MES EXPO

gifa
newcast

IT-TRANS: IT řešení pro veřejnou dopravu

 

bautec - veletrh stavebnictví a stavební techniky - sleva v případě včasného přihlášení

od 18. do 21. února 2020 se uskuteční již 19. ročník mezinárodního veletrhu stavebnictví a stavební techniky bautec.

Frýdecko-Místecký veletrh zaplní Halu Polárka

Frýdecko-Místecký veletrh zaplní Halu Polárka

Frýdecko – Místecký veletrh se odehraje letos již potřinácté a v podobě veletrhu pro celou rodinu se opět koná v prostorách moderní sportovní haly Polárka (vedle nákupního centra Frýda). Ve víkendovém ...

IFA NEXT: The Edge of Innovation

IFA NEXT: The Edge of Innovation

IFA NEXT je centrem inovací veletrhu spotřební elektroniky IFA, které na jednom místě sdružuje vědce, průmyslové profesionály, novináře, startupy, univerzity a obchodníky a umožňuje jim dynamickou vým ...

AMB 2020

Messe Stuttgart

zpět

Hospodářská zvířata na výstavišti v Brně

Publikováno: 19.4.2019 13:28

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

Hospodářská zvířata na výstavišti v Brně

V polovině května proběhnou na brněnském výstavišti Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH, Národní výstava hospodářských zvířat a Národní výstava myslivosti. Zmíněné akce začnou v neděli 12. května a potrvají do středy.

Chovatelské technologie, krmiva, genetika

Stejně jako v předloňském premiérovém ročníku se vystavovatelé veletrhu ANIMAL TECH prezentují v pavilonu P a na okolních volných plochách. Vystavený sortiment pokrývá téměř celou oblast živočišné výroby, na expozicích najdou návštěvníci technologie pro chov, krmiva, dietetiku, stájové technologie, manipulační techniku i zemědělskou techniku. Vystavuje téměř 200 firem, ANIMAL TECH, Národní výstava hospodářských zvířat a Národní výstava myslivosti zabraly tři z nejmodernějších hal brněnského výstaviště (P, F, G1). Zhruba 900 hospodářských zvířat bude vystaveno na 18 tisících čtverečních metrech, největší zastoupení má masný skot. Návštěvníci uvidí samozřejmě také dojený skot, prasata, ovce, kozy, koně a včely.

Doprovodný program

V neděli proběhne na výstavišti Sněm Agrární komory ČR. Po celé čtyři dny budou probíhat šampionáty a soutěžní přehlídky skotu. Kompletní seznam těchto akcí je uveden na webu veletrhu, hodnocení se účastní také zahraniční bonitéři a rozhodčí. Většina šampionátů proběhne v pracovní dny. Část doprovodného programu propagující zemědělství a tuzemské potraviny je věnována i mládeži a široké veřejnosti. Sto let agronomické fakulty si na veletrhu připomene Mendelova univerzita v Brně. Součástí doprovodného programu je Středoevropský veterinární kongres.

Koně a včely

Část pavilonu F bude patřit koním. Více než 150 koní téměř dvaceti plemen se představí v nejrůznějších ukázkách, které budou probíhat po celý den. Nejmenší bude minihorse, největší shire horse, z předvedených disciplín jmenujme alespoň drezuru, working equitation, extreme trail, koňské pólo či westernové jezdění. Těšit se můžeme také na ukázky spřežení, kde bude speciálním hostem Národní hřebčín Kladruby nad Labem. Včelařská výstava je umístěna v pavilonu G1. Je určena především chovatelům včel, vystavovat a prodávat se budou především potřeby pro včelaře. Tradičně si však bude možné koupit také výrobky z včelích produktů, v neděli proběhnou včelařské přednášky.

Myslivost jako příběhy

Myslivost se tentokrát představí ve formátu, který je zaměřen na edukaci a osvětu. Základem této koncepce je vyvážení mezi komerční a vzdělávací části výstavy, kromě prodejních expozic potřeb pro myslivost a pobyt v přírodě si návštěvníci budou moci prohlédnout několik doprovodných výstav a podívat se na program na pódiu, který je dopoledne zaměřen na odborníky a odpoledne na veřejnost.
Výstaviště je otevřeno denně od 9 do 18 hodin, ve středu do 17 hodin. Nejvýhodnější vstupenky pro jednotlivce jsou ke koupi na webu veletrhu ANIMAL TECH, levnější vstupné budou mít také organizované skupiny - zájezdy. Více informací na www.animaltech.cz.

http://www.bvv.cz/animal-tech

verze pro tisk >

Další články:

- bautec - veletrh stavebnictví a stavební techniky - sleva v případě včasného přihlášení

- Frýdecko-Místecký veletrh zaplní Halu Polárka

- IFA NEXT: The Edge of Innovation

- Volné vstupenky na veletrh REHAB

- Beviale Moscow 2020 na novém výstavišti

- FachPack 2019 – plocha téměř vyprodan

- Jarní Flora nadchla. Navštívilo ji přes 65 000 návštěvníků

- Ideální čas přihlásit se na veletrh FOR ARCH. Konec 2. uzávěrky se blíží!

- Plánování CastForge 2020 je v plném proudu

- Slovenská kooperační burza Nitra 2019

- Jarní etapa výstavy FLORA OLOMOUC klepe na dveře

- MSV je klíčovým partnerem českého průmyslu

- Národní výstava myslivosti s novou koncepcí

- AMB slaví výročí

- První máj ve znamení Krkonošského veletrhu v Trutnově

- AUTOSHOW PRAHA poprvé v Letňanech!

- Reklama, tisk a obaly jdou ruku v ruce

- Výstaviště Flora Olomouc se promění v lázeňskou promenádu

- Čtyři dny plné novinek a zábavy na FOR FAMILY

- Pozvánka na delegační cestu zdarma na veletrh DMEA ve dnech 9. – 10. dubna 2019

LEARNTEC _Future Learning

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}