arteo_cz

Mezinárodní turistický veletrh REISEN HAMBURG
Nufam

motosalon 2019

Stavíte nebo opravujete? Zařizujete interiér? Přijďte na Stavební veletrh do Brna!

Stavíte nebo opravujete? Zařizujete interiér? Přijďte na Stavební veletrh do Brna!

Novinky, nové trendy i poradenství ke všemu, co souvisí se stavbou a vybavením domu či bytu přinese od 27. února do 2. března 2019 na brněnském výstavišti Stavební veletrh. Pod jednotným názvem se skr ...

<strong>Strojírenský veletrh GLOBAL INDUSTRIE 2019</strong>

Strojírenský veletrh GLOBAL INDUSTRIE 2019

Ve dnech 5. - 8. března 2019 se v Lyonu na výstavišti Euroexpo bude konat komplex strojírenských veletrhů GLOBAL INDUSTRIE.

Veletrh EuroCIS - technologie nikdy nespí!

Veletrh EuroCIS - technologie nikdy nespí!

Po roce se 19. – 21. 2. 2019 v německém Düsseldorfu opět schází více než 400 vystavovatelů a zhruba 11 900 zahraničních návštěvníků maloobchodní scény na předním veletrhu technologií obchodu EuroCIS.

ra-TL

Inmex SMM India

zpět

Pozvánka k účasti na veletrhu ENERGY IRAQ - ERBIL 2014 a a PROJECT IRAQ 2014

Publikováno: 12.8.2014 18:23

Autor: Svaz průmyslu a dopravy ČR

Pozvánka k účasti na veletrhu ENERGY IRAQ - ERBIL 2014 a a PROJECT IRAQ 2014

Dovolujeme si vám nabídnout možnost prezentovat vaši firmu v rámci oficiální české účasti na 4. mezinárodním energetickém veletrhu „ENERGY IRAQ, Erbil 2014“, který se uskuteční v termínu 20. – 23. října 2014 v Erbilu, Irácký region Kurdistán, Irácká republika. Veletrh je zařazen do seznamu Oficiálních účastí České republiky na zahraničních veletrzích v kategorii „B“, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR vám tedy následně uhradí náklady na výstavní plochu až do výše 9 m², stavbu stánku a jeho označení logem vaší firmy.

Po ukončení akce a zúčtování s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR bude každému vystavovateli vrácena dotace. Zásady pro organizování českých oficiálních účastí v roce 2014 a závazné podmínky účasti pro firmy, stejně jako přihlášku pro MPO naleznete ZDE

Čtvrtý mezinárodní energetický veletrh pro elektrickou energii, alternativní zdroje energie a osvětlení Energy IRAQ, Erbil 2014 a 7. mezinárodní veletrh pro stavebnictví, technologie šetrné k životnímu prostředí, materiály a zařízení pro Irák, nazvaný Project IRAQ 2014, se budou konat v Erbilu ve stejnou dobu. Veletrh Energy IRAQ, Erbil 2014 představí inovativní řešení výstavby energetické infrastruktury od předních světových výrobců a nabídne unikátní možnost vstupu na rychle se rozvíjející irácký trh resp. na trh iráckého regionu Kurdistán.

Project IRAQ 2014 je místem setkání špičkových profesionálů z oblasti energetiky, ekologie, chemie a petrochemie, vodního hospodářství a stavebnictví včetně výroby stavebních hmot. České firmy mají v obou těchto oblastech mnoho co nabídnout a obou zmíněných veletrhů se pravidelně úspěšně účastní. Předchozí ročník navštívilo více jak 25 000 návštěvníků.

ČR se od roku 2003 aktivně podílí na přípravě a realizaci projektů rekonstrukce a modernizace iráckého hospodářství. Jedním z nejdůležitějších oborů, který vyžaduje velké množství investičních prostředků je energetika. Dlouhodobě plánovaný rozvoj Iráku bude v budoucnu závislý i na dostatku a dostupnosti elektrické energie. Hlavním cílem je proto postupná obnova, rekonstrukce a modernizace výrobní základny, přenosových a distribučních sítí a posílení odborného a personálního řízení celého oboru. ČR disponuje v Iráku i iráckém regionu Kurdistán dlouhodobě velmi dobrou reputací a řadou úspěšných referencí. Z tohoto pohledu je účast českých obchodních a průmyslových společností významnou možností pro jejich odbornou prezentaci a další hledání vhodných místních i zahraničních partnerů a investorů.

Irácký region Kurdistán je i přes velmi komplikovanou politickou a bezpečnostní situaci v centrálním Iráku z hlediska politického i ekonomického velmi důležitou oblastí a zároveň z hlediska bezpečnosti je tento region jedním z nejstabilnějších v Iráku s tím, že je reálné tuto situaci i nadále udržet díky aktivitám Kurdské regionální vlády mající velký zájem o vstup zahraničního kapitálu a o účast zahraničních společností na přípravě a realizaci energetických projektů v regionu. Zájem o účast na zmíněných veletrzích projevuje i řada společností ze středního a jižního Iráku.

Navrhovatelem české oficiální účasti na veletrhu v Erbilu je Svaz průmyslu a dopravy České republiky. Realizací této účasti byla Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR pověřena společnost Integra, spol. s r.o.

V příloze najdete pozvánku a 2 x závaznou přihlášku k účasti na tomto veletrhu (jednu od MPO, jednu od realizační společnosti INTEGRA).
V případě, že máte zájem se letos zúčastnit, odešlete přihlášky co nejdříve, nejpozději však do 29. 8. 2014.

V závislosti na kapacitě poskytované Ministerstvem průmyslu a obchodu budete zařazeni do účasti. Jakmile bude vaše přihláška na MPO potvrzena a jakmile INTEGRA obdrží vyplněnou svou závaznou přihlášku, obdržíte smlouvu o účasti k podpisu a vaše firma bude zaregistrována jako oficiální účastník veletrhu ENERGY IRAQ 2014 v Erbilu (či veletrhu PROJECT IRAQ 2014).

Kontaktní osoba:
Ing. Kateřina Hainzová, MBA
Obchodní a marketingová ředitelka
Tel.: +420 234 633 175
Mobil: +420 606 683 376
E-mail:hainzova@integrapraha.cz

Přihláška pro Ministerstvo průmyslu a obchodu

Přihláška pro realizátora - Integra

http://www.energyiraq-expo.com

http://www.project-iraq.com

verze pro tisk >

Další články:

- Stavíte nebo opravujete? Zařizujete interiér? Přijďte na Stavební veletrh do Brna!

- Strojírenský veletrh GLOBAL INDUSTRIE 2019

- Veletrh EuroCIS - technologie nikdy nespí!

- ITB Berlin 6. - 10. března 2019

- HOLIDAY WORLD od 21. do 24. února na Výstavišti v Holešovicích

- WEINmesse Berlin - Veletrh ušlechtilých vín startuje již zítra!

- SIMA-SIMAGENA 2019 - ODSTARTUJE UŽ ZA 10 DNÍ

- INTERNORGA 2019 již za měsíc

- Zlevněné vstupné na veletrh BUS2BUS v Berlíně 19. - 21. března 2019

- Možnost účasti zdarma na veletrhu BUS2BUS pro startupy 19. - 21. března 2019 (Berlín)

- Výsledky ankety MOTOCYKL ROKU 2019 budou vyhlášeny na veletrhu MOTOSALON

- FOR FISHING číslo 10: Přinese rybářské novinky a přivítá kaprařskou legendu Steva Briggse

- Kdo necestuje, nežije! HOLIDAY WORLD přinese tipy na dovolenou i zajímavé soutěže

- FOR PASIV a FOR WOOD: Jediné veletrhy v Praze na téma nízkoenergetického bydlení

- Vstupenky na veletrh REHAB

- SIMA-SIMAGENA 2019 - Den chovatelů v Paříži

- Představte se na veletrhu INNOPROM v Jekatěrinburgu

- Veletrh STŘECHY PRAHA nově s Festivalem dřeva a nářadí

- Sbírkové skleníky na Floře budou od února opět přístupné veřejnosti

- Pozvánka na veletrh BIOFACH 2019

FOR BOAT

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}