strechy praha 2020

strechy praha 2020
Mezinárodní výstava pro milovníky koní

InnoTrans

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

Mezinárodní veletrhy STYL a KABO se mohou pochlubit skutečně dlouholetou tradicí. V únoru roku 2020 se na brněnském výstavišti koná již jejich 55. ročník a pamětníci jistě potvrdí, že si za dobu své e ...

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Veletrhy oborů výroby, zpracování a obrábění kovů, drátů a kabelů, trubek a rour, železa i oceli mají v Düsseldorfu dlouhou tradici. Metals and Flow Technologies worldwide – heslo, které vystihuje mez ...

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

Nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže ještě více z digitalizace průmyslu, jeho nosným oborem bude tradičně obrábění a tváření. 62. ročník MSV očekává 80 tisíc odborníků, kteří přijedou z ...

WoT

Bus2Bus 2021

zpět

Hospodářská zvířata na výstavišti v Brně

Publikováno: 19.4.2019 13:28

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

Hospodářská zvířata na výstavišti v Brně

V polovině května proběhnou na brněnském výstavišti Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH, Národní výstava hospodářských zvířat a Národní výstava myslivosti. Zmíněné akce začnou v neděli 12. května a potrvají do středy.

Chovatelské technologie, krmiva, genetika

Stejně jako v předloňském premiérovém ročníku se vystavovatelé veletrhu ANIMAL TECH prezentují v pavilonu P a na okolních volných plochách. Vystavený sortiment pokrývá téměř celou oblast živočišné výroby, na expozicích najdou návštěvníci technologie pro chov, krmiva, dietetiku, stájové technologie, manipulační techniku i zemědělskou techniku. Vystavuje téměř 200 firem, ANIMAL TECH, Národní výstava hospodářských zvířat a Národní výstava myslivosti zabraly tři z nejmodernějších hal brněnského výstaviště (P, F, G1). Zhruba 900 hospodářských zvířat bude vystaveno na 18 tisících čtverečních metrech, největší zastoupení má masný skot. Návštěvníci uvidí samozřejmě také dojený skot, prasata, ovce, kozy, koně a včely.

Doprovodný program

V neděli proběhne na výstavišti Sněm Agrární komory ČR. Po celé čtyři dny budou probíhat šampionáty a soutěžní přehlídky skotu. Kompletní seznam těchto akcí je uveden na webu veletrhu, hodnocení se účastní také zahraniční bonitéři a rozhodčí. Většina šampionátů proběhne v pracovní dny. Část doprovodného programu propagující zemědělství a tuzemské potraviny je věnována i mládeži a široké veřejnosti. Sto let agronomické fakulty si na veletrhu připomene Mendelova univerzita v Brně. Součástí doprovodného programu je Středoevropský veterinární kongres.

Koně a včely

Část pavilonu F bude patřit koním. Více než 150 koní téměř dvaceti plemen se představí v nejrůznějších ukázkách, které budou probíhat po celý den. Nejmenší bude minihorse, největší shire horse, z předvedených disciplín jmenujme alespoň drezuru, working equitation, extreme trail, koňské pólo či westernové jezdění. Těšit se můžeme také na ukázky spřežení, kde bude speciálním hostem Národní hřebčín Kladruby nad Labem. Včelařská výstava je umístěna v pavilonu G1. Je určena především chovatelům včel, vystavovat a prodávat se budou především potřeby pro včelaře. Tradičně si však bude možné koupit také výrobky z včelích produktů, v neděli proběhnou včelařské přednášky.

Myslivost jako příběhy

Myslivost se tentokrát představí ve formátu, který je zaměřen na edukaci a osvětu. Základem této koncepce je vyvážení mezi komerční a vzdělávací části výstavy, kromě prodejních expozic potřeb pro myslivost a pobyt v přírodě si návštěvníci budou moci prohlédnout několik doprovodných výstav a podívat se na program na pódiu, který je dopoledne zaměřen na odborníky a odpoledne na veřejnost.
Výstaviště je otevřeno denně od 9 do 18 hodin, ve středu do 17 hodin. Nejvýhodnější vstupenky pro jednotlivce jsou ke koupi na webu veletrhu ANIMAL TECH, levnější vstupné budou mít také organizované skupiny - zájezdy. Více informací na www.animaltech.cz.

http://www.bvv.cz/animal-tech

verze pro tisk >

Další články:

- STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

- Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- Pojeďte s námi do bio světa - dne 13. 2. pořádáme zájezd na veletrh BIOFACH

- Vydejte se již příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection ( 14. -16. 1. 2020) a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- boot 2020 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

PERIMETER PROTECTION 2020

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}