On-line prodej vstupenek

Sensor+test
Nürnbergmesse

Inmex SMM India

 

INTERGASTRA 2020 - veletrh superlativů

Nový rekord: INTERGASTRA s více než 100 000 návštěvníky / Bonanza medailí na kulinářské olympiádě

 

INTERGASTRA 2020 - veletrh superlativů

Nový rekord: INTERGASTRA s více než 100 000 návštěvníky / Bonanza medailí na kulinářské olympiádě

GET Nord 2020

GET Nord 2020

Od 19. do 21. listopadu 2020 bude hamburské výstaviště pošesté hostit odborný veletrh GET Nord věnovaný elektrotechnickému, sanitárnímu, vytápěcímu a klimatizačnímu zařízení budov.

strechy praha 2020

VIVANESS

zpět

V pátek startuje na brněnském výstavišti největší tuzemská LAN párty s více jak 500 hráči

Publikováno: 18.6.2019 13:19

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

V pátek startuje na brněnském výstavišti největší tuzemská LAN párty s více jak 500 hráči

Již tento pátek 21. června odstartuje třídenní LAN párty PLAYzone Challenge 2019, která se stane největší svého druhu. Bude na ní hrát přes 500 hráčů o téměř 300 000 Kč a ve vybraných titulech také o body do kvalifikace na Mistrovství České republiky.

Při oznámení projektu PLAYzone Challenge tři měsíce zpátky byla myšlenka navrátit hraní do svých kořenů, tedy zpátky na LAN párty, kde se scházely různé herní komunity a společně budovaly esport. Dnes seznam účastníků akce, která bude probíhat od 21. do 23. června v pavilonu G2 brněnského výstaviště, čítá již přes 500 hráčů se zaplaceným startovným. PLAYzone Challenge 2019 se tak stane největší česko-slovenskou LAN párty nejen současnosti, ale dokonce posledních 14 let.

Co čeká hrající účastníky
Původních pět turnajů v Counter-Strike: Global Offensive, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Fortnite, League of Legends a HearthStone se nakonec po obrovském zájmu rozrostlo ještě o soutěže v Rainbow Six: Siege a StarCraft II, díky čemuž vzrostl i celkový prize pool. Ten zahrnuje garantovaných 240 500 Kč, které ještě doplní částka z komunitní dotace, momentálně přesahující 32 000 Kč a stále rostoucí (zájemci o přímou podporu či dotaci formou zakoupením unikátního trička se mohou zapojit na www.pzchallenge.cz/podpor-turnaj, kde zároveň probíhá soutěž o herní monitor Samsung). Kromě peněžní odměny si výherci odnesou i poháry, medaile a v CS:GO, PUBG a HS hlavně výraznou porci bodů do kvalifikace na MČR v počítačových, respektive mobilních hrách.
Dosud největší zájem je o PUBG turnaj, kde bylo již týdny zpátky beznadějně vyprodáno všech 32 týmových slotů, které akce nabízí, a právě hráči tohoto titulu se nejvíce podíleli na okamžitém vyprodání All inclusive míst. All inclusive místa obsahují Alza gamebox speciální edice PLAYzone Challenge, herní monitor Samsung a ergonomickou židli Trust, takže i když je událost typu BYOC (zkratka pro „přines si svůj počítač“), majitelé těchto míst budou mít vše pohodlně zařízeno přímo na místě. Více o speciálních produktech k akci se dozvíte na www.alza.cz/gaming/herni-prislusenstvi-pro-playzone-challenge-sz12784.htm.
Při plánování PZ Challenge bylo myšleno také na klasické nekompetitivní hráče (tzv. „4fun pařany“), pro které je nachystáno volné hraní, ale i doprovodné turnaje ve všech hlavních titulech akce, do nichž se kdykoliv mohou zapojit.

Zábava na místě i doma u streamu
Pro ty, kteří se nemohou zapojit přímo do hraní, ale chtějí se osobně přijít podívat, jak největší „LANka“ česko-slovenské scény vypadá, je připraveno speciální vstupné za pouhých 99 Kč na celý víkend (vstupenky k zakoupení na www.pzchallenge.cz/koupit-vstupenku). Na místě je mimo jiné čekají dva stánky s virtuální realitou, Alza herní zóna, závodní Red Bull playseaty, hraní na konzolích Xbox One, dvě velké LED obrazovky s komentovanými přenosy turnajů nebo třeba NVIDIA RTX aréna, kde bude možné si v sobotu zahrát libovolný battle royale titul s populárními streamerkami Viktorkou a KaterinouSuki. V sobotu od 22:00 pak bude probíhat komunitní esport párty s další speciální zábavou a DJem, na níž se návštěvníci mohou potkat s hráči i streamery, kteří zde komentují turnaje nebo v nich dokonce soutěží. Pohybovat se zde budou například populární Dev1, CzechCloud, shadye, Orinn, DeeThane nebo blade.

PLAYzone Challenge vzniká za podpory partnerů akce Alza.cz, Chance, Samsung, TP-Link, Intel, Trust Gaming a OMEN by HP.

O PLAYzone Challenge
PLAYzone Challenge je LAN akce typu BYOC (anglická zkratka pro „přines si vlastní počítač“). Jejím neskromným cílem je udělat nejkvalitnější a největší událost tohoto rázu v domácích končinách, která se bude konat minimálně jedenkrát ročně, a to nejen za účasti českých a slovenských hráčů, ale i těch zahraničních. Chceme nabídnout kvalitní turnaje o lákavé ceny, ale i zábavný obsah pro účastníky, kteří si chtějí jen tak přijet zahrát s kamarády.

http://www.pzchallenge.cz

verze pro tisk >

Další články:

- INTERGASTRA 2020 - veletrh superlativů

- GET Nord 2020

- HOLZ-HANDWERK 2020 s rozšířeným doprovodným programem

- interbad 2020 - sleva na výstavní plochu jen do konce února

- Cestovatelský festival Kolem světa

- IT-TRANS představí trendy pro inteligentní systémy městské dopravy

- Šestý ročník Insights-X přináší nové uspořádání produktových kategorií

- FOR BIKES 2020: Mezinárodní veletrh cyklistiky

- FOR BOAT: Veletrh lodí a vodních sportů

- FOR CARAVAN: výstava obytných automobilů a karavanů

- STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

Bazaar

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}