Eunique  veletrh užitého umění a designu

Buyers circle
ILA

veletrhy2019

 

DMEA (conhIT) 9. - 11. dubna 2019

Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě největšího evropského veletrhu digizalizace ve zdravotnictví DMEA , který se bude konat ve dnech 9. - 11. dubna 2019 na veletržním výstavišti v Berlíně. Veletrh D ...

 

Jen do konce března sleva na plochu - R+T 2021

Další ročník veletrhu R+T se bude konat ve dnech od 22. do 26. února 2021 ve Stuttgartu. Využijte možnosti prezentovat na této přední světové platformě a registrujte se již nyní! Využijte výhodu slev ...

 

AMB 2020 - přihlášek každý den přibývá

Jen do konce června tohoto roku.

AMB 2020

VIVANESS

zpět

NürnbergMesse i v roce 2018 rekordní

Publikováno: 7.1.2019 11:23

Autor: Norimberské veletrhy

NürnbergMesse i v roce 2018 rekordní

Současný obchodní rok s novými rekordy u obratu, zisku, vystavovatelů, návštěvníků i prodané výstavní plochy.

Výhled na rok 2019: I přes nejisté rámcové podmínky optimismus, pokud jde o další vývoj společnosti.


Finanční experti společnosti NürnbergMesse sice ještě pilně počítají, ale jedno je jisté už teď: pro obchodní rok 2018 se u mnoha parametrů ukazují nové rekordní hodnoty. „U obratu dosahujeme magické hranice 300 milionů eur a mnohé ukazatele vykazují v roce 2018 rekordy. Obojí je skvělá zpráva pro skupinu NürnbergMesse Group a spolehlivý důkaz toho, že s elánem pokračujeme v našem úspěšném příběhu. Velké díky v této souvislosti patří všem našim vystavovatelům, návštěvníkům, partnerům a – což je pro mě obzvláště důležité – našim skvělým pracovníkům,“ říká CEO Peter Ottmann.

Rok 2016 dosud platil jako rekordní rok společnosti NürnbergMesse za celou její historii, ale se superlativy roku 2018 budou tyto rekordní hodnoty překonány. V současném obchodním roce vzrostla čistá plocha o 7 % (na 1,2 milionů metrů čtverečních), počet návštěvníků o 9 % (na více než 1,5 milionu) a počet vystavovatelů dokonce o 10 % (na 35 600). Jsou to hodnoty pořádaných akcí, které podle Petera Ottmanna „vycházejí z působivého růstu, který se projevuje napříč všemi oblastmi obchodní činnosti. Když se na ukazatele podíváme detailněji, všimneme si především míry nárůstů u zahraničních vystavovatelů a návštěvníků“. Pátým rokem v řadě je růst odpovídajících ukazatelů u veletrhů výrazně nad německým průměrem.

Internacionalizace pokračuje bez omezení

Vedle nadprůměrně silného růstu na domácím poli je pro Petera Ottmanna důležitým faktorem úspěchu společnosti také další rozvoj strategie internacionalizace: „S veletrhy EUROGUSS Mexico, BIOFACH SOUTH EAST ASIA a it-sa India jsme na klíčových trzích obsadili témata odvětví, po kterých je velká poptávka. Na globálním budování naší produktové rodiny budeme společně s našimi partnery důsledně pracovat i v nadcházejících letech.“ Paralelně k tomu také patří, že v následujícím roce se budou poprvé konat dva ze tří indických veletrhů k tématu zpracování dřeva, DELHIWOOD a MUMBAIWOOD, pořádané společností NürnbergMesse India a také dceřiné společnosti v Brazílii a Itálii jsou v roce svého desátého jubilea na svých trzích skvěle etablované.

Optimistický výhled na rok 2019

Makroekonomické podmínky s blížícím se brexitem, celosvětově hrozícími celními a obchodními překážkami i po dlouhé době prvním pozastavením růstu německé konjunktury moc nepomáhají. Přesto se na základě pozitivních předběžných rezervací pro rok 2019 opět počítá s obratem ve výši přes čtvrt miliardy eur (tento obrat je podmíněn turnusovým konáním veletrhů), uvádí Peter Ottmann. „Neúnavně a důsledně budeme sledovat vytčené cíle společnosti. Základním předpokladem pro to je další růst našeho portfolia – ať už v Norimberku nebo po celém světě.“


Hala 3C jako strategický faktor

Nový obchodní rok 2019 je podle Petera Ottmanna úzce spojen s uvedením do provozu nové haly 3C: „I když oficiální slavnostní otevření proběhne teprve příští rok v červenci, už dnes je pro nás strategickým faktorem: díky tomuto novému klenotu získáme téměř 10 000 metrů čtverečných nezbytně potřebné výstavní plochy a důležitý prvek image pro naše moderní veletržní a kongresové centrum. Kromě toho hala 3C představuje s přibližně 70 miliony eur největší investici v historii našeho podniku a je, jako už hala 3A, skutečným vzorem energetické účinnosti. Jsme šťastní a vděční, že výstavba haly 3C nepřekročila časový ani rozpočtový rámec a dodržela stanovenou kvalitu a v roce 2018 absolvovala bez ztráty kytičky křest ohněm při veletrhu vynálezů iENA a veletrhu pro automatizaci SPS IPC Drives.“ V roce 2019 už bude nová hala 3C obsazena v rámci devíti veletrhů.

O skupině NürnbergMesse Group

Společnost NürnbergMesse patří k 15 největším veletržním společnostem na světě. Portfolio skupiny zahrnuje na 120 tuzemských a mezinárodních odborných veletrhů a kongresů a na 40 podporovaných firemních společných stánků v Norimberku i po celém světě. Každoročně se vlastních, partnerských a hostujících akcí skupiny NürnbergMesse Group, která je prostřednictvím dceřiných společností zastoupena v Číně, Severní Americe, Brazílii, Itálii a Indii, účastní kolem 30 000 vystavovatelů (internacionalita 41 %), a až 1,4 milionu návštěvníků (internacionalita odborných návštěvníků je kolem 24 %). Kromě toho má skupina NürnbergMesse Group síť 50 zastoupení, která působí ve více než 100 zemích. V České republice je výhradním zastoupení norimberské veletržní společnosti firma PROveletrhy s.r.o., se sídlem v Praze, zastoupené ing. Naděždou Lichte.
Více informací na www.nuernbergmesse.de a www.proveletrhy.cz

Zpracováno PROveletrhy, 13.12.2018


Kontaktní osoba v ČR:
Ing. Naděžda Lichte
PROveletrhy s.r.o., Oficiální zastoupení NürnbergMesse pro Českou republiku
Římská 37, 120 00 Praha 2
Tel.: 775 66 35 48, info@proveletrhy.cz, www.proveletrhy.cz

www.proveletrhy.cz

www.nuernbergmesse.de

verze pro tisk >

Další články:

- DMEA (conhIT) 9. - 11. dubna 2019

- Jen do konce března sleva na plochu - R+T 2021

- AMB 2020 - přihlášek každý den přibývá

- Symbol stromu propojí expozice jarní Flory Olomouc 2019

- Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti

- FOR BIKES – UŽ 10 LET SPOLU!

- Ostrava je připravena být rájem včelařů

- Víte kam zajít pro inspiraci a nové trendy v bydlení a stavebnictví? Na výstavu STAVÍME, BYDLÍME do Jihlavy!

- Nekonečná dávka inspirace na veletrzích bydlení, designu a zahrad

- ProWein Düsseldorf letos slaví 25 let!

- Nabídka k účasti na mezinárodním strojírensko-technologickém veletrhu CIMIF v Kambodži

- FLORIA JARO - ​Svátek pro všechny zahradníky a zahrádkáře se blíží

- Jaro s kosmetickými veletrhy v PVA Letňany

- Veletrh STAVOTECH Olomouc poradí se stavbou a bydlením

- Veletrh POWTECH odstartuje již začátkem dubna

- Mezinárodní veletrh ECS začíná již příští týden!

- Veletrh i-Mobilita ukazuje blízkou budoucnost

- Myslivecká výstava promění kroměřížské výstaviště v království přírody

- AMB 2020 – plánování v plném proudu

- FOR MODEL 2019 představí novinky v modelářství a v moderní technologii

ITB

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}