strechy praha 2020

Intergastra 2020
Nufam

arteo_cz

Vše, co potřebujete vědět k návštěvě veletrhu FOR ARCH

Vše, co potřebujete vědět k návštěvě veletrhu FOR ARCH

Není pochyb o tom, že FOR ARCH je tím správným místem pro všechny kutily, řemeslníky, architekty a hlavně pro ty, kteří se chystají rekonstruovat či stavět. Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH ...

Zvýhodněná cena výstavní plochy na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy 2020 platí do 30. září

Zvýhodněná cena výstavní plochy na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy 2020 platí do 30. září

Od 31. března do 4. dubna 2020 proběhne na brněnském výstavišti Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO. Souběžně s ním proběhnou Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a Vele ...

MSV 2019 bude veletrhem technologií a inovací pro průmysl budoucnosti

MSV 2019 bude veletrhem technologií a inovací pro průmysl budoucnosti

Šedesátý první ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu návštěvníkům opět ukáže poslední novinky a trendy v oblasti průmyslových technologií. Ve dnech 7. až 11. října 2019 se v Brně představí více ...

technology

it-sa

zpět

V pátek startuje na brněnském výstavišti největší tuzemská LAN párty s více jak 500 hráči

Publikováno: 18.6.2019 13:19

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

V pátek startuje na brněnském výstavišti největší tuzemská LAN párty s více jak 500 hráči

Již tento pátek 21. června odstartuje třídenní LAN párty PLAYzone Challenge 2019, která se stane největší svého druhu. Bude na ní hrát přes 500 hráčů o téměř 300 000 Kč a ve vybraných titulech také o body do kvalifikace na Mistrovství České republiky.

Při oznámení projektu PLAYzone Challenge tři měsíce zpátky byla myšlenka navrátit hraní do svých kořenů, tedy zpátky na LAN párty, kde se scházely různé herní komunity a společně budovaly esport. Dnes seznam účastníků akce, která bude probíhat od 21. do 23. června v pavilonu G2 brněnského výstaviště, čítá již přes 500 hráčů se zaplaceným startovným. PLAYzone Challenge 2019 se tak stane největší česko-slovenskou LAN párty nejen současnosti, ale dokonce posledních 14 let.

Co čeká hrající účastníky
Původních pět turnajů v Counter-Strike: Global Offensive, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Fortnite, League of Legends a HearthStone se nakonec po obrovském zájmu rozrostlo ještě o soutěže v Rainbow Six: Siege a StarCraft II, díky čemuž vzrostl i celkový prize pool. Ten zahrnuje garantovaných 240 500 Kč, které ještě doplní částka z komunitní dotace, momentálně přesahující 32 000 Kč a stále rostoucí (zájemci o přímou podporu či dotaci formou zakoupením unikátního trička se mohou zapojit na www.pzchallenge.cz/podpor-turnaj, kde zároveň probíhá soutěž o herní monitor Samsung). Kromě peněžní odměny si výherci odnesou i poháry, medaile a v CS:GO, PUBG a HS hlavně výraznou porci bodů do kvalifikace na MČR v počítačových, respektive mobilních hrách.
Dosud největší zájem je o PUBG turnaj, kde bylo již týdny zpátky beznadějně vyprodáno všech 32 týmových slotů, které akce nabízí, a právě hráči tohoto titulu se nejvíce podíleli na okamžitém vyprodání All inclusive míst. All inclusive místa obsahují Alza gamebox speciální edice PLAYzone Challenge, herní monitor Samsung a ergonomickou židli Trust, takže i když je událost typu BYOC (zkratka pro „přines si svůj počítač“), majitelé těchto míst budou mít vše pohodlně zařízeno přímo na místě. Více o speciálních produktech k akci se dozvíte na www.alza.cz/gaming/herni-prislusenstvi-pro-playzone-challenge-sz12784.htm.
Při plánování PZ Challenge bylo myšleno také na klasické nekompetitivní hráče (tzv. „4fun pařany“), pro které je nachystáno volné hraní, ale i doprovodné turnaje ve všech hlavních titulech akce, do nichž se kdykoliv mohou zapojit.

Zábava na místě i doma u streamu
Pro ty, kteří se nemohou zapojit přímo do hraní, ale chtějí se osobně přijít podívat, jak největší „LANka“ česko-slovenské scény vypadá, je připraveno speciální vstupné za pouhých 99 Kč na celý víkend (vstupenky k zakoupení na www.pzchallenge.cz/koupit-vstupenku). Na místě je mimo jiné čekají dva stánky s virtuální realitou, Alza herní zóna, závodní Red Bull playseaty, hraní na konzolích Xbox One, dvě velké LED obrazovky s komentovanými přenosy turnajů nebo třeba NVIDIA RTX aréna, kde bude možné si v sobotu zahrát libovolný battle royale titul s populárními streamerkami Viktorkou a KaterinouSuki. V sobotu od 22:00 pak bude probíhat komunitní esport párty s další speciální zábavou a DJem, na níž se návštěvníci mohou potkat s hráči i streamery, kteří zde komentují turnaje nebo v nich dokonce soutěží. Pohybovat se zde budou například populární Dev1, CzechCloud, shadye, Orinn, DeeThane nebo blade.

PLAYzone Challenge vzniká za podpory partnerů akce Alza.cz, Chance, Samsung, TP-Link, Intel, Trust Gaming a OMEN by HP.

O PLAYzone Challenge
PLAYzone Challenge je LAN akce typu BYOC (anglická zkratka pro „přines si vlastní počítač“). Jejím neskromným cílem je udělat nejkvalitnější a největší událost tohoto rázu v domácích končinách, která se bude konat minimálně jedenkrát ročně, a to nejen za účasti českých a slovenských hráčů, ale i těch zahraničních. Chceme nabídnout kvalitní turnaje o lákavé ceny, ale i zábavný obsah pro účastníky, kteří si chtějí jen tak přijet zahrát s kamarády.

http://www.pzchallenge.cz

verze pro tisk >

Další články:

- Vše, co potřebujete vědět k návštěvě veletrhu FOR ARCH

- Zvýhodněná cena výstavní plochy na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy 2020 platí do 30. září

- MSV 2019 bude veletrhem technologií a inovací pro průmysl budoucnosti

- Festival Life! 2019 na brněnském výstavišti

- INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA – Velkolepé spojení veletrhů krásy

- Zájezd na mezinárodní veletrh IT SECURITY, it-sa 2019

- FOR ARCH 2019 – mezinárodní stavební veletrh

- Mezinárodnímu veletrhu it security - it-sa 2019

- Veletrh FachPack se nezadržitelně blíží

- Co přinášejí veletrhy Marketing Mix?

- Největší světový veletrh obytných vozů a karavanů v Düsseldorfu

- Komfort znamená mít teplo i chlad. Účinná řešení ukáže FOR ARCH!

- Letní Flora Olomouc okouzlila přes 20 000 návštěvníků expozicí Česká krajina

- Veletrh hodinek a šperků HODINY A KLENOTY

- Veletrh dekorací, doplňků a dárků FOR DECOR & HOME

- Analýza českého veletržního a výstavního trhu za rok 2018

- MSV 2019 bude veletrhem technologií a inovací pro průmysl budoucnosti

- Shift AUTOMOTIVE: kongres zaměřený na budoucnost řízení v rámci veletrhu IFA Berlin

- Veletrh FachPack slaví čtyřicátiny!

- Na MSV 2019 bude představena Digitální továrna 2.0 tak, jako ještě nikdy

CE China - mezinárodní veletrh spotřební elektroniky

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}