veletrhy2019

incheba - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

Nufam

BIOFACH

Shift AUTOMOTIVE: kongres zaměřený na budoucnost řízení v rámci veletrhu IFA Berlin

Shift AUTOMOTIVE: kongres zaměřený na budoucnost řízení v rámci veletrhu IFA Berlin

10. až 11. září 2019

Veletrh FachPack slaví čtyřicátiny!

Veletrh FachPack slaví čtyřicátiny!

Oslavy se nezadržitelně blíží, FachPack (24.09. - 26. 09. 2019, Norimberk). Buďte u toho také Vy! Oslavujte a získejte vstupenku zdarma.

Na MSV 2019 bude představena Digitální továrna 2.0 tak, jako ještě nikdy

Na MSV 2019 bude představena Digitální továrna 2.0 tak, jako ještě nikdy

Postupující digitalizace ve všech oblastech lidské činnosti přináší stále nové, mnohem vyspělejší a přitom realističtější modely výroby. Ve skutečnosti ale velká část veřejnosti a často i část odborné ...

IT-TRANS: IT řešení pro veřejnou dopravu

EUROGUSS

zpět

Veletrh FOR INDUSTRY 2018 zve strojaře do Prahy

Publikováno: 30.4.2018 10:40

Autor: ABF, a.s.

Veletrh FOR INDUSTRY 2018 zve strojaře do Prahy

Strojírenský veletrh FOR INDUSTRY je prestižní kontraktační akcí pro české i zahraniční technologické firmy a odbornou veřejnost v oblasti strojírenství, energetiky a příbuzných oborů. Ve dnech 15. až 18. května 2018 se bude konat již 17. ročník mezinárodního průmyslového veletrhu FOR INDUSTRY. Do Prahy se opět chystají významné české i zahraniční firmy, aby nabídly návštěvníkům nejmodernější technologie, nová řešení pro strojírenské firmy, obráběcí stroje, dělící stroje, nástroje pro výrobu, podpůrné systémy, průmyslový software, průmyslovou chemii, novinky z oblasti energetiky a další produkty a služby, které na strojírenství navazují.

Stejně jako v loňském roce bude veletrh zahájen spolu s prestižní konferencí "Setkání lídrů českého průmyslu a exportu 2018", kterou pořádá společnost CEEC Research s.r.o. a které se zúčastní zástupci státu a státních i mezinárodních institucí, ředitelé a členové představenstev největších průmyslových a exportních společností z České republiky, zástupci bank a další významné osobnosti.

Účast potvrdili a se svými příspěvky vystoupí například Andrej Babiš, premiér ČR, Alena Schillerová, ministryně financí ČR, Tomáš Hüner, ministr průmyslu a obchodu ČR, Jaroslava Němcová, ministryně práce a sociálních věcí ČR, Martin Stropnický, ministr zahraničních věcí ČR, Radek Špicar, viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR, Bohdan Wojnar, prezident sdružení AutoSAP a člen představenstva Škoda Auto, a. s., Michal Nebeský, generální ředitel, Citibank Česká republika, Michal Mejstřík, místopředseda ICC ČR, Pavel Juříček, předseda Podvýboru pro výzkum, vývoj a inovace a majitel a předseda představenstva Brano Group, a. s., Vojtěch Petráček, rektor ČVUT a řada dalších významných osobností.

Konference nabídne návštěvníkům cenné a unikátní informace o aktuálním stavu českého průmyslu, o výzvách a trendech pro nejbližší období a předpoklady pro další vývoj české ekonomiky v oblasti průmyslu.

FOR INDUSTRY 2018 přinese nový impuls pro technologický rozvoj českých strojírenských firem. Řada světově uznávaných firem zde předvede premiéry svých produktů. Lákadlem bude například expozice společnosti Sandvik Coromant, kde se budou moci návštěvníci seznámit s letošními novinkami, mezi které patří například Systém CoroCut® QD pro upichování v ose Y, čelní fréza CoroMill® 745, nová řezná hlava systému PrimeTurning nebo aplikační rozhraní pro knihovnu digitálního obrábění CoroPlus® ToolLibrary.

Společnost G-FIX průmyslová lepidla a aerosoly s.r.o. představí závitníky nové generace od firmy Schumacher Precisions Tools GmbH, které mají jednotnou geometrii pro různé materiály, a to od oceli, přes hliník, měď a litinu, až po široké spektrum plastů.

Mezi největší vystavovatele veletrhu FOR INDUSTRY 2018 bude patřit společnost Tajmac-ZPS, která představí stroje MANURHIN ve světově nejširším rozsahu vystavených modelů. Jako nejnovější model se představí dlouhotočný automat K´MX 916 pro soustružení tyčí do průměrů 16 až 20 mm a nově bude na FOR INDUSTRY prezentován i největší model K´MX SWING, který je určen k obrábění složitých součástí z tyčového materiálu až do ø 32 mm, a to až pomocí 4 nástrojů současně.

Nových strojů a zařízení bude na FOR INDUSTRY více než v předchozích letech, což svědčí o tom, že pro firmy se pražský veletrh stal důležitou obchodní akcí. Robustní vertikální obráběcí centrum SINO V8 se zásobníkem na 24 nástrojů, vřetenem typu „direct connect“ a řídicím systémem SIEMENS Sinumerik 828D s nadstavbou Shop Mill bude lákadlem expozice firmy DK Machinery. Další novinkou na stánku bude i CNC soustruh s šikmým ložem a poháněnými nástroji T200 firmy Rais.

FOR INDUSTRY 2018 je skvělou obchodní příležitostí nejen pro velké světové firmy. Řada českých firem nabízí svá řešení na světové úrovni. Například firma Jirka a spol., s.r.o. na veletrhu předvede digitální odměřování polohy řady TS-MAX s novým hardwarem, který zajistí zvýšení rychlosti načtení měřených hodnot a rychlejší přenos do systému. Dalším zajímavým exponátem bude profilprojektor s magnetickým lineárním pravítkem, které obsahuje zapouzdřené magnetické snímače odolné vůči nečistotám.

Zajímavou technologii odsávání k lisu na tlakové lití pomocí filtračních věží ABSOLENT představí společnost WEMAC, která bude na společném stánku s firmou Taima. Taima pak nabídne novou univerzální hrotovou brusku PALMARY.

Na FOR INDUSTRY 2018 nebudou chybět ani svařovací technologie. Hitem bude multiprocesní svařovací systém KEMPPI X8, disponující koncentrovaným a zúženým obloukem WiseFusion a paletou podpůrných technologií pro různé varianty svařování technologií MIG. Zařízení předvede ve své bohaté expozici společnost ARC-H. Firma PROWELD s.r.o se pochlubí řadou strojů pro akumulátorové svařování svorníků a trnů. Zařízení nabízejí o 75% vyšší výkon než konkurenční zařízení, což umožňuje spolehlivé přivařování nerezových svorníků až do průměru M8. U ocelových šroubů je garantováno spolehlivé navařování až do M10. Do oblasti svařování patří i unikátní český svařovací stůl firmy Jan Cetl ze Vsetína. Na FOR INDUSTRY 2018 firma představí premiéru svařovacího stolu řady ProfiHD, který má robustnější provedení pro vyšší zatížení hmotností svařence, lepší odvod tepla a přesnější svařování.

Nenechte si ujít doprovodný program
FOR INDUSTRY 2018 má pro odbornou veřejnost připravenu širokou paletu doprovodných akcí z různých oborů. Mezi nejvýznamnější patří ENERGO SUMMIT, který proběhne 16. 5. 2018 a je koncipován jako platforma pro odbornou diskusi k otázkám dalšího rozvoje energetiky v ČR i EU. Hlavním tématem je nová energetika se spotřebitelem v centru, především s ohledem na obnovitelné zdroje energie a energetickou účinnost.
PRO TOP MANAGEMENT PRŮMYSLOVÝCH FIREM, STÁTNÍ SPRÁVU A VYSOKÉ ŠKOLY JE VSTUP ZDARMA! Registrovat se můžete již nyní na www.energosummit.cz Vzhledem k omezenému počtu doporučuje organizátor si rezervovat místo včas.
Konference, která bude součástí doprovodného programu 15.5.2018, bude určena tématu Význam logistiky pro průmysl. Konference bude zaměřena na moderní technologie v dodavatelských řetězcích, požadavky na kvalitu v dodavatelských řetězcích a význam dopravy pro logistiku a průmysl. Účastníci budou seznámeni s výukou logistiky s akcentem na novou platformu Průmysl 4.0. Konferenci garantuje Vysoká škola logistiky o.p.s.
Další doprovodnou akcí je seminář "Průmysl 4.0 - hrozba nebo příležitost?", který pořádá firma EVERESTA s.r.o..
Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky (AMSP ČR) připravila seminář - Firma budoucnosti, který se bude zabývat digitalizací českých firem a možnostmi využití pro růst jejich podnikání.
Komora pro hospodářské styky se SNS, s.o.k. má připraven rozsáhlý program pro exportní firmy, které by se chtěly ucházet o zakázky v zemích SNS". Cyklus přednášek má název "Podpora a možnosti spolupráce českých obchodních a průmyslových společností s partnery ze zemí SNS“ a účastníkům předá praktické obchodní zkušenosti a informace.

Na FOR INDUSTRY i pro nové pracovníky
Populární a hlavně užitečná doprovodná akce FOR JOBS zaměřená na nabídku pracovních pozic v průmyslových oborech se bude konat i letos a proběhne ve dnech 15. – 16.5.2018. Tato doprovodná akce veletrhu FOR INDUSTRY vznikla s ohledem na současnou situaci na trhu práce a nedostatek kvalifikovaných pracovních sil v technických oborech. FOR JOBS má za cíl propojit nabídku volných pracovních míst v technických oborech s cílovou skupinou odborných návštěvníků veletrhu, ale hlavně i se studenty SŠ a VŠ.

Generálním partnerem veletrhu FOR INDUSTRY i akce FOR JOBS je Skupina ČEZ, kterou také najdete mezi vystavovateli.

http://forindustry.cz/sleva

verze pro tisk >

Další články:

- Shift AUTOMOTIVE: kongres zaměřený na budoucnost řízení v rámci veletrhu IFA Berlin

- Veletrh FachPack slaví čtyřicátiny!

- Na MSV 2019 bude představena Digitální továrna 2.0 tak, jako ještě nikdy

- RecyclingAktiv a TiefbauLive již za pár týdnů

- Třikrát úspěch! MOULDING EXPO je tržiště pro průmysl a nápady

- Floria Léto promění Výstaviště Kroměříž v Zahradu fantazie

- Buďte součástí vrcholné události energetického průmyslu roku 2019!

- Chcete zlevněné vstupenky na největší veletrh spotřební elektroniky a domácích spotřebičů IFA Berlín?

- Mobility Electronics Suppliers Expo MES Berlin (05. 11. – 07. 11. 2019)

- CZECHBUS nabízí do konce července zvýhodněné podmínky

- Výstaviště Flora Olomouc má novou ředitelku

- Mezinárodní veletrh nápojového průmyslu BrauBeviale (12. - 14. 11. 2019 Norimberk)

- Zájezd na veletrhy RecyclingAktiv a TiefbauLive

- Terasy, pergoly, balkony a střešní zahrady na veletrhu Střechy Praha

- AMB 2020 - příjem přihlášek jen do konce června tohoto roku

- Veletrh Sensor+test začíná již příští týden Registrujte se již dnes a získejte volnou vstupenku!

- FRUIT LOGISTICA - Berlín

- MSV 2019 se zaměřuje za digitalizaci výroby

- Oficiální účast českých firem na veletrhu NEWCAST v Düsseldorfu

- V pátek startuje na brněnském výstavišti největší tuzemská LAN párty s více jak 500 hráči

LEARNTEC_Zukunft lernen

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}