Kids Russia 2020

Sensor+test
Nufam

GaLaBau 2020

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

Mezinárodní veletrhy STYL a KABO se mohou pochlubit skutečně dlouholetou tradicí. V únoru roku 2020 se na brněnském výstavišti koná již jejich 55. ročník a pamětníci jistě potvrdí, že si za dobu své e ...

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Veletrhy oborů výroby, zpracování a obrábění kovů, drátů a kabelů, trubek a rour, železa i oceli mají v Düsseldorfu dlouhou tradici. Metals and Flow Technologies worldwide – heslo, které vystihuje mez ...

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

Nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže ještě více z digitalizace průmyslu, jeho nosným oborem bude tradičně obrábění a tváření. 62. ročník MSV očekává 80 tisíc odborníků, kteří přijedou z ...


Warning: Division by zero in /home/httpd/html/id/euroexpo/lib/incl-reklama2.php on line 326

Lasys 2020

Learntec

zpět

BIOFACH 2019- přední oborový veletrh si dál vede úspěšně

Publikováno: 7.1.2019 08:58

Autor: Norimberské veletrhy

BIOFACH 2019- přední oborový veletrh si dál vede úspěšně

Až se od 13. do 16. února 2019 setká mezinárodní biosektor na předním světovém veletrhu v oboru biopotravin, bude srdce tohoto odvětví čtyři dny opět bít v Norimberku. Na 30. ročníku veletrhu BIOFACH se očekává více než 2900 vystavovatelů. Očekávaných více než 50 000 odborných návštěvníků se může vedle nesrovnatelné rozmanitosti produktů, inspirujících novinek a četných podnětů k trendům v potravinách a sortimentu těšit na řadu příležitostí k networkingu. Odborně fundovaný a na vysoké úrovni bude také kongres
BIOFACH 2019. Hlavní téma ročníku zní: „Systém bio – zdravý jako celek“.

„BIOFACH je synonymem biotradice i inovací, propojuje celé odvětví od průkopníků až po nové firmy a odráží jedinečným způsobem – v roce 2019 už potřicáté – globální biotrh v jeho inspirující rozmanitosti,“uvedla Danila Brunner, šéfka oddělení BIOFACH a VIVANESS. „A to jak na úrovni produktů, tak i po odborné stránce na kongresu a pokud jde o zastoupení mezinárodních hráčů v bioodvětví. 360° bio, dalo by se říct. Těšíme se na to, že u nás přivítáme všechny, kdo hledají ucelený přehled o tomto odvětví a přidanou hodnotu, kterou nabízíme v neposlední řadě v podobě našich tematických světů: ‚Novinky a trendy‘, ‚Zažít a objevit‘ a ‚Znalosti a poučení‘.“

360° bio: tematické světy veletrhu BIOFACH
Odborní návštěvníci hledající zajímavé produktové novinky a inspiraci najdou například na novinkovém stánku BIOFACH. V roce 2019 tam vystavovatelé představí cca 600 inovací. Bude se
také hlasovat o p nejinovativnější a nejzajímavější nový produkt, a to v rámci cen Best New Product Awards veletrhu BIOFACH. Zastávku u novinkového stánku by si měl naplánovat nejen ten, kdo chce, aby jeho hlas byl započítán při příštím hlasování v roce 2019, ale každý návštěvník veletrhu.

K tematickému světu Novinky a trendy patří také společný stánek pro mladé inovativní firmy, „německé newcomery“, sponzorovaný Spolkovým ministerstvem hospodářství a energetiky. Pod titulem „Innovation Made in Germany“ se tam odbornému publiku představí 25 nových a začínajících firem.

Sortimentu olivového oleje, vína a veganských produktů budou i v roce 2019 znovu věnovány vyhrazené výstavní prostory pro zážitkové světy- OLIVOVÝ OLEJ, VÍNO a VEGAN. Patří do tematického světa Zažít a objevit. Vedle prezentací produktů nebudou na příslušné ploše chybět také ochutnávky a specializovaný rámcový program. V zážitkových světech OLIVOVÝ OLEJ a VÍNO půjde navíc také o ceny. Nejkvalitnější výrobky zde budou oceněny mezinárodní cenou MUNDUS VINI BIOFACH pro biovína a cenou Olive Oil Award. První výherce bude určen na základě degustace poroty nakladavatelství Meininger ještě před zahájením veletrhu BIOFACH. O tom, kdo zvítězí v kategorii olivového oleje, rozhodnou přímo na veletrhu jeho návštěvníci na základě slepé degustace s živým hlasováním. Součástí tematického světa Zažít a objevit bude také „Místo setkávání bio od samého začátku“. Tato akce se v roce 2019 po úspěšné premiéře v předchozím ročníku dostává do dalšího kola. Jedná se o zvláštní přehlídku s řadou iniciativ na téma biopěstování rostlin a biochovu zvířat. Je umístěna centrálně v prostoru vstupu Mitte na výstaviště.

Pro ucelený přehled je neodmyslitelný tematický svět Znalosti a poučení. Do něj patří vedle kongresu BIOFACH, který opět očekává zhruba 8000 účastníků na přibližně 150 jednotlivých setkáních, také Místo setkávání pro budoucí generaci, Setkání specializovaných prodejců nebo Setkání iniciativ a neziskových organizací.

Znalosti a poučení, to je dokonalá kombinace pro kongres BIOFACH. Biodiverzita, úrodnost půdy, čistá voda, odolné rostliny, dobré životní podmínky zvířat nebo výživové styly – na všechna tato témata se ročník 2019 zaměří. A bude se diskutovat o souvislostech mezi zemědělstvím, zpracováním, výživou a zdravím, ale také o otázce, čím je bio prospěšné.

Veletrh BIOFACH se už řadu let důsledně věnuje nastupující generaci v bioodvětví a pořádá Místo setkávání pro budoucí generaci. To zahrnuje burzu pracovních příležitostí, setkání zaměřené na kariéru a cenu za výzkum zaměřený na biopotraviny.

Setkání specializovaných prodejců nabídne i na příští edici BIOFACHu prostor pro témata, jako je společný vývoj obchodních koncepcí budoucnosti nebo řešení aktuálních výzev.

A protože bio je vždy také výrazem odpovědnosti, potkávají se odborní návštěvníci rovněž na Setkání iniciativ a neziskových organizací, tedy nevládních organizací, které významně přispívají k obecnému blahu lidské společnosti. Bude se tam diskutovat o tématech, jako je zodpovědné využívání přírodních zdrojů, fair trade, regionalismus, dobré životní podmínky zvířat nebo biodiverzita.

BIOFACH World
Společnost NürnbergMesse disponuje v oblasti biopotravin prokazatelným know-how. Na BIOFACHu, předním světovém veletrhu v oboru biopotravin, se mezinárodní odvětví v Norimberku schází každoročně v únoru. Široká nabídka certifikovaných bioproduktů ukazuje jeho rozmanitost – od čerstvých produktů, jako jsou mléčné výrobky a sýry, přes ovoce, zeleninu a suché výrobky, jako jsou obiloviny, luštěniny, ořechy a cukrovinky, až po nápoje. Mezinárodním patronem veletrhu BIOFACH je IFOAM – Organics International a odborným garantem a iniciátorem pak německý Spolek pro ekologický potravinářský průmysl (BÖLW). Nedílnou součástí veletrhu je kongres BIOFACH, který slouží jako jedinečná celosvětová platforma pro výměnu know-how. S šesti dalšími akcemi BIOFACH v Japonsku, USA, Jižní Americe, Číně, Indii a Thajsku je BIOFACH World zastoupen po celém světě a každoročně sdružuje více než 3500 vystavovatelů a 100 000 odborných návštěvníků.


TISKOVÁ INFORMACE říjen 2018

www.proveletrhy.cz/veletrhy/biofach/

https://www.biofach.de/en

verze pro tisk >

Další články:

- STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

- Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- Pojeďte s námi do bio světa - dne 13. 2. pořádáme zájezd na veletrh BIOFACH

- Vydejte se již příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection ( 14. -16. 1. 2020) a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- boot 2020 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

UTSEC 2020

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}