pokračuje v tradici textilní výroby zahájené ve slovenském Martině již v roce 1921. Její značky SLOVENKA a SiLVER nabízejí dámské, pánské i dětské spodní a noční prádlo, módní oblečení z bavlněných úpletů a termoprádlo.

V sekci prádla bude mít premiéru polská společnost AB OVO Lingerie s novinkami značek jako Gossard, Shock Absorber, Pretty Polly, Pour Moi? aj.

Novou značkou dětského oblečení bude polský Barbaras a v sekci doplňků se nově objeví například značka LYDC London vystavovatele Bagstage nebo společnost Ragazza s bižuterií.

A opět nebudou chybět ani nováčci ze vzdálených a exotických zemí jako indická firma D.A. Groups nebo Taiwanská textilní asociace s nabídkou oděvních materiálů a prádla.

Fresh Fashion zóna již potřetí

Zóna originální mladé módy Fresh Fashion se na veletrhu STYL poprvé otevřela v srpnu 2013. Tehdy šlo o krok do neznáma, ale ukázalo se, že malé firmy s originálními českými výrobky svojí nabídkou zaplňují mezeru ve standardní nabídce našeho módního trhu. Odezva návštěvníků veletrhu byla natolik pozitivní, že se Fresh Fashion zóna na brněnské výstaviště vrátila již v únoru - o půlrok dříve, než bylo původně v plánu.

V srpnu 2014 se tedy na brněnských veletrzích módy s nabídkou nezávislé módy setkáme již potřetí a představí se zde zatím rekordní počet dvanácti vystavovatelů – mladých kreativních českých firem. V jejich nabídce opět převažují doplňky, hlavně kožená galanterie a bižuterie, ale nechybí ani oblečení, potištěné punčochy a naprostou novinkou budou originální české dřevěné brýle.

Dodavatelé metráže a textilní galanterie pospolu

Pořadatelé veletrhu STYL již před rokem vyšli vstříc rostoucímu zájmu o textilní materiály, galanterii a další subdodávky potřebné pro finální výrobu prádla a oděvů. Tento trend souvisí s návratem výroby zboží vyšší kvality do Evropy. Proto se v srpnu 2013 na brněnském výstavišti po několikaleté pauze otevřela sekce metrového textilu, galanterie a zařízení pro výrobu konfekce. Vystavovatelé byli s účastí spokojeni a dohodli se na pokračování této speciální sekce vždy při srpnových veletrzích módy. Při letošním návratu se zde představí například společnosti PEGA-VEL, Tylex Letovice, Velveta nebo členové Klastru technických textilií Clutex – firmy STAP, ELAS a KOH-I-NOOR. Společnost STRIMA CZECH rozšíří sekci dodavatelů o nabídku šicích strojů, speciálních programů a dalších zařízení pro textilní výrobu.

KABO s tradičními i novými vystavovateli

Veletrh obuvi KABO je nejprestižnější odbornou a kontraktační přehlídkou produkce českých a zahraničních výrobců obuvi, koženého zboží a doplňků v České a Slovenské republice. V srpnu opět obsadí pavilon F a přivítá své tradiční vystavovatele a značky jako Ara, Lanson, Gabor, Rieker, Högl, Wortmann, Caprice, Axel Accessories, Term, Wendel, Geneze, Legero, Obutex, Verde a další. Společný stánek členů České obuvnické a kožedělné asociace ČOKA bude tentokrát ve větším rozsahu, než tomu bylo v únoru 2014.

K novým vystavovatelům veletrhu KABO patří společnost Rakija, která je dodavatelem dámské, pánské i dětské obuvi řady značek, mj. Melissa, Emu, Fabio Rusconi nebo Royal Republiq. Poprvé se na veletrhu KABO představí rovněž firmy Effect Company, Petra Pejsarová – Pejsar Group, slovinská společnost Cepter aj.

V plánu jsou také dva tradiční ceremoniály. Již poosmé v historii bude letos udělena Cena Nadace Jana Pivečky, která zviditelňuje kreativitu studentů odborných škol a mladých designérů obuvi a kožené galanterie. Opět se soutěží ve třech kategoriích – Funny Shoe, Young Spirit a Professional View – a o vítězích rozhoduje nezávislá odborná porota. Slavnostní předávání cen mladým designérům proběhne v neděli 24. srpna v 9,30 h na přehlídkovém mole v pavilonu P.

V pondělí 25. srpna v 15,00 hodin budou v pavilonu F předány rovněž nové certifikáty Česká kvalita a Žirafa výrobcům a dodavatelům zdravotně nezávadné dětské obuvi.

http://www.bvv.cz/styl-kabo

verze pro tisk >

Další články:

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

- Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- Pojeďte s námi do bio světa - dne 13. 2. pořádáme zájezd na veletrh BIOFACH

- Vydejte se již příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection ( 14. -16. 1. 2020) a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- boot 2020 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

- Veletrh Bautec spustil předprodej vstupenek

HOLZ HANDWERK  2020

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}