arteo_cz

strechy praha 2020
R+T 2021

LEARNTEC

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

Mezinárodní veletrhy STYL a KABO se mohou pochlubit skutečně dlouholetou tradicí. V únoru roku 2020 se na brněnském výstavišti koná již jejich 55. ročník a pamětníci jistě potvrdí, že si za dobu své e ...

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Veletrhy oborů výroby, zpracování a obrábění kovů, drátů a kabelů, trubek a rour, železa i oceli mají v Düsseldorfu dlouhou tradici. Metals and Flow Technologies worldwide – heslo, které vystihuje mez ...

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

Nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže ještě více z digitalizace průmyslu, jeho nosným oborem bude tradičně obrábění a tváření. 62. ročník MSV očekává 80 tisíc odborníků, kteří přijedou z ...

IT-TRANS: IT řešení pro veřejnou dopravu

techagro 2020

zpět

Veletrh FOR INDUSTRY 2018 zve strojaře do Prahy

Publikováno: 30.4.2018 10:40

Autor: ABF, a.s.

Veletrh FOR INDUSTRY 2018 zve strojaře do Prahy

Strojírenský veletrh FOR INDUSTRY je prestižní kontraktační akcí pro české i zahraniční technologické firmy a odbornou veřejnost v oblasti strojírenství, energetiky a příbuzných oborů. Ve dnech 15. až 18. května 2018 se bude konat již 17. ročník mezinárodního průmyslového veletrhu FOR INDUSTRY. Do Prahy se opět chystají významné české i zahraniční firmy, aby nabídly návštěvníkům nejmodernější technologie, nová řešení pro strojírenské firmy, obráběcí stroje, dělící stroje, nástroje pro výrobu, podpůrné systémy, průmyslový software, průmyslovou chemii, novinky z oblasti energetiky a další produkty a služby, které na strojírenství navazují.

Stejně jako v loňském roce bude veletrh zahájen spolu s prestižní konferencí "Setkání lídrů českého průmyslu a exportu 2018", kterou pořádá společnost CEEC Research s.r.o. a které se zúčastní zástupci státu a státních i mezinárodních institucí, ředitelé a členové představenstev největších průmyslových a exportních společností z České republiky, zástupci bank a další významné osobnosti.

Účast potvrdili a se svými příspěvky vystoupí například Andrej Babiš, premiér ČR, Alena Schillerová, ministryně financí ČR, Tomáš Hüner, ministr průmyslu a obchodu ČR, Jaroslava Němcová, ministryně práce a sociálních věcí ČR, Martin Stropnický, ministr zahraničních věcí ČR, Radek Špicar, viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR, Bohdan Wojnar, prezident sdružení AutoSAP a člen představenstva Škoda Auto, a. s., Michal Nebeský, generální ředitel, Citibank Česká republika, Michal Mejstřík, místopředseda ICC ČR, Pavel Juříček, předseda Podvýboru pro výzkum, vývoj a inovace a majitel a předseda představenstva Brano Group, a. s., Vojtěch Petráček, rektor ČVUT a řada dalších významných osobností.

Konference nabídne návštěvníkům cenné a unikátní informace o aktuálním stavu českého průmyslu, o výzvách a trendech pro nejbližší období a předpoklady pro další vývoj české ekonomiky v oblasti průmyslu.

FOR INDUSTRY 2018 přinese nový impuls pro technologický rozvoj českých strojírenských firem. Řada světově uznávaných firem zde předvede premiéry svých produktů. Lákadlem bude například expozice společnosti Sandvik Coromant, kde se budou moci návštěvníci seznámit s letošními novinkami, mezi které patří například Systém CoroCut® QD pro upichování v ose Y, čelní fréza CoroMill® 745, nová řezná hlava systému PrimeTurning nebo aplikační rozhraní pro knihovnu digitálního obrábění CoroPlus® ToolLibrary.

Společnost G-FIX průmyslová lepidla a aerosoly s.r.o. představí závitníky nové generace od firmy Schumacher Precisions Tools GmbH, které mají jednotnou geometrii pro různé materiály, a to od oceli, přes hliník, měď a litinu, až po široké spektrum plastů.

Mezi největší vystavovatele veletrhu FOR INDUSTRY 2018 bude patřit společnost Tajmac-ZPS, která představí stroje MANURHIN ve světově nejširším rozsahu vystavených modelů. Jako nejnovější model se představí dlouhotočný automat K´MX 916 pro soustružení tyčí do průměrů 16 až 20 mm a nově bude na FOR INDUSTRY prezentován i největší model K´MX SWING, který je určen k obrábění složitých součástí z tyčového materiálu až do ø 32 mm, a to až pomocí 4 nástrojů současně.

Nových strojů a zařízení bude na FOR INDUSTRY více než v předchozích letech, což svědčí o tom, že pro firmy se pražský veletrh stal důležitou obchodní akcí. Robustní vertikální obráběcí centrum SINO V8 se zásobníkem na 24 nástrojů, vřetenem typu „direct connect“ a řídicím systémem SIEMENS Sinumerik 828D s nadstavbou Shop Mill bude lákadlem expozice firmy DK Machinery. Další novinkou na stánku bude i CNC soustruh s šikmým ložem a poháněnými nástroji T200 firmy Rais.

FOR INDUSTRY 2018 je skvělou obchodní příležitostí nejen pro velké světové firmy. Řada českých firem nabízí svá řešení na světové úrovni. Například firma Jirka a spol., s.r.o. na veletrhu předvede digitální odměřování polohy řady TS-MAX s novým hardwarem, který zajistí zvýšení rychlosti načtení měřených hodnot a rychlejší přenos do systému. Dalším zajímavým exponátem bude profilprojektor s magnetickým lineárním pravítkem, které obsahuje zapouzdřené magnetické snímače odolné vůči nečistotám.

Zajímavou technologii odsávání k lisu na tlakové lití pomocí filtračních věží ABSOLENT představí společnost WEMAC, která bude na společném stánku s firmou Taima. Taima pak nabídne novou univerzální hrotovou brusku PALMARY.

Na FOR INDUSTRY 2018 nebudou chybět ani svařovací technologie. Hitem bude multiprocesní svařovací systém KEMPPI X8, disponující koncentrovaným a zúženým obloukem WiseFusion a paletou podpůrných technologií pro různé varianty svařování technologií MIG. Zařízení předvede ve své bohaté expozici společnost ARC-H. Firma PROWELD s.r.o se pochlubí řadou strojů pro akumulátorové svařování svorníků a trnů. Zařízení nabízejí o 75% vyšší výkon než konkurenční zařízení, což umožňuje spolehlivé přivařování nerezových svorníků až do průměru M8. U ocelových šroubů je garantováno spolehlivé navařování až do M10. Do oblasti svařování patří i unikátní český svařovací stůl firmy Jan Cetl ze Vsetína. Na FOR INDUSTRY 2018 firma představí premiéru svařovacího stolu řady ProfiHD, který má robustnější provedení pro vyšší zatížení hmotností svařence, lepší odvod tepla a přesnější svařování.

Nenechte si ujít doprovodný program
FOR INDUSTRY 2018 má pro odbornou veřejnost připravenu širokou paletu doprovodných akcí z různých oborů. Mezi nejvýznamnější patří ENERGO SUMMIT, který proběhne 16. 5. 2018 a je koncipován jako platforma pro odbornou diskusi k otázkám dalšího rozvoje energetiky v ČR i EU. Hlavním tématem je nová energetika se spotřebitelem v centru, především s ohledem na obnovitelné zdroje energie a energetickou účinnost.
PRO TOP MANAGEMENT PRŮMYSLOVÝCH FIREM, STÁTNÍ SPRÁVU A VYSOKÉ ŠKOLY JE VSTUP ZDARMA! Registrovat se můžete již nyní na www.energosummit.cz Vzhledem k omezenému počtu doporučuje organizátor si rezervovat místo včas.
Konference, která bude součástí doprovodného programu 15.5.2018, bude určena tématu Význam logistiky pro průmysl. Konference bude zaměřena na moderní technologie v dodavatelských řetězcích, požadavky na kvalitu v dodavatelských řetězcích a význam dopravy pro logistiku a průmysl. Účastníci budou seznámeni s výukou logistiky s akcentem na novou platformu Průmysl 4.0. Konferenci garantuje Vysoká škola logistiky o.p.s.
Další doprovodnou akcí je seminář "Průmysl 4.0 - hrozba nebo příležitost?", který pořádá firma EVERESTA s.r.o..
Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky (AMSP ČR) připravila seminář - Firma budoucnosti, který se bude zabývat digitalizací českých firem a možnostmi využití pro růst jejich podnikání.
Komora pro hospodářské styky se SNS, s.o.k. má připraven rozsáhlý program pro exportní firmy, které by se chtěly ucházet o zakázky v zemích SNS". Cyklus přednášek má název "Podpora a možnosti spolupráce českých obchodních a průmyslových společností s partnery ze zemí SNS“ a účastníkům předá praktické obchodní zkušenosti a informace.

Na FOR INDUSTRY i pro nové pracovníky
Populární a hlavně užitečná doprovodná akce FOR JOBS zaměřená na nabídku pracovních pozic v průmyslových oborech se bude konat i letos a proběhne ve dnech 15. – 16.5.2018. Tato doprovodná akce veletrhu FOR INDUSTRY vznikla s ohledem na současnou situaci na trhu práce a nedostatek kvalifikovaných pracovních sil v technických oborech. FOR JOBS má za cíl propojit nabídku volných pracovních míst v technických oborech s cílovou skupinou odborných návštěvníků veletrhu, ale hlavně i se studenty SŠ a VŠ.

Generálním partnerem veletrhu FOR INDUSTRY i akce FOR JOBS je Skupina ČEZ, kterou také najdete mezi vystavovateli.

http://forindustry.cz/sleva

verze pro tisk >

Další články:

- STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

- Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- Pojeďte s námi do bio světa - dne 13. 2. pořádáme zájezd na veletrh BIOFACH

- Vydejte se již příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection ( 14. -16. 1. 2020) a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- boot 2020 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

IFA

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}