On-line prodej vstupenek

for pasiv 2019
Buyers circle

arteo_cz

IFA Global Markets 8. - 11. září 2019, Berlín

IFA Global Markets 8. - 11. září 2019, Berlín

IFA Global Markets je jedinečnou mezinárodní dodavatelskou platformou určenou především pro OEM a ODM segment, dodavatele a výrobce součástek a dosud neobjevené značky z celého světa.

ITB Buyers Circle - exkluzivní klub pro nejvýznamnější nákupčí světa

ITB Buyers Circle - exkluzivní klub pro nejvýznamnější nákupčí světa

ITB Buyers Circle je exkluzivním klubem nejvýznamnějších světových nákupčí v oboru cestovního ruchu. Je určen především pro nákupčí z oblasti obchodního cestování, volného času a MICE. Jeho primárním ...

Veletrh spotřební elektroniky a domácích spotřebičů IFA Berlin 2019 6. - 11. září 2019

Veletrh spotřební elektroniky a domácích spotřebičů IFA Berlin 2019 6. - 11. září 2019

Chcete zlevněné vstupenky na největší veletrh spotřební elektroniky a domácích spotřebičů IFA Berlín? Veletržní oddělení ČNOPK je oficiální zastoupení veletrhu v České republice a nabízí exkluzivní s ...

HIPPOLOGICA

IFA

zpět

BIOFACH 2019- přední oborový veletrh si dál vede úspěšně

Publikováno: 7.1.2019 08:58

Autor: Norimberské veletrhy

BIOFACH 2019- přední oborový veletrh si dál vede úspěšně

Až se od 13. do 16. února 2019 setká mezinárodní biosektor na předním světovém veletrhu v oboru biopotravin, bude srdce tohoto odvětví čtyři dny opět bít v Norimberku. Na 30. ročníku veletrhu BIOFACH se očekává více než 2900 vystavovatelů. Očekávaných více než 50 000 odborných návštěvníků se může vedle nesrovnatelné rozmanitosti produktů, inspirujících novinek a četných podnětů k trendům v potravinách a sortimentu těšit na řadu příležitostí k networkingu. Odborně fundovaný a na vysoké úrovni bude také kongres
BIOFACH 2019. Hlavní téma ročníku zní: „Systém bio – zdravý jako celek“.

„BIOFACH je synonymem biotradice i inovací, propojuje celé odvětví od průkopníků až po nové firmy a odráží jedinečným způsobem – v roce 2019 už potřicáté – globální biotrh v jeho inspirující rozmanitosti,“uvedla Danila Brunner, šéfka oddělení BIOFACH a VIVANESS. „A to jak na úrovni produktů, tak i po odborné stránce na kongresu a pokud jde o zastoupení mezinárodních hráčů v bioodvětví. 360° bio, dalo by se říct. Těšíme se na to, že u nás přivítáme všechny, kdo hledají ucelený přehled o tomto odvětví a přidanou hodnotu, kterou nabízíme v neposlední řadě v podobě našich tematických světů: ‚Novinky a trendy‘, ‚Zažít a objevit‘ a ‚Znalosti a poučení‘.“

360° bio: tematické světy veletrhu BIOFACH
Odborní návštěvníci hledající zajímavé produktové novinky a inspiraci najdou například na novinkovém stánku BIOFACH. V roce 2019 tam vystavovatelé představí cca 600 inovací. Bude se
také hlasovat o p nejinovativnější a nejzajímavější nový produkt, a to v rámci cen Best New Product Awards veletrhu BIOFACH. Zastávku u novinkového stánku by si měl naplánovat nejen ten, kdo chce, aby jeho hlas byl započítán při příštím hlasování v roce 2019, ale každý návštěvník veletrhu.

K tematickému světu Novinky a trendy patří také společný stánek pro mladé inovativní firmy, „německé newcomery“, sponzorovaný Spolkovým ministerstvem hospodářství a energetiky. Pod titulem „Innovation Made in Germany“ se tam odbornému publiku představí 25 nových a začínajících firem.

Sortimentu olivového oleje, vína a veganských produktů budou i v roce 2019 znovu věnovány vyhrazené výstavní prostory pro zážitkové světy- OLIVOVÝ OLEJ, VÍNO a VEGAN. Patří do tematického světa Zažít a objevit. Vedle prezentací produktů nebudou na příslušné ploše chybět také ochutnávky a specializovaný rámcový program. V zážitkových světech OLIVOVÝ OLEJ a VÍNO půjde navíc také o ceny. Nejkvalitnější výrobky zde budou oceněny mezinárodní cenou MUNDUS VINI BIOFACH pro biovína a cenou Olive Oil Award. První výherce bude určen na základě degustace poroty nakladavatelství Meininger ještě před zahájením veletrhu BIOFACH. O tom, kdo zvítězí v kategorii olivového oleje, rozhodnou přímo na veletrhu jeho návštěvníci na základě slepé degustace s živým hlasováním. Součástí tematického světa Zažít a objevit bude také „Místo setkávání bio od samého začátku“. Tato akce se v roce 2019 po úspěšné premiéře v předchozím ročníku dostává do dalšího kola. Jedná se o zvláštní přehlídku s řadou iniciativ na téma biopěstování rostlin a biochovu zvířat. Je umístěna centrálně v prostoru vstupu Mitte na výstaviště.

Pro ucelený přehled je neodmyslitelný tematický svět Znalosti a poučení. Do něj patří vedle kongresu BIOFACH, který opět očekává zhruba 8000 účastníků na přibližně 150 jednotlivých setkáních, také Místo setkávání pro budoucí generaci, Setkání specializovaných prodejců nebo Setkání iniciativ a neziskových organizací.

Znalosti a poučení, to je dokonalá kombinace pro kongres BIOFACH. Biodiverzita, úrodnost půdy, čistá voda, odolné rostliny, dobré životní podmínky zvířat nebo výživové styly – na všechna tato témata se ročník 2019 zaměří. A bude se diskutovat o souvislostech mezi zemědělstvím, zpracováním, výživou a zdravím, ale také o otázce, čím je bio prospěšné.

Veletrh BIOFACH se už řadu let důsledně věnuje nastupující generaci v bioodvětví a pořádá Místo setkávání pro budoucí generaci. To zahrnuje burzu pracovních příležitostí, setkání zaměřené na kariéru a cenu za výzkum zaměřený na biopotraviny.

Setkání specializovaných prodejců nabídne i na příští edici BIOFACHu prostor pro témata, jako je společný vývoj obchodních koncepcí budoucnosti nebo řešení aktuálních výzev.

A protože bio je vždy také výrazem odpovědnosti, potkávají se odborní návštěvníci rovněž na Setkání iniciativ a neziskových organizací, tedy nevládních organizací, které významně přispívají k obecnému blahu lidské společnosti. Bude se tam diskutovat o tématech, jako je zodpovědné využívání přírodních zdrojů, fair trade, regionalismus, dobré životní podmínky zvířat nebo biodiverzita.

BIOFACH World
Společnost NürnbergMesse disponuje v oblasti biopotravin prokazatelným know-how. Na BIOFACHu, předním světovém veletrhu v oboru biopotravin, se mezinárodní odvětví v Norimberku schází každoročně v únoru. Široká nabídka certifikovaných bioproduktů ukazuje jeho rozmanitost – od čerstvých produktů, jako jsou mléčné výrobky a sýry, přes ovoce, zeleninu a suché výrobky, jako jsou obiloviny, luštěniny, ořechy a cukrovinky, až po nápoje. Mezinárodním patronem veletrhu BIOFACH je IFOAM – Organics International a odborným garantem a iniciátorem pak německý Spolek pro ekologický potravinářský průmysl (BÖLW). Nedílnou součástí veletrhu je kongres BIOFACH, který slouží jako jedinečná celosvětová platforma pro výměnu know-how. S šesti dalšími akcemi BIOFACH v Japonsku, USA, Jižní Americe, Číně, Indii a Thajsku je BIOFACH World zastoupen po celém světě a každoročně sdružuje více než 3500 vystavovatelů a 100 000 odborných návštěvníků.


TISKOVÁ INFORMACE říjen 2018

www.proveletrhy.cz/veletrhy/biofach/

https://www.biofach.de/en

verze pro tisk >

Další články:

- IFA Global Markets 8. - 11. září 2019, Berlín

- ITB Buyers Circle - exkluzivní klub pro nejvýznamnější nákupčí světa

- Výstava Stavíme Bydlíme v Hodoníně zaplní Dům kultury

- Ještě větší FOR PASIV a FOR WOOD 2019

- Fruit Logistica – Mezinárodní veletrh obchodu s ovocem a zeleninou 6. - 8. února 2019

- Veletrhy 2019 v Norimberku

- NürnbergMesse i v roce 2018 rekordní

- Mezinárodní setkání veřejné dopravy - UITP Global Public Transport Summit

- Jaké bude jaro 2019, představí veletrh FOR DECOR & HOME

- boot 2019 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

- Hlasujte o nejlepší zelenou novostavbu a rekonstrukci v soutěži PASIVNÍ DŮM 2018!

- MEZINÁRODNÍ VELETRH ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY, LESNICKÉ TECHNIKY A CHOVATELSTVÍ SIMA-SIMAGENA V PAŘÍŽI

- MOTOSALON 2019 už túruje

- BrauBeviale 2018: Pravidelné setkání branže tak velké a mezinárodní jako nikdy předtím

- Víte, kde nakupuje Ježíšek? Přece v Letňanech v PVA EXPO PRAHA!

- Vánoční veletrhy Brno 2018: Nákupy dárků, gastronomická show i hudební program

- Chillventa přesvědčuje rekordními hodnotami a skvělou atmosférou!

- Registrujte se na R+T 2021 již nyní a získejte slevu!

- Přijďte na Vánoční DĚTSKOU PLANETU na holešovické výstaviště

- INTERNORGA 2019 - Inspirace pro všechny sektory pohostinství

Inmex SMM India

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}