WindEnergy Hamburg

R+T 2021
Kids India - Bengaluru

Bus2Bus 2021

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Veletrhy oborů výroby, zpracování a obrábění kovů, drátů a kabelů, trubek a rour, železa i oceli mají v Düsseldorfu dlouhou tradici. Metals and Flow Technologies worldwide – heslo, které vystihuje mez ...

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

Nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže ještě více z digitalizace průmyslu, jeho nosným oborem bude tradičně obrábění a tváření. 62. ročník MSV očekává 80 tisíc odborníků, kteří přijedou z ...

Beviale Family se nadále rozrůstá

Beviale Family se nadále rozrůstá

Koncem roku 2016 oznámila skupina NürnbergMesse Group spuštění globální sítě na téma výroby nápojů pod názvem Beviale Family. Již existující platforma nápojového průmyslu, veletrh BrauBeviale v německ ...

IFA 2020

arteo_cz

zpět

Sport pro každého a zábava pro rodinu

Publikováno: 23.10.2015 15:27

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

Sport pro každého a zábava pro rodinu

Od 6. do 8. listopadu 2015 proběhne na brněnském výstavišti SPORT LIFE – veletrh sportovních potřeb a volnočasových aktivit. Souběžně se budou konat ještě DANCE LIFE EXPO a IN-JOY, všechny tři akce tvoří dohromady Festival sportu, tance a zábavy. Všichni návštěvníci výstaviště se budou moci aktivně zapojit do sportovních a dalších aktivit, dozví se něco nového o zdravém životním stylu a budou se bavit.

Sport pro každého

Své expozice budou mít na výstavišti přední dodavatelé sportovního vybavení i oblečení. Velká sekce bude tradičně určená pro cyklisty a také pro vyznavače zdravého životního stylu. V rámci velkolepé fitness zóny se návštěvníci mohou těšit na silové tréninky EMS, při kterých je svalstvo stimulováno pomocí elektrod, tréning H.E.A.T. na přístrojích MAXERRUNNER, k dispozici budou výživoví poradci s přednáškami o stravovacím režimu a nových trendech v této oblasti, jóga pro začátečníky, kruhové tréninky nebo stále populárnější kettlebells. Jako aerobní aktivitu lze bezpochyby využít také tanec, pro veřejnost jsou připraveny open class workshopy, na kterých si každý může vyzkoušet různé druhy tance.
Nebudou chybět ani populární běžecké závody. Vedle běhů Maminy Run a SPORT Life Run se poběží ještě Universal Run, který je proložený dalšími disciplínami, jako jsou kliky, výpady a podobně. Na Maminy Run se ukáže několik celebrit z řad maminek - sportovkyň. letos například Lejla Abbasová. Letošní novinkou jsou orientační běhy s buzolou a kompasem.
Po úspěšné premiéře v minulém roce si fanoušci adrenalinových a street sportů budou moci opět vyzkoušet skimboarding, tedy jízdu na prkně po mělké vodě nebo moderní provazochodectví na slackline. Zkušení borci předvedou své umění v surf rodeu, na snowboardech nebo skateboardech. Možnost odreagování pak nabídne lanové centrum, kde bude k dispozici lezecká stěna a oblíbený Tarzaní skok, který loni absolvoval i bavič Ondřej Sokol. Připraven bude také boulderingový závod, kterého se mohou zúčastnit i ti, kteří nemají s lezením zatím žádné velké zkušenosti. V laboratoři pro testování outdoorového oblečení budou probíhat zkoušky materiálů za simulace větru, deště nebo vlhka.

I letos bude možné zkoušet elektrokola, ke koupi budou i sady pro přestavbu běžného kola na elektrokolo. Návštěvníci mohou také počítat s možností výhodného nákupu sportovního oblečení, sportovních potřeb a různého příslušenství, například fitness náramků nebo GPS hodinek. Během veletrh SPORT Life se také uskuteční několik sportovních soutěží - jednak už zmíněné běhy, dále soutěže v boulderingu, olympijském šplhu, biketrialu, crossfitu nebo freestyle na koloběžkách a BMX.

Cyklistické a cestovatelské festivaly

Sekci cyklistiky doplní festival Cyklocestování s bohatým doprovodným programem. Na Festivalu bude možné vidět freestyle závodníka Dominika Nekolného tentokrát v rámci jeho BMX Show, proběhne tu také soutěž seriálu ČMF Mistrovství České republiky v biketrialu 2015 a BMX fanoušci se mohou těšit na VSA Xtreme team. V Kongresovém centru bude probíhat festival Kolem světa, v programu je i jeden z nejznámějších českých horolezců Radek Jaroš. Navštívit můžete také další přednášky z oblasti sportu a cestování.

Nové a neobvyklé sporty

I když léto je již nenávratně pryč, své místo budou mít na festivalu i vodní sporty. Vedle již zmiňovaného skimboardingu jsme přichystali zajímavé ukázky potápění nebo vystoupení akvabel. V hale si budou zájemci moci vyzkoušet třeba tenisový trenažér, hokejbalovou střelnici nebo novinku pod názvem Headis, což je nový sport u pingpongového stolu.

SPORT Life pro mládež

Chystaného programu SPORT Life pro mládež se zúčastní olympionici Dominik Hašek, Roman Šebrle, Kateřina Neumannová a dále také sportovci Hanka Kynychová a Petr Švancara. Program SPORT Life pro mládež proběhne v pátek dopoledne a je určen organizovaným skupinám ze druhého stupně základních škol, je zaměřen na zdravou výživu, pohyb a protidrogovou prevenci. Pro nejmenší bude připravena školička in-line bruslení nebo mini-skate U-rampa, na které pod vedením zkušených instruktorů mohou děti absolvovat své první metry na skateboardu nebo longboardu.

Mistrovství ČR v počítačových hrách

Pro fanoušky PC her jsme zorganizovali Mistrovství ČR v počítačových hrách a mnoho dalšího bohatého programu, zejména v rámci veletrhu In-Joy. Nebude chybět setkání s youtubery, kteří ovlivňují svět dnešní mládeže. Setkání se zúčastní PedrosGames, Pavel "Herdyn" Mikeš, Ali, MenT a Raego. Mistrovství se bude odehrávat v pavilonu B na velkolepě pojatém pódiu, kromě toho zde bude dalších sedm stanovišť, kde si návštěvníci budou moci vyzkoušet nejnovější herní počítače, příslušenství a hry. V herní zóně pro návštěvníky bude 80 počítačů a také něco pro "konzoláře". Mezi vítěze MČR v počítačových hrách se rozdělí zhruba 180 tisíc korun.

Street park

V posledních letech se streetové sporty staly zcela uznávanými disciplínami, proto v přízemí pavilonu E je instalován street park s arénami na mini fotbal, skateboarding, parkour, workout, yoyo a footbag. Atmosféru v tomto prostoru dokreslí Street dance factory se streetovými tanečníky a samozřejmě hudbou. Budou zde probíhat soutěže a bude možné si i jednotlivé aktivity vyzkoušet.

Taneční workshopy, soutěže a vystoupení

Veletrh Dance Life Expo nabídne průřez různými tanečními styly, ať už na připravovaných vystoupení nebo prostřednictvím bohaté nabídky workshopů. Ty jsou členěny do dvou kategorií: Master Class je určen pro tanečníky, kteří mají s daným tanečním stylem zkušenosti. Na tento typ workshopu je třeba se předem registrovat, lektorem je tuzemská nebo zahraniční hvězda. Pro veřejnost a začátečníky jsou určeny Open Class workshopy, kde se registrace předem nepožaduje a kde je možné s daným tanečním stylem získat první zkušenost.Dance Life Expo je také skvělou podívanou pro fanoušky tance. Během tří dnů proběhne několik soutěží i s mezinárodním obsazením a každý den je na Evropa 2 show stage v pavilonu B několik hodin tanečních vystoupení nejlepších účinkujících všech tanečních stylů. U soutěží a zejména pak v pavilonu B bude instalováno pohodlné zázemí pro diváky – tribuny se sedadly, občerstvení, šatna. Na Dance Life Expo se v soutěžích a vystoupeních bude pohybovat zhruba 3 tisíce tanečníků, bude se tedy rozhodně na co dívat.

Flash mob s Jiřím Mádlem a Ondřejem Sokolem

Pokus o překonání rekordu v počtu tanečníku tančících současně stejnou choreografii je na veletrhu Dance Life Expo už tradicí. Loni dostal tento rekord nový impuls díky hlavnímu protagonistovi – Richardu Genzerovi. Letos se v tomto nastavení pokračuje a hlavní role na pódiu při překonávání rekordu se tentokrát ujmou Jiří Mádl a Ondřej Sokol. Počítá se s účastí zhruba tisíce tanečníků a určitě dvojnásobného počtu diváků. Akce vypukne v sobotu 7. listopadu ve 14:30 a bude nezapomenutelným zážitkem – jak pro účastníky, tak pro diváky. Ostatně po loňské zkušenosti je jisté, že mnozí diváci se strženi atmosférou mezi účastníky zapojí. Choreografie je velmi jednoduchá a před samotným rekordem ji účastníci s „předskokany“ několikrát projedou, takže pokud se divák rozhodne k účasti na místě, nic mu nebude bránit. trénink hip hop, trénink balet

Večerní programy

V pátek i v sobotu bude program na výstavišti pokračovat i po osmnácté hodině, kdy se zavřou pavilony s výstavními expozicemi. V pátek večer proběhne v pavilonu B Massage Dance Industry - taneční párty, kde vystoupí např. DJ Lucca, DJ Ladida, Orbith a DJ’s a GOGO tanečnice působící ve známých klubech na ostrově Ibiza. V sobotu večer nás pak opět v pavilonu B čeká soutěž v pole dance POLE STARS 2015. Před začátkem této soutěže proběhne unikátní ohňová a světelná show se skupinami THE PASTELS a PYROTERRA ve zcela zhasnutém pavilonu B. Pole dance je disciplína na pomezí tance, gymnastiky a akrobacie. Zážitek z této soutěže bude umocněn vystoupením mezinárodních hvězd tohoto tanečního stylu a divácká účast rozhodně stojí za zvážení.Další alternativou pro sobotní večer na výstavišti je Gala představení baletních souborů – unikátní program, ve kterém vystoupí baletní soubory několika českých kamenných divadel. Toto představení je unikátní a nelze ho vidět nikde jinde.Na páteční párty je třeba si koupit vstupenky zvlášť, sobotní večerní program je přístupný všem návštěvníkům výstaviště.

Agrotec SPORT Life Rally Show

Úplnou novinkou ve Festivalu sportu, tance a zábavy je motoristický sport. V sobotu se mohou motorističtí fandové těšit na soutěž a exhibici rally týmů, která se odehraje v okolí pavilonu Z. Výstaviště a kontext festivalu dodá tomuto podniku naprosto ojedinělou atmosféru.

Festival sportu, tance a zábavy probíhá na brněnském výstavišti od 6. do 8. listopadu 2015. Výstaviště je otevřeno od 9 hodin do18 hodin, v neděli do 16 hodin. V pátek a v sobotu pokračuje program festivalu i po 18. hodině v pavilonu B a v pavilonu E, vstup po dobu trvání večerních programů je přes pavilon E. Základní vstupné je 170 korun na místě, 100 korun při on-line nákupu vstupenky. Celodenní vstupné s možností návštěvy open class tanečních workshopů stojí při on-line nákupu 290 korun, na místě 390 korun.

Kompletní přehled doprovodného programu v mobilní aplikaci pro Android a pro iOS.


https://itunes.apple.com/cz/app/pruvodce-sport-life/id1051224955

http://http://www.bvv.cz/sport-life/

verze pro tisk >

Další články:

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

- Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- Pojeďte s námi do bio světa - dne 13. 2. pořádáme zájezd na veletrh BIOFACH

- Vydejte se již příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection ( 14. -16. 1. 2020) a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- boot 2020 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

- Veletrh Bautec spustil předprodej vstupenek

Bazaar

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}