arteo_cz

R+T 2021
IT-TRANS veletrh IT v hromadné dopravě

Brau Beviale

CZECHBUS nabízí do konce července zvýhodněné podmínky

CZECHBUS nabízí do konce července zvýhodněné podmínky

V termínu 26. – 28. listopadu 2019 proběhne 9. ročník středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky – CZECHBUS, letos nově v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Při ...

Výstaviště Flora Olomouc má novou ředitelku

Výstaviště Flora Olomouc má novou ředitelku

Dozorčí rada Výstaviště Flora Olomouc, a.s. odsouhlasila doporučení výběrové komise na novou ředitelku olomouckého Výstaviště Flora. Stala se jí dosavadní obchodní náměstkyně a předsedkyně představens ...

Mezinárodní veletrh nápojového průmyslu BrauBeviale (12. - 14. 11. 2019 Norimberk)

Mezinárodní veletrh nápojového průmyslu BrauBeviale (12. - 14. 11. 2019 Norimberk)

Od 12. do 14. listopadu 2019 bude Norimberk opět střediskem mezinárodního nápojového průmyslu. Zástupci odvětví se letos setkají na celosvětově nejvýznamnějším veletrhu investičního zboží pro výrobu a ...

Messe Karlsruhe

Veletržní společnost Karlsruhe

zpět

V pátek startuje na brněnském výstavišti největší tuzemská LAN párty s více jak 500 hráči

Publikováno: 18.6.2019 13:19

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

V pátek startuje na brněnském výstavišti největší tuzemská LAN párty s více jak 500 hráči

Již tento pátek 21. června odstartuje třídenní LAN párty PLAYzone Challenge 2019, která se stane největší svého druhu. Bude na ní hrát přes 500 hráčů o téměř 300 000 Kč a ve vybraných titulech také o body do kvalifikace na Mistrovství České republiky.

Při oznámení projektu PLAYzone Challenge tři měsíce zpátky byla myšlenka navrátit hraní do svých kořenů, tedy zpátky na LAN párty, kde se scházely různé herní komunity a společně budovaly esport. Dnes seznam účastníků akce, která bude probíhat od 21. do 23. června v pavilonu G2 brněnského výstaviště, čítá již přes 500 hráčů se zaplaceným startovným. PLAYzone Challenge 2019 se tak stane největší česko-slovenskou LAN párty nejen současnosti, ale dokonce posledních 14 let.

Co čeká hrající účastníky
Původních pět turnajů v Counter-Strike: Global Offensive, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Fortnite, League of Legends a HearthStone se nakonec po obrovském zájmu rozrostlo ještě o soutěže v Rainbow Six: Siege a StarCraft II, díky čemuž vzrostl i celkový prize pool. Ten zahrnuje garantovaných 240 500 Kč, které ještě doplní částka z komunitní dotace, momentálně přesahující 32 000 Kč a stále rostoucí (zájemci o přímou podporu či dotaci formou zakoupením unikátního trička se mohou zapojit na www.pzchallenge.cz/podpor-turnaj, kde zároveň probíhá soutěž o herní monitor Samsung). Kromě peněžní odměny si výherci odnesou i poháry, medaile a v CS:GO, PUBG a HS hlavně výraznou porci bodů do kvalifikace na MČR v počítačových, respektive mobilních hrách.
Dosud největší zájem je o PUBG turnaj, kde bylo již týdny zpátky beznadějně vyprodáno všech 32 týmových slotů, které akce nabízí, a právě hráči tohoto titulu se nejvíce podíleli na okamžitém vyprodání All inclusive míst. All inclusive místa obsahují Alza gamebox speciální edice PLAYzone Challenge, herní monitor Samsung a ergonomickou židli Trust, takže i když je událost typu BYOC (zkratka pro „přines si svůj počítač“), majitelé těchto míst budou mít vše pohodlně zařízeno přímo na místě. Více o speciálních produktech k akci se dozvíte na www.alza.cz/gaming/herni-prislusenstvi-pro-playzone-challenge-sz12784.htm.
Při plánování PZ Challenge bylo myšleno také na klasické nekompetitivní hráče (tzv. „4fun pařany“), pro které je nachystáno volné hraní, ale i doprovodné turnaje ve všech hlavních titulech akce, do nichž se kdykoliv mohou zapojit.

Zábava na místě i doma u streamu
Pro ty, kteří se nemohou zapojit přímo do hraní, ale chtějí se osobně přijít podívat, jak největší „LANka“ česko-slovenské scény vypadá, je připraveno speciální vstupné za pouhých 99 Kč na celý víkend (vstupenky k zakoupení na www.pzchallenge.cz/koupit-vstupenku). Na místě je mimo jiné čekají dva stánky s virtuální realitou, Alza herní zóna, závodní Red Bull playseaty, hraní na konzolích Xbox One, dvě velké LED obrazovky s komentovanými přenosy turnajů nebo třeba NVIDIA RTX aréna, kde bude možné si v sobotu zahrát libovolný battle royale titul s populárními streamerkami Viktorkou a KaterinouSuki. V sobotu od 22:00 pak bude probíhat komunitní esport párty s další speciální zábavou a DJem, na níž se návštěvníci mohou potkat s hráči i streamery, kteří zde komentují turnaje nebo v nich dokonce soutěží. Pohybovat se zde budou například populární Dev1, CzechCloud, shadye, Orinn, DeeThane nebo blade.

PLAYzone Challenge vzniká za podpory partnerů akce Alza.cz, Chance, Samsung, TP-Link, Intel, Trust Gaming a OMEN by HP.

O PLAYzone Challenge
PLAYzone Challenge je LAN akce typu BYOC (anglická zkratka pro „přines si vlastní počítač“). Jejím neskromným cílem je udělat nejkvalitnější a největší událost tohoto rázu v domácích končinách, která se bude konat minimálně jedenkrát ročně, a to nejen za účasti českých a slovenských hráčů, ale i těch zahraničních. Chceme nabídnout kvalitní turnaje o lákavé ceny, ale i zábavný obsah pro účastníky, kteří si chtějí jen tak přijet zahrát s kamarády.

http://www.pzchallenge.cz

verze pro tisk >

Další články:

- CZECHBUS nabízí do konce července zvýhodněné podmínky

- Výstaviště Flora Olomouc má novou ředitelku

- Mezinárodní veletrh nápojového průmyslu BrauBeviale (12. - 14. 11. 2019 Norimberk)

- Zájezd na veletrhy RecyclingAktiv a TiefbauLive

- Terasy, pergoly, balkony a střešní zahrady na veletrhu Střechy Praha

- AMB 2020 - příjem přihlášek jen do konce června tohoto roku

- Veletrh Sensor+test začíná již příští týden Registrujte se již dnes a získejte volnou vstupenku!

- FRUIT LOGISTICA - Berlín

- MSV 2019 se zaměřuje za digitalizaci výroby

- Oficiální účast českých firem na veletrhu NEWCAST v Düsseldorfu

- Mezinárodní veletrh marketingu ovoce a zeleniny ASIA FRUIT LOGISTICA

- CE WEEK - Meeting maloobchodníků spotřební elektroniky (12. - 13. 06., New York City)

- Veletrh FIHAV 2019 na Kubě opět s českou oficiální účastí

- Moravia Sport Expo přivítá na tisíce elitních a nadšených běžců.

- India Water Week se uskuteční v září v Dillí

- Pozvánka - The Warsaw Humanitarian Expo 2019 (WHE2019)

- FOR ARCH 2019 zaostří na chytrá města i na bezpečnost, důležitý prvek kvality života

- Biotechnology and Green Technology Expo v Tchaj-nanu

- bautec - veletrh stavebnictví a stavební techniky - sleva v případě včasného přihlášení

- Frýdecko-Místecký veletrh zaplní Halu Polárka

InnoTrans

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}