silva regina 2020

Shift
Mezinárodní výstava pro milovníky koní

arteo_cz

Výhled na FENSTERBAU FRONTALE 2020

Výhled na FENSTERBAU FRONTALE 2020

Komfort, design a udržitelnost – šíře nabídky veletrhu FENSTERBAU FRONTALE odráží celosvětové inovace na téma oken, dveří a fasád

FachPack - zítra se otevřou brány do světa balení!

FachPack - zítra se otevřou brány do světa balení!

Užijte si veletrh s volnou permanentní vstupenkou!

Vydejte se s námi dne 9.10.2019 na veletrh it-sa.

Vydejte se s námi dne 9.10.2019 na veletrh it-sa.

V rámci zájezdu bude bezplatně poskytnuta nejen vstupenka na veletrh, drobné občerstvení, ale také velmi originální dárek pro Vaši IT bezpečnost. Příspěvek na dopravu činí symbolických 399,- Kč. www. ...

AMB 2020

Nürnbergmesse

zpět

Veletrh REKLAMA POLYGRAF oslaví v květnu 25. narozeniny

Publikováno: 30.4.2018 10:44

Autor: ABF, a.s.

Veletrh REKLAMA POLYGRAF oslaví v květnu 25. narozeniny

Moderní a atraktivní expozice českých i zahraničních firem z oboru reklamní komunikace a využití tisku nabídne pod jednou střechou výstaviště PVA EXPO PRAHA. Od 29. do 31. května 2018 se zde uskuteční jubilejní 25. ročník mezinárodního veletrhu REKLAMA POLYGRAF, jedinečná platforma pro sdílení novinek.
Souběžně se bude konat i 2. ročník veletrhu obalových inovací a technologií OBALY 2018. Návštěvníci se mají na co těšit, protože organizátoři slibují podobný rozsah akce jako v loňském roce.

Jak jde čas, mění se i struktura vystavovatelů a jejich nabídka….
Spolu se změnou místa konání se postupem času změnila i struktura vystavovatelů. V posledních letech sledujeme pokles v oboru dárkových předmětů – dříve velkoobjemové zakázky typu zapalovač, tužka, deštník mají velký propad a hledají se originální a personifikované dárky v menších objemech. Obor je ovlivňován módními vlnami, zejména pak u VIP dárků. Stále jsou velice populární IT dárky, ať už v podobě klasických flash disků, tak i power banky, selfie tyče apod. K relativní novince, která bude k vidění na veletrhu, patří i video booklet firmy ZPROGO, jenž představuje naprosto unikátní spojení obrazu, zvuku a emocí. LCD obrazovka je zasazena v luxusních deskách, které jsou potištěny ve vlastním designu. Vysoce kvalitní zvuk se šíří z reproduktoru, který je zabudován v deskách. Jakmile se desky otevřou, automaticky je spuštěna video prezentace. Video booklet můžete využít k VIP prezentaci firmy, výstav, projektů služeb, nových produktů, PR, výročí, originálnímu poděkování, školení nebo jako pozvánku.


Digitální tisk na výstavišti osloví i obaláře
V květnu budou na výstavišti, v rámci obou veletrhů, hojně zastoupeni dodavatelé digitálních strojů. Vedle polygrafické produkce se, výrobci z ranku digitálního tisku, zaměřují stále častěji na výrobce obalů. Současným trendem je, že řada tiskáren či reklamních agentur rozšiřuje své portfolio i o oblast obalů. Nesnaží se konkurovat velkým kartonážním výrobcům s cenově i prostorově náročným strojním vybavením, ale snaží se nabízet svým zákazníkům personalizaci, čímž značně rozšiřují své nabídkové portfolio.

Složení letošních vystavovatelů a jejich prezentace budou velmi lákavé
Návštěvníci veletrhu REKLAMA POLYGRAF se budou moci opět těšit na expozice největších hráčů na českém trhu – s rozsáhlými expozicemi přivítají své zákazníky společnosti Xerox, RICOH či slovenský Nanotec. Některé firmy změnily, oproti předchozím ročníkům, svá místa i výstavní plochy, které budou často výrazně větší. Jednou z největších expozic se představí společnost Spandex, jejíž výstavní plocha o velikosti 320 m2 jde napříč přes celou šířku haly 4. Spandex zastupuje světové značky a nabízí rozsáhlé portfolio materiálů pro signmaking a digitální tisk. V bohaté nabídce společnosti nechybí folie, prakticky všech typů, ať již se jedná o folie lité, válcované či speciální.

Na výstavišti nebude ani letos chybět společnost DATALINE TECHNOLOGY, a.s., která na našem trhu zastupuje předního leadera v digitálním tisku - HP Indigo. Společnost Konica Minolta zase nabídne řešení i pro produkční tisk v podobě inkjetového archového stroje KM–1, který propojuje výhody digitálních a ofsetových technologií. Stroj umožňuje tisknout na široké spektrum materiálů bez předchozí úpravy povrchu. Vlajkovou lodí digitálního tisku vhodného i pro obaláře je Xerox iGen 5. Žhavou novinkou uváděnou na náš trh je nyní u tohoto stroje atraktivní bílá barva. Výhodou nového toneru je jeho bělost a vysoká denzita dosahovaná při tisku, proto pro většinu tiskových aplikací stačí tisk jedné vrstvy.
Dále se v polygrafické sekci představí firmy: Canon, HSW Signall, Comimpex, Papyrus, Bitcon, Tepede, Profisign, Electron, COMAC, OKI, 3M Česko a další známé společnosti. Nové trendy přivezou někteří vystavovatelé přímo z FESPY a odprezentují je návštěvníkům v Praze.

Reklamnímu textilu bude, stejně jako v předchozích letech, věnován prostor v hale 3 a mezi vystavovateli tohoto segmentu nebudou chybět expozice firem Cotton Classics, Kapatex, Alex Fox, Adler, T-SHIRTS 4U či Sportica. Rakouský Falk&Ross představí hned několik kolekcí nejrůznějších značek, z nichž např. značka SG nabízí naprostou novinku - potisknutelné plátěné boty SG Footprints. Je jedno, zdali se rozhodnete pro digitální tisk, transferový tisk či výšivku – SG Footprints jsou vytvořeny vaší fantazií a jsou tedy jedinečné. Reklamní textil prémiové kvality si budou moci návštěvníci prohlédnout na stánku společnosti Silic Média, kde budou moci vybírat ze širokého sortimentu – od klasického oblečení přes pracovní oděv a business textil až po funkční oblečení na sport.

Hledáte originální reklamní předměty? Pak navštivte stánek Čokoládovny Fikar v hale 3, kde si budete moci prohlédnout gramofonové desky v designu Karla Gotta – to vše, samozřejmě, z kvalitní belgické čokolády.
S vyšívacími stroji se na veletrhu, již tradičně, představí expozice Nedbal Trading, Šicí technika Brother, Tama Bohemia či Stick. Laserové gravírovací, řezací či CNC stroje najdou návštěvníci například na stáncích Uhal Trade, 4isp, HaWe systems nebo Pilart.
Hodně novinek ukáží nové firmy ze zahraničí.

Řešení pro standardní výrobce i designové kreativce
Na veletrzích OBALY a REKLAMA POLYGRAF nebude chybět ani řada zajímavých obalových designů. Vedle výrobců obalů se budou na výstavní ploše prezentovat i dodavatelé materiálů. K předním evropským dodavatelům papírů a kartonů pro digitální tisk, lepenek i dalších produktů pro visual communication patří společnost Antalis, která nabízí ucelené řady natíraných i nenatíraných papírů a lepenek. Tiskové, obalové, kancelářské i technické materiály nabízí i další významný evropský dodavatel, který má zastoupení i na českém trhu - společnost Papyrus. Vedle standardních řad papírů, hladkých i vlnitých lepenek, tato společnost dodává řadu speciálních aplikací. Mezi ně patří i nyní exkluzivně nabízené materiály Gmund Wood v kolekci Papyrus Specials.

Doprovodný program obou veletrhů
Návštěvníci veletrhu REKLAMA POLYGRAF a OBALY se mohou těšit na odborný doprovodný program, garantovaný významnými osobnostmi. Pro předem registrované zájemce bude připraven odborný diskusní panel ke 100 letům reklamy. Tématem diskusního setkání bude ohlédnutí se za vývojem reklamy v posledních 100 letech (při příležitosti výročí založení Československa), např. jak se vyvíjela reklama a média v jednotlivých obdobích – historických milnících republiky, srovnání a způsob jakým oslovovala lidi, jaké byly trendy, co je vizí, kudy půjde reklama, nové inovativní technologie. V rámci veletrhu se také uskuteční vyhlášení soutěží Kalendář 2018 a Duhový paprsek 2017. Paralelně s těmito akcemi bude v prostorách veletrhu probíhat doprovodný program, ve kterém se budou prezentovat vystavující firmy s odbornými přednáškami rozličných témat. Druhý den veletrhu proběhne tradičně veletrh eventových služeb – Event Day.

Veletrh OBALY opět odborně zaštítí obalový institut SYBA
Odborným partnerem veletrhu OBALY zůstane i letos obalový institut SYBA, který zde bude zároveň garantem řady doprovodných akcí a programů. I v letošním roce bude SYBA pořadatelem odborného semináře Speciality obalového designu. Nově se bude souběžně s veletrhem prezentovat zavedená prestižní certifikovaná národní soutěž Obal roku.

http://reklama-fair.cz/sleva

verze pro tisk >

Další články:

- Výhled na FENSTERBAU FRONTALE 2020

- FachPack - zítra se otevřou brány do světa balení!

- Vydejte se s námi dne 9.10.2019 na veletrh it-sa.

- Vše, co potřebujete vědět k návštěvě veletrhu FOR ARCH

- Zvýhodněná cena výstavní plochy na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy 2020 platí do 30. září

- MSV 2019 bude veletrhem technologií a inovací pro průmysl budoucnosti

- Festival Life! 2019 na brněnském výstavišti

- INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA – Velkolepé spojení veletrhů krásy

- Zájezd na mezinárodní veletrh IT SECURITY, it-sa 2019

- FOR ARCH 2019 – mezinárodní stavební veletrh

- Mezinárodnímu veletrhu it security - it-sa 2019

- Veletrh FachPack se nezadržitelně blíží

- Co přinášejí veletrhy Marketing Mix?

- Největší světový veletrh obytných vozů a karavanů v Düsseldorfu

- Komfort znamená mít teplo i chlad. Účinná řešení ukáže FOR ARCH!

- Letní Flora Olomouc okouzlila přes 20 000 návštěvníků expozicí Česká krajina

- Veletrh hodinek a šperků HODINY A KLENOTY

- Veletrh dekorací, doplňků a dárků FOR DECOR & HOME

- Analýza českého veletržního a výstavního trhu za rok 2018

- MSV 2019 bude veletrhem technologií a inovací pro průmysl budoucnosti

avf

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}