strechy praha 2020

fachPack
Mezinárodní turistický veletrh REISEN HAMBURG

AMB 2020

Vydejte se s námi dne 9.10.2019 na veletrh it-sa.

Vydejte se s námi dne 9.10.2019 na veletrh it-sa.

V rámci zájezdu bude bezplatně poskytnuta nejen vstupenka na veletrh, drobné občerstvení, ale také velmi originální dárek pro Vaši IT bezpečnost. Příspěvek na dopravu činí symbolických 399,- Kč. www. ...

Vše, co potřebujete vědět k návštěvě veletrhu FOR ARCH

Vše, co potřebujete vědět k návštěvě veletrhu FOR ARCH

Není pochyb o tom, že FOR ARCH je tím správným místem pro všechny kutily, řemeslníky, architekty a hlavně pro ty, kteří se chystají rekonstruovat či stavět. Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH ...

Zvýhodněná cena výstavní plochy na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy 2020 platí do 30. září

Zvýhodněná cena výstavní plochy na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy 2020 platí do 30. září

Od 31. března do 4. dubna 2020 proběhne na brněnském výstavišti Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO. Souběžně s ním proběhnou Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a Vele ...

IT-TRANS: IT řešení pro veřejnou dopravu

messe duesseldorf

zpět

Pozvánka k účasti na veletrhu ENERGY IRAQ - ERBIL 2014 a a PROJECT IRAQ 2014

Publikováno: 12.8.2014 18:23

Autor: Svaz průmyslu a dopravy ČR

Pozvánka k účasti na veletrhu ENERGY IRAQ - ERBIL 2014 a a PROJECT IRAQ 2014

Dovolujeme si vám nabídnout možnost prezentovat vaši firmu v rámci oficiální české účasti na 4. mezinárodním energetickém veletrhu „ENERGY IRAQ, Erbil 2014“, který se uskuteční v termínu 20. – 23. října 2014 v Erbilu, Irácký region Kurdistán, Irácká republika. Veletrh je zařazen do seznamu Oficiálních účastí České republiky na zahraničních veletrzích v kategorii „B“, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR vám tedy následně uhradí náklady na výstavní plochu až do výše 9 m², stavbu stánku a jeho označení logem vaší firmy.

Po ukončení akce a zúčtování s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR bude každému vystavovateli vrácena dotace. Zásady pro organizování českých oficiálních účastí v roce 2014 a závazné podmínky účasti pro firmy, stejně jako přihlášku pro MPO naleznete ZDE

Čtvrtý mezinárodní energetický veletrh pro elektrickou energii, alternativní zdroje energie a osvětlení Energy IRAQ, Erbil 2014 a 7. mezinárodní veletrh pro stavebnictví, technologie šetrné k životnímu prostředí, materiály a zařízení pro Irák, nazvaný Project IRAQ 2014, se budou konat v Erbilu ve stejnou dobu. Veletrh Energy IRAQ, Erbil 2014 představí inovativní řešení výstavby energetické infrastruktury od předních světových výrobců a nabídne unikátní možnost vstupu na rychle se rozvíjející irácký trh resp. na trh iráckého regionu Kurdistán.

Project IRAQ 2014 je místem setkání špičkových profesionálů z oblasti energetiky, ekologie, chemie a petrochemie, vodního hospodářství a stavebnictví včetně výroby stavebních hmot. České firmy mají v obou těchto oblastech mnoho co nabídnout a obou zmíněných veletrhů se pravidelně úspěšně účastní. Předchozí ročník navštívilo více jak 25 000 návštěvníků.

ČR se od roku 2003 aktivně podílí na přípravě a realizaci projektů rekonstrukce a modernizace iráckého hospodářství. Jedním z nejdůležitějších oborů, který vyžaduje velké množství investičních prostředků je energetika. Dlouhodobě plánovaný rozvoj Iráku bude v budoucnu závislý i na dostatku a dostupnosti elektrické energie. Hlavním cílem je proto postupná obnova, rekonstrukce a modernizace výrobní základny, přenosových a distribučních sítí a posílení odborného a personálního řízení celého oboru. ČR disponuje v Iráku i iráckém regionu Kurdistán dlouhodobě velmi dobrou reputací a řadou úspěšných referencí. Z tohoto pohledu je účast českých obchodních a průmyslových společností významnou možností pro jejich odbornou prezentaci a další hledání vhodných místních i zahraničních partnerů a investorů.

Irácký region Kurdistán je i přes velmi komplikovanou politickou a bezpečnostní situaci v centrálním Iráku z hlediska politického i ekonomického velmi důležitou oblastí a zároveň z hlediska bezpečnosti je tento region jedním z nejstabilnějších v Iráku s tím, že je reálné tuto situaci i nadále udržet díky aktivitám Kurdské regionální vlády mající velký zájem o vstup zahraničního kapitálu a o účast zahraničních společností na přípravě a realizaci energetických projektů v regionu. Zájem o účast na zmíněných veletrzích projevuje i řada společností ze středního a jižního Iráku.

Navrhovatelem české oficiální účasti na veletrhu v Erbilu je Svaz průmyslu a dopravy České republiky. Realizací této účasti byla Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR pověřena společnost Integra, spol. s r.o.

V příloze najdete pozvánku a 2 x závaznou přihlášku k účasti na tomto veletrhu (jednu od MPO, jednu od realizační společnosti INTEGRA).
V případě, že máte zájem se letos zúčastnit, odešlete přihlášky co nejdříve, nejpozději však do 29. 8. 2014.

V závislosti na kapacitě poskytované Ministerstvem průmyslu a obchodu budete zařazeni do účasti. Jakmile bude vaše přihláška na MPO potvrzena a jakmile INTEGRA obdrží vyplněnou svou závaznou přihlášku, obdržíte smlouvu o účasti k podpisu a vaše firma bude zaregistrována jako oficiální účastník veletrhu ENERGY IRAQ 2014 v Erbilu (či veletrhu PROJECT IRAQ 2014).

Kontaktní osoba:
Ing. Kateřina Hainzová, MBA
Obchodní a marketingová ředitelka
Tel.: +420 234 633 175
Mobil: +420 606 683 376
E-mail:hainzova@integrapraha.cz

Přihláška pro Ministerstvo průmyslu a obchodu

Přihláška pro realizátora - Integra

http://www.energyiraq-expo.com

http://www.project-iraq.com

verze pro tisk >

Další články:

- Vydejte se s námi dne 9.10.2019 na veletrh it-sa.

- Vše, co potřebujete vědět k návštěvě veletrhu FOR ARCH

- Zvýhodněná cena výstavní plochy na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy 2020 platí do 30. září

- MSV 2019 bude veletrhem technologií a inovací pro průmysl budoucnosti

- Festival Life! 2019 na brněnském výstavišti

- INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA – Velkolepé spojení veletrhů krásy

- Zájezd na mezinárodní veletrh IT SECURITY, it-sa 2019

- FOR ARCH 2019 – mezinárodní stavební veletrh

- Mezinárodnímu veletrhu it security - it-sa 2019

- Veletrh FachPack se nezadržitelně blíží

- Co přinášejí veletrhy Marketing Mix?

- Největší světový veletrh obytných vozů a karavanů v Düsseldorfu

- Komfort znamená mít teplo i chlad. Účinná řešení ukáže FOR ARCH!

- Letní Flora Olomouc okouzlila přes 20 000 návštěvníků expozicí Česká krajina

- Veletrh hodinek a šperků HODINY A KLENOTY

- Veletrh dekorací, doplňků a dárků FOR DECOR & HOME

- Analýza českého veletržního a výstavního trhu za rok 2018

- MSV 2019 bude veletrhem technologií a inovací pro průmysl budoucnosti

- Shift AUTOMOTIVE: kongres zaměřený na budoucnost řízení v rámci veletrhu IFA Berlin

- Veletrh FachPack slaví čtyřicátiny!

EUROGUSS

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}