messe duesseldorf

newcast
Sensor+test

U.T.SEC

Mezinárodní veletrh nápojového průmyslu BrauBeviale (12. - 14. 11. 2019 Norimberk)

Mezinárodní veletrh nápojového průmyslu BrauBeviale (12. - 14. 11. 2019 Norimberk)

Od 12. do 14. listopadu 2019 bude Norimberk opět střediskem mezinárodního nápojového průmyslu. Zástupci odvětví se letos setkají na celosvětově nejvýznamnějším veletrhu investičního zboží pro výrobu a ...

Zájezd na veletrhy RecyclingAktiv a TiefbauLive

Zájezd na veletrhy RecyclingAktiv a TiefbauLive

Zájezd na veletrhy stavebního inženýrství a recyklace RecyclingAktiv a TiefbauLive se koná ve dnech 4. - 6.9. 2019. Uzávěrka příjmu přihlášek je 31.7.2019. Další informace najdete v přiloženém dokumen ...

Terasy, pergoly, balkony a střešní zahrady na veletrhu Střechy Praha

Terasy, pergoly, balkony a střešní zahrady na veletrhu Střechy Praha

Pořadatelé největšího veletrhu střech, fasád, dřeva, úspor energií a řemesel reagují vždy na aktuální poptávku. Stejně tak je tomu i při přípravách 22. ročníku, který proběhne 6. – 8. 2. 2020 v PVA EX ...

Learntec

technology

zpět

BIOFACH 2019- přední oborový veletrh si dál vede úspěšně

Publikováno: 7.1.2019 08:58

Autor: Norimberské veletrhy

BIOFACH 2019- přední oborový veletrh si dál vede úspěšně

Až se od 13. do 16. února 2019 setká mezinárodní biosektor na předním světovém veletrhu v oboru biopotravin, bude srdce tohoto odvětví čtyři dny opět bít v Norimberku. Na 30. ročníku veletrhu BIOFACH se očekává více než 2900 vystavovatelů. Očekávaných více než 50 000 odborných návštěvníků se může vedle nesrovnatelné rozmanitosti produktů, inspirujících novinek a četných podnětů k trendům v potravinách a sortimentu těšit na řadu příležitostí k networkingu. Odborně fundovaný a na vysoké úrovni bude také kongres
BIOFACH 2019. Hlavní téma ročníku zní: „Systém bio – zdravý jako celek“.

„BIOFACH je synonymem biotradice i inovací, propojuje celé odvětví od průkopníků až po nové firmy a odráží jedinečným způsobem – v roce 2019 už potřicáté – globální biotrh v jeho inspirující rozmanitosti,“uvedla Danila Brunner, šéfka oddělení BIOFACH a VIVANESS. „A to jak na úrovni produktů, tak i po odborné stránce na kongresu a pokud jde o zastoupení mezinárodních hráčů v bioodvětví. 360° bio, dalo by se říct. Těšíme se na to, že u nás přivítáme všechny, kdo hledají ucelený přehled o tomto odvětví a přidanou hodnotu, kterou nabízíme v neposlední řadě v podobě našich tematických světů: ‚Novinky a trendy‘, ‚Zažít a objevit‘ a ‚Znalosti a poučení‘.“

360° bio: tematické světy veletrhu BIOFACH
Odborní návštěvníci hledající zajímavé produktové novinky a inspiraci najdou například na novinkovém stánku BIOFACH. V roce 2019 tam vystavovatelé představí cca 600 inovací. Bude se
také hlasovat o p nejinovativnější a nejzajímavější nový produkt, a to v rámci cen Best New Product Awards veletrhu BIOFACH. Zastávku u novinkového stánku by si měl naplánovat nejen ten, kdo chce, aby jeho hlas byl započítán při příštím hlasování v roce 2019, ale každý návštěvník veletrhu.

K tematickému světu Novinky a trendy patří také společný stánek pro mladé inovativní firmy, „německé newcomery“, sponzorovaný Spolkovým ministerstvem hospodářství a energetiky. Pod titulem „Innovation Made in Germany“ se tam odbornému publiku představí 25 nových a začínajících firem.

Sortimentu olivového oleje, vína a veganských produktů budou i v roce 2019 znovu věnovány vyhrazené výstavní prostory pro zážitkové světy- OLIVOVÝ OLEJ, VÍNO a VEGAN. Patří do tematického světa Zažít a objevit. Vedle prezentací produktů nebudou na příslušné ploše chybět také ochutnávky a specializovaný rámcový program. V zážitkových světech OLIVOVÝ OLEJ a VÍNO půjde navíc také o ceny. Nejkvalitnější výrobky zde budou oceněny mezinárodní cenou MUNDUS VINI BIOFACH pro biovína a cenou Olive Oil Award. První výherce bude určen na základě degustace poroty nakladavatelství Meininger ještě před zahájením veletrhu BIOFACH. O tom, kdo zvítězí v kategorii olivového oleje, rozhodnou přímo na veletrhu jeho návštěvníci na základě slepé degustace s živým hlasováním. Součástí tematického světa Zažít a objevit bude také „Místo setkávání bio od samého začátku“. Tato akce se v roce 2019 po úspěšné premiéře v předchozím ročníku dostává do dalšího kola. Jedná se o zvláštní přehlídku s řadou iniciativ na téma biopěstování rostlin a biochovu zvířat. Je umístěna centrálně v prostoru vstupu Mitte na výstaviště.

Pro ucelený přehled je neodmyslitelný tematický svět Znalosti a poučení. Do něj patří vedle kongresu BIOFACH, který opět očekává zhruba 8000 účastníků na přibližně 150 jednotlivých setkáních, také Místo setkávání pro budoucí generaci, Setkání specializovaných prodejců nebo Setkání iniciativ a neziskových organizací.

Znalosti a poučení, to je dokonalá kombinace pro kongres BIOFACH. Biodiverzita, úrodnost půdy, čistá voda, odolné rostliny, dobré životní podmínky zvířat nebo výživové styly – na všechna tato témata se ročník 2019 zaměří. A bude se diskutovat o souvislostech mezi zemědělstvím, zpracováním, výživou a zdravím, ale také o otázce, čím je bio prospěšné.

Veletrh BIOFACH se už řadu let důsledně věnuje nastupující generaci v bioodvětví a pořádá Místo setkávání pro budoucí generaci. To zahrnuje burzu pracovních příležitostí, setkání zaměřené na kariéru a cenu za výzkum zaměřený na biopotraviny.

Setkání specializovaných prodejců nabídne i na příští edici BIOFACHu prostor pro témata, jako je společný vývoj obchodních koncepcí budoucnosti nebo řešení aktuálních výzev.

A protože bio je vždy také výrazem odpovědnosti, potkávají se odborní návštěvníci rovněž na Setkání iniciativ a neziskových organizací, tedy nevládních organizací, které významně přispívají k obecnému blahu lidské společnosti. Bude se tam diskutovat o tématech, jako je zodpovědné využívání přírodních zdrojů, fair trade, regionalismus, dobré životní podmínky zvířat nebo biodiverzita.

BIOFACH World
Společnost NürnbergMesse disponuje v oblasti biopotravin prokazatelným know-how. Na BIOFACHu, předním světovém veletrhu v oboru biopotravin, se mezinárodní odvětví v Norimberku schází každoročně v únoru. Široká nabídka certifikovaných bioproduktů ukazuje jeho rozmanitost – od čerstvých produktů, jako jsou mléčné výrobky a sýry, přes ovoce, zeleninu a suché výrobky, jako jsou obiloviny, luštěniny, ořechy a cukrovinky, až po nápoje. Mezinárodním patronem veletrhu BIOFACH je IFOAM – Organics International a odborným garantem a iniciátorem pak německý Spolek pro ekologický potravinářský průmysl (BÖLW). Nedílnou součástí veletrhu je kongres BIOFACH, který slouží jako jedinečná celosvětová platforma pro výměnu know-how. S šesti dalšími akcemi BIOFACH v Japonsku, USA, Jižní Americe, Číně, Indii a Thajsku je BIOFACH World zastoupen po celém světě a každoročně sdružuje více než 3500 vystavovatelů a 100 000 odborných návštěvníků.


TISKOVÁ INFORMACE říjen 2018

www.proveletrhy.cz/veletrhy/biofach/

https://www.biofach.de/en

verze pro tisk >

Další články:

- Mezinárodní veletrh nápojového průmyslu BrauBeviale (12. - 14. 11. 2019 Norimberk)

- Zájezd na veletrhy RecyclingAktiv a TiefbauLive

- Terasy, pergoly, balkony a střešní zahrady na veletrhu Střechy Praha

- AMB 2020 - příjem přihlášek jen do konce června tohoto roku

- Veletrh Sensor+test začíná již příští týden Registrujte se již dnes a získejte volnou vstupenku!

- FRUIT LOGISTICA - Berlín

- MSV 2019 se zaměřuje za digitalizaci výroby

- Oficiální účast českých firem na veletrhu NEWCAST v Düsseldorfu

- V pátek startuje na brněnském výstavišti největší tuzemská LAN párty s více jak 500 hráči

- Mezinárodní veletrh marketingu ovoce a zeleniny ASIA FRUIT LOGISTICA

- CE WEEK - Meeting maloobchodníků spotřební elektroniky (12. - 13. 06., New York City)

- Veletrh FIHAV 2019 na Kubě opět s českou oficiální účastí

- Moravia Sport Expo přivítá na tisíce elitních a nadšených běžců.

- India Water Week se uskuteční v září v Dillí

- Pozvánka - The Warsaw Humanitarian Expo 2019 (WHE2019)

- FOR ARCH 2019 zaostří na chytrá města i na bezpečnost, důležitý prvek kvality života

- Biotechnology and Green Technology Expo v Tchaj-nanu

- bautec - veletrh stavebnictví a stavební techniky - sleva v případě včasného přihlášení

- Frýdecko-Místecký veletrh zaplní Halu Polárka

- IFA NEXT: The Edge of Innovation

technology

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}