FOR DECOR & HOME jaro

avf
Mezinárodní výstava pro milovníky koní

arteo_cz

IFA Global Markets 8. - 11. září 2019, Berlín

IFA Global Markets 8. - 11. září 2019, Berlín

IFA Global Markets je jedinečnou mezinárodní dodavatelskou platformou určenou především pro OEM a ODM segment, dodavatele a výrobce součástek a dosud neobjevené značky z celého světa.

ITB Buyers Circle - exkluzivní klub pro nejvýznamnější nákupčí světa

ITB Buyers Circle - exkluzivní klub pro nejvýznamnější nákupčí světa

ITB Buyers Circle je exkluzivním klubem nejvýznamnějších světových nákupčí v oboru cestovního ruchu. Je určen především pro nákupčí z oblasti obchodního cestování, volného času a MICE. Jeho primárním ...

Veletrh spotřební elektroniky a domácích spotřebičů IFA Berlin 2019 6. - 11. září 2019

Veletrh spotřební elektroniky a domácích spotřebičů IFA Berlin 2019 6. - 11. září 2019

Chcete zlevněné vstupenky na největší veletrh spotřební elektroniky a domácích spotřebičů IFA Berlín? Veletržní oddělení ČNOPK je oficiální zastoupení veletrhu v České republice a nabízí exkluzivní s ...

strechy praha 2019

messe duesseldorf

zpět

NürnbergMesse i v roce 2018 rekordní

Publikováno: 7.1.2019 11:23

Autor: Norimberské veletrhy

NürnbergMesse i v roce 2018 rekordní

Současný obchodní rok s novými rekordy u obratu, zisku, vystavovatelů, návštěvníků i prodané výstavní plochy.

Výhled na rok 2019: I přes nejisté rámcové podmínky optimismus, pokud jde o další vývoj společnosti.


Finanční experti společnosti NürnbergMesse sice ještě pilně počítají, ale jedno je jisté už teď: pro obchodní rok 2018 se u mnoha parametrů ukazují nové rekordní hodnoty. „U obratu dosahujeme magické hranice 300 milionů eur a mnohé ukazatele vykazují v roce 2018 rekordy. Obojí je skvělá zpráva pro skupinu NürnbergMesse Group a spolehlivý důkaz toho, že s elánem pokračujeme v našem úspěšném příběhu. Velké díky v této souvislosti patří všem našim vystavovatelům, návštěvníkům, partnerům a – což je pro mě obzvláště důležité – našim skvělým pracovníkům,“ říká CEO Peter Ottmann.

Rok 2016 dosud platil jako rekordní rok společnosti NürnbergMesse za celou její historii, ale se superlativy roku 2018 budou tyto rekordní hodnoty překonány. V současném obchodním roce vzrostla čistá plocha o 7 % (na 1,2 milionů metrů čtverečních), počet návštěvníků o 9 % (na více než 1,5 milionu) a počet vystavovatelů dokonce o 10 % (na 35 600). Jsou to hodnoty pořádaných akcí, které podle Petera Ottmanna „vycházejí z působivého růstu, který se projevuje napříč všemi oblastmi obchodní činnosti. Když se na ukazatele podíváme detailněji, všimneme si především míry nárůstů u zahraničních vystavovatelů a návštěvníků“. Pátým rokem v řadě je růst odpovídajících ukazatelů u veletrhů výrazně nad německým průměrem.

Internacionalizace pokračuje bez omezení

Vedle nadprůměrně silného růstu na domácím poli je pro Petera Ottmanna důležitým faktorem úspěchu společnosti také další rozvoj strategie internacionalizace: „S veletrhy EUROGUSS Mexico, BIOFACH SOUTH EAST ASIA a it-sa India jsme na klíčových trzích obsadili témata odvětví, po kterých je velká poptávka. Na globálním budování naší produktové rodiny budeme společně s našimi partnery důsledně pracovat i v nadcházejících letech.“ Paralelně k tomu také patří, že v následujícím roce se budou poprvé konat dva ze tří indických veletrhů k tématu zpracování dřeva, DELHIWOOD a MUMBAIWOOD, pořádané společností NürnbergMesse India a také dceřiné společnosti v Brazílii a Itálii jsou v roce svého desátého jubilea na svých trzích skvěle etablované.

Optimistický výhled na rok 2019

Makroekonomické podmínky s blížícím se brexitem, celosvětově hrozícími celními a obchodními překážkami i po dlouhé době prvním pozastavením růstu německé konjunktury moc nepomáhají. Přesto se na základě pozitivních předběžných rezervací pro rok 2019 opět počítá s obratem ve výši přes čtvrt miliardy eur (tento obrat je podmíněn turnusovým konáním veletrhů), uvádí Peter Ottmann. „Neúnavně a důsledně budeme sledovat vytčené cíle společnosti. Základním předpokladem pro to je další růst našeho portfolia – ať už v Norimberku nebo po celém světě.“


Hala 3C jako strategický faktor

Nový obchodní rok 2019 je podle Petera Ottmanna úzce spojen s uvedením do provozu nové haly 3C: „I když oficiální slavnostní otevření proběhne teprve příští rok v červenci, už dnes je pro nás strategickým faktorem: díky tomuto novému klenotu získáme téměř 10 000 metrů čtverečných nezbytně potřebné výstavní plochy a důležitý prvek image pro naše moderní veletržní a kongresové centrum. Kromě toho hala 3C představuje s přibližně 70 miliony eur největší investici v historii našeho podniku a je, jako už hala 3A, skutečným vzorem energetické účinnosti. Jsme šťastní a vděční, že výstavba haly 3C nepřekročila časový ani rozpočtový rámec a dodržela stanovenou kvalitu a v roce 2018 absolvovala bez ztráty kytičky křest ohněm při veletrhu vynálezů iENA a veletrhu pro automatizaci SPS IPC Drives.“ V roce 2019 už bude nová hala 3C obsazena v rámci devíti veletrhů.

O skupině NürnbergMesse Group

Společnost NürnbergMesse patří k 15 největším veletržním společnostem na světě. Portfolio skupiny zahrnuje na 120 tuzemských a mezinárodních odborných veletrhů a kongresů a na 40 podporovaných firemních společných stánků v Norimberku i po celém světě. Každoročně se vlastních, partnerských a hostujících akcí skupiny NürnbergMesse Group, která je prostřednictvím dceřiných společností zastoupena v Číně, Severní Americe, Brazílii, Itálii a Indii, účastní kolem 30 000 vystavovatelů (internacionalita 41 %), a až 1,4 milionu návštěvníků (internacionalita odborných návštěvníků je kolem 24 %). Kromě toho má skupina NürnbergMesse Group síť 50 zastoupení, která působí ve více než 100 zemích. V České republice je výhradním zastoupení norimberské veletržní společnosti firma PROveletrhy s.r.o., se sídlem v Praze, zastoupené ing. Naděždou Lichte.
Více informací na www.nuernbergmesse.de a www.proveletrhy.cz

Zpracováno PROveletrhy, 13.12.2018


Kontaktní osoba v ČR:
Ing. Naděžda Lichte
PROveletrhy s.r.o., Oficiální zastoupení NürnbergMesse pro Českou republiku
Římská 37, 120 00 Praha 2
Tel.: 775 66 35 48, info@proveletrhy.cz, www.proveletrhy.cz

www.proveletrhy.cz

www.nuernbergmesse.de

verze pro tisk >

Další články:

- IFA Global Markets 8. - 11. září 2019, Berlín

- ITB Buyers Circle - exkluzivní klub pro nejvýznamnější nákupčí světa

- Výstava Stavíme Bydlíme v Hodoníně zaplní Dům kultury

- Ještě větší FOR PASIV a FOR WOOD 2019

- Fruit Logistica – Mezinárodní veletrh obchodu s ovocem a zeleninou 6. - 8. února 2019

- Veletrhy 2019 v Norimberku

- BIOFACH 2019- přední oborový veletrh si dál vede úspěšně

- Mezinárodní setkání veřejné dopravy - UITP Global Public Transport Summit

- Jaké bude jaro 2019, představí veletrh FOR DECOR & HOME

- boot 2019 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

- Hlasujte o nejlepší zelenou novostavbu a rekonstrukci v soutěži PASIVNÍ DŮM 2018!

- MEZINÁRODNÍ VELETRH ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY, LESNICKÉ TECHNIKY A CHOVATELSTVÍ SIMA-SIMAGENA V PAŘÍŽI

- MOTOSALON 2019 už túruje

- BrauBeviale 2018: Pravidelné setkání branže tak velké a mezinárodní jako nikdy předtím

- Víte, kde nakupuje Ježíšek? Přece v Letňanech v PVA EXPO PRAHA!

- Vánoční veletrhy Brno 2018: Nákupy dárků, gastronomická show i hudební program

- Chillventa přesvědčuje rekordními hodnotami a skvělou atmosférou!

- Registrujte se na R+T 2021 již nyní a získejte slevu!

- Přijďte na Vánoční DĚTSKOU PLANETU na holešovické výstaviště

- INTERNORGA 2019 - Inspirace pro všechny sektory pohostinství

Veletržní společnost Karlsruhe

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}