arteo_cz

incheba - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

ILA

veletrhy2019

MSV 2019 se zaměřuje za digitalizaci výroby

MSV 2019 se zaměřuje za digitalizaci výroby

Šedesátý první ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně opět ukáže poslední novinky a trendy v oblasti průmyslových technologií, představí fenomén digitální továrny a nově otevře diskusi k ...

Oficiální účast českých firem na veletrhu NEWCAST v Düsseldorfu

Oficiální účast českých firem na veletrhu NEWCAST v Düsseldorfu

Mezinárodní veletrh NEWCAST tvoří společně s veletrhy GIFA, METEC a THERMPROCESS čtveřici silných mezinárodních metalurgických veletrhů, které pořádá Messe Düsseldorf jednou za 4 roky. Tento rok se k ...

V pátek startuje na brněnském výstavišti největší tuzemská LAN párty s více jak 500 hráči

V pátek startuje na brněnském výstavišti největší tuzemská LAN párty s více jak 500 hráči

Již tento pátek 21. června odstartuje třídenní LAN párty PLAYzone Challenge 2019, která se stane největší svého druhu. Bude na ní hrát přes 500 hráčů o téměř 300 000 Kč a ve vybraných titulech také o ...

AEE

it-sa

zpět

Pozvánka k účasti na veletrhu ENERGY IRAQ - ERBIL 2014 a a PROJECT IRAQ 2014

Publikováno: 12.8.2014 18:23

Autor: Svaz průmyslu a dopravy ČR

Pozvánka k účasti na veletrhu ENERGY IRAQ - ERBIL 2014 a a PROJECT IRAQ 2014

Dovolujeme si vám nabídnout možnost prezentovat vaši firmu v rámci oficiální české účasti na 4. mezinárodním energetickém veletrhu „ENERGY IRAQ, Erbil 2014“, který se uskuteční v termínu 20. – 23. října 2014 v Erbilu, Irácký region Kurdistán, Irácká republika. Veletrh je zařazen do seznamu Oficiálních účastí České republiky na zahraničních veletrzích v kategorii „B“, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR vám tedy následně uhradí náklady na výstavní plochu až do výše 9 m², stavbu stánku a jeho označení logem vaší firmy.

Po ukončení akce a zúčtování s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR bude každému vystavovateli vrácena dotace. Zásady pro organizování českých oficiálních účastí v roce 2014 a závazné podmínky účasti pro firmy, stejně jako přihlášku pro MPO naleznete ZDE

Čtvrtý mezinárodní energetický veletrh pro elektrickou energii, alternativní zdroje energie a osvětlení Energy IRAQ, Erbil 2014 a 7. mezinárodní veletrh pro stavebnictví, technologie šetrné k životnímu prostředí, materiály a zařízení pro Irák, nazvaný Project IRAQ 2014, se budou konat v Erbilu ve stejnou dobu. Veletrh Energy IRAQ, Erbil 2014 představí inovativní řešení výstavby energetické infrastruktury od předních světových výrobců a nabídne unikátní možnost vstupu na rychle se rozvíjející irácký trh resp. na trh iráckého regionu Kurdistán.

Project IRAQ 2014 je místem setkání špičkových profesionálů z oblasti energetiky, ekologie, chemie a petrochemie, vodního hospodářství a stavebnictví včetně výroby stavebních hmot. České firmy mají v obou těchto oblastech mnoho co nabídnout a obou zmíněných veletrhů se pravidelně úspěšně účastní. Předchozí ročník navštívilo více jak 25 000 návštěvníků.

ČR se od roku 2003 aktivně podílí na přípravě a realizaci projektů rekonstrukce a modernizace iráckého hospodářství. Jedním z nejdůležitějších oborů, který vyžaduje velké množství investičních prostředků je energetika. Dlouhodobě plánovaný rozvoj Iráku bude v budoucnu závislý i na dostatku a dostupnosti elektrické energie. Hlavním cílem je proto postupná obnova, rekonstrukce a modernizace výrobní základny, přenosových a distribučních sítí a posílení odborného a personálního řízení celého oboru. ČR disponuje v Iráku i iráckém regionu Kurdistán dlouhodobě velmi dobrou reputací a řadou úspěšných referencí. Z tohoto pohledu je účast českých obchodních a průmyslových společností významnou možností pro jejich odbornou prezentaci a další hledání vhodných místních i zahraničních partnerů a investorů.

Irácký region Kurdistán je i přes velmi komplikovanou politickou a bezpečnostní situaci v centrálním Iráku z hlediska politického i ekonomického velmi důležitou oblastí a zároveň z hlediska bezpečnosti je tento region jedním z nejstabilnějších v Iráku s tím, že je reálné tuto situaci i nadále udržet díky aktivitám Kurdské regionální vlády mající velký zájem o vstup zahraničního kapitálu a o účast zahraničních společností na přípravě a realizaci energetických projektů v regionu. Zájem o účast na zmíněných veletrzích projevuje i řada společností ze středního a jižního Iráku.

Navrhovatelem české oficiální účasti na veletrhu v Erbilu je Svaz průmyslu a dopravy České republiky. Realizací této účasti byla Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR pověřena společnost Integra, spol. s r.o.

V příloze najdete pozvánku a 2 x závaznou přihlášku k účasti na tomto veletrhu (jednu od MPO, jednu od realizační společnosti INTEGRA).
V případě, že máte zájem se letos zúčastnit, odešlete přihlášky co nejdříve, nejpozději však do 29. 8. 2014.

V závislosti na kapacitě poskytované Ministerstvem průmyslu a obchodu budete zařazeni do účasti. Jakmile bude vaše přihláška na MPO potvrzena a jakmile INTEGRA obdrží vyplněnou svou závaznou přihlášku, obdržíte smlouvu o účasti k podpisu a vaše firma bude zaregistrována jako oficiální účastník veletrhu ENERGY IRAQ 2014 v Erbilu (či veletrhu PROJECT IRAQ 2014).

Kontaktní osoba:
Ing. Kateřina Hainzová, MBA
Obchodní a marketingová ředitelka
Tel.: +420 234 633 175
Mobil: +420 606 683 376
E-mail:hainzova@integrapraha.cz

Přihláška pro Ministerstvo průmyslu a obchodu

Přihláška pro realizátora - Integra

http://www.energyiraq-expo.com

http://www.project-iraq.com

verze pro tisk >

Další články:

- MSV 2019 se zaměřuje za digitalizaci výroby

- Oficiální účast českých firem na veletrhu NEWCAST v Düsseldorfu

- V pátek startuje na brněnském výstavišti největší tuzemská LAN párty s více jak 500 hráči

- Mezinárodní veletrh marketingu ovoce a zeleniny ASIA FRUIT LOGISTICA

- CE WEEK - Meeting maloobchodníků spotřební elektroniky (12. - 13. 06., New York City)

- Veletrh FIHAV 2019 na Kubě opět s českou oficiální účastí

- Moravia Sport Expo přivítá na tisíce elitních a nadšených běžců.

- India Water Week se uskuteční v září v Dillí

- Pozvánka - The Warsaw Humanitarian Expo 2019 (WHE2019)

- FOR ARCH 2019 zaostří na chytrá města i na bezpečnost, důležitý prvek kvality života

- Biotechnology and Green Technology Expo v Tchaj-nanu

- bautec - veletrh stavebnictví a stavební techniky - sleva v případě včasného přihlášení

- Frýdecko-Místecký veletrh zaplní Halu Polárka

- IFA NEXT: The Edge of Innovation

- Volné vstupenky na veletrh REHAB

- Beviale Moscow 2020 na novém výstavišti

- FachPack 2019 – plocha téměř vyprodan

- Jarní Flora nadchla. Navštívilo ji přes 65 000 návštěvníků

- Ideální čas přihlásit se na veletrh FOR ARCH. Konec 2. uzávěrky se blíží!

- Plánování CastForge 2020 je v plném proudu

Nürnbergmesse

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}