IFA 2020

avf
Nürnbergmesse

arteo_cz

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

Mezinárodní veletrhy STYL a KABO se mohou pochlubit skutečně dlouholetou tradicí. V únoru roku 2020 se na brněnském výstavišti koná již jejich 55. ročník a pamětníci jistě potvrdí, že si za dobu své e ...

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Veletrhy oborů výroby, zpracování a obrábění kovů, drátů a kabelů, trubek a rour, železa i oceli mají v Düsseldorfu dlouhou tradici. Metals and Flow Technologies worldwide – heslo, které vystihuje mez ...

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

Nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže ještě více z digitalizace průmyslu, jeho nosným oborem bude tradičně obrábění a tváření. 62. ročník MSV očekává 80 tisíc odborníků, kteří přijedou z ...

Bazaar

BRAU BEVIALE 2020

zpět

Pozvánka k účasti na veletrhu ENERGY IRAQ - ERBIL 2014 a a PROJECT IRAQ 2014

Publikováno: 12.8.2014 18:23

Autor: Svaz průmyslu a dopravy ČR

Pozvánka k účasti na veletrhu ENERGY IRAQ - ERBIL 2014 a a PROJECT IRAQ 2014

Dovolujeme si vám nabídnout možnost prezentovat vaši firmu v rámci oficiální české účasti na 4. mezinárodním energetickém veletrhu „ENERGY IRAQ, Erbil 2014“, který se uskuteční v termínu 20. – 23. října 2014 v Erbilu, Irácký region Kurdistán, Irácká republika. Veletrh je zařazen do seznamu Oficiálních účastí České republiky na zahraničních veletrzích v kategorii „B“, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR vám tedy následně uhradí náklady na výstavní plochu až do výše 9 m², stavbu stánku a jeho označení logem vaší firmy.

Po ukončení akce a zúčtování s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR bude každému vystavovateli vrácena dotace. Zásady pro organizování českých oficiálních účastí v roce 2014 a závazné podmínky účasti pro firmy, stejně jako přihlášku pro MPO naleznete ZDE

Čtvrtý mezinárodní energetický veletrh pro elektrickou energii, alternativní zdroje energie a osvětlení Energy IRAQ, Erbil 2014 a 7. mezinárodní veletrh pro stavebnictví, technologie šetrné k životnímu prostředí, materiály a zařízení pro Irák, nazvaný Project IRAQ 2014, se budou konat v Erbilu ve stejnou dobu. Veletrh Energy IRAQ, Erbil 2014 představí inovativní řešení výstavby energetické infrastruktury od předních světových výrobců a nabídne unikátní možnost vstupu na rychle se rozvíjející irácký trh resp. na trh iráckého regionu Kurdistán.

Project IRAQ 2014 je místem setkání špičkových profesionálů z oblasti energetiky, ekologie, chemie a petrochemie, vodního hospodářství a stavebnictví včetně výroby stavebních hmot. České firmy mají v obou těchto oblastech mnoho co nabídnout a obou zmíněných veletrhů se pravidelně úspěšně účastní. Předchozí ročník navštívilo více jak 25 000 návštěvníků.

ČR se od roku 2003 aktivně podílí na přípravě a realizaci projektů rekonstrukce a modernizace iráckého hospodářství. Jedním z nejdůležitějších oborů, který vyžaduje velké množství investičních prostředků je energetika. Dlouhodobě plánovaný rozvoj Iráku bude v budoucnu závislý i na dostatku a dostupnosti elektrické energie. Hlavním cílem je proto postupná obnova, rekonstrukce a modernizace výrobní základny, přenosových a distribučních sítí a posílení odborného a personálního řízení celého oboru. ČR disponuje v Iráku i iráckém regionu Kurdistán dlouhodobě velmi dobrou reputací a řadou úspěšných referencí. Z tohoto pohledu je účast českých obchodních a průmyslových společností významnou možností pro jejich odbornou prezentaci a další hledání vhodných místních i zahraničních partnerů a investorů.

Irácký region Kurdistán je i přes velmi komplikovanou politickou a bezpečnostní situaci v centrálním Iráku z hlediska politického i ekonomického velmi důležitou oblastí a zároveň z hlediska bezpečnosti je tento region jedním z nejstabilnějších v Iráku s tím, že je reálné tuto situaci i nadále udržet díky aktivitám Kurdské regionální vlády mající velký zájem o vstup zahraničního kapitálu a o účast zahraničních společností na přípravě a realizaci energetických projektů v regionu. Zájem o účast na zmíněných veletrzích projevuje i řada společností ze středního a jižního Iráku.

Navrhovatelem české oficiální účasti na veletrhu v Erbilu je Svaz průmyslu a dopravy České republiky. Realizací této účasti byla Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR pověřena společnost Integra, spol. s r.o.

V příloze najdete pozvánku a 2 x závaznou přihlášku k účasti na tomto veletrhu (jednu od MPO, jednu od realizační společnosti INTEGRA).
V případě, že máte zájem se letos zúčastnit, odešlete přihlášky co nejdříve, nejpozději však do 29. 8. 2014.

V závislosti na kapacitě poskytované Ministerstvem průmyslu a obchodu budete zařazeni do účasti. Jakmile bude vaše přihláška na MPO potvrzena a jakmile INTEGRA obdrží vyplněnou svou závaznou přihlášku, obdržíte smlouvu o účasti k podpisu a vaše firma bude zaregistrována jako oficiální účastník veletrhu ENERGY IRAQ 2014 v Erbilu (či veletrhu PROJECT IRAQ 2014).

Kontaktní osoba:
Ing. Kateřina Hainzová, MBA
Obchodní a marketingová ředitelka
Tel.: +420 234 633 175
Mobil: +420 606 683 376
E-mail:hainzova@integrapraha.cz

Přihláška pro Ministerstvo průmyslu a obchodu

Přihláška pro realizátora - Integra

http://www.energyiraq-expo.com

http://www.project-iraq.com

verze pro tisk >

Další články:

- STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

- Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- Pojeďte s námi do bio světa - dne 13. 2. pořádáme zájezd na veletrh BIOFACH

- Vydejte se již příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection ( 14. -16. 1. 2020) a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- boot 2020 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

Kids India - Bengaluru

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}