IFA 2020

Mezinárodní výstava pro milovníky koní
Kids India - Bengaluru

silva regina 2020

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Veletrhy oborů výroby, zpracování a obrábění kovů, drátů a kabelů, trubek a rour, železa i oceli mají v Düsseldorfu dlouhou tradici. Metals and Flow Technologies worldwide – heslo, které vystihuje mez ...

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

Nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže ještě více z digitalizace průmyslu, jeho nosným oborem bude tradičně obrábění a tváření. 62. ročník MSV očekává 80 tisíc odborníků, kteří přijedou z ...

Beviale Family se nadále rozrůstá

Beviale Family se nadále rozrůstá

Koncem roku 2016 oznámila skupina NürnbergMesse Group spuštění globální sítě na téma výroby nápojů pod názvem Beviale Family. Již existující platforma nápojového průmyslu, veletrh BrauBeviale v německ ...

pronájmy

motocykl roku 2020

zpět

Mezinárodní veletrh nápojového průmyslu BrauBeviale (12. - 14. 11. 2019 Norimberk)

Publikováno: 11.7.2019 08:56

Autor: Norimberské veletrhy

Mezinárodní veletrh nápojového průmyslu BrauBeviale (12. - 14. 11. 2019 Norimberk)

Od 12. do 14. listopadu 2019 bude Norimberk opět střediskem mezinárodního nápojového průmyslu. Zástupci odvětví se letos setkají na celosvětově nejvýznamnějším veletrhu investičního zboží pro výrobu a marketing nápojů. Mimořádně úspěšná loňská akce s rekordními čísly a dobré ekonomické vyhlídky jsou pozitivním znamením pro letošní pravidelné setkání tohoto odvětví. Nabídka přibližně 1100 vystavovatelů, z nichž 53 % pochází ze zahraničí, pokrývá celý procesní řetězec výroby nápojů: od surovin přes technologie a komponenty až po balení, příslušenství a marketingové nápady. Hlavním tématem je i letos budoucnost nápojového průmyslu. Jakým výzvám čelí dodavatelé a výrobci nápojů? BrauBeviale představuje ve své odborné nabídce i v doprovodném programu centrální platformu pro výměnu názorů a inovace, dodává nové impulzy a přináší inspiraci.

V listopadu se vystavovatelé opět představí podle procesního řetězce výroby nápojů. Navigace návštěvníků zavedená v roce 2018 se osvědčila a nabízí jim nejlepší možnou orientaci v obvyklé konstruktivní a příjemné atmosféře. V halách po celém výstavišti jsou vystavovatelé tematicky seskupeni: suroviny a senzorické zušlechťování (hala 1), technologie (haly 6, 7A, 7, 8, 9), úprava vody, analytika
Hlavním tématem BrauBeviale je i letos budoucnost nápojového průmyslu.

Otázky a výzvy, s nimiž se výrobci nápojů v současnosti potýkají, jsou většinou stejné bez ohledu na hranice zemí. Efektivní a flexibilní technologie, rozmanité a vysoce kvalitní suroviny a udržitelnost ve výrobě hrají roli stejně jako digitalizace a automatizace, strategie pro budoucnost vlastní společnosti, balení, poselství značky a komunikace s koncovými zákazníky. BrauBeviale se těmto tématům věnuje nejen v odborné nabídce, ale také v doprovodném programu. Ten se obrací na všechny producenty nápojů, ať už pivovary, stáčírny vody, vinaře, výrobce destilátů i nealko nápojů.

Osvědčila se také dvě sympozia konaná den před veletrhem: 7. European MicroBrew Symposium, které pořádá ústav Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin (VLB), a Export Forum German Beverages. Samozřejmě bude opět udělena cena European Beer Star, která na veletrhu BrauBeviale sídlí už od svého „zrození“ v roce 2004. Založilo ji sdružení soukromých pivovarů, které je zároveň odborným garantem a iniciátorem veletrhu a představuje německý a evropský zastřešující svaz, a dnes z ní je jedna z nejvýznamnějších pivních soutěží.

BrauBeviale je jedním z nejvýznamnějších veletrhů investičního zboží pro nápojový průmysl po celém světě. Během tří dnů budou mezinárodní vystavovatelé na norimberském výstavišti prezentovat ucelený sortiment výrobků a služeb pro celý procesní řetězec výroby nápojů: suroviny, technologie, komponenty, balení i marketing. Návštěvníci pocházejí z technického a obchodního managementu evropského nápojového průmyslu, ale také z obchodu a gastronomie. Odbornou nabídku doplňuje atraktivní doprovodný program, který se věnuje trendům v odvětví a nastoluje diskuzi o nich. Ústředním tématem je budoucnost nápojového průmyslu. Mezi další zajímavosti patří Fórum BrauBeviale, Craft Drinks Area a četné tematické pavilony.
Obvyklá přátelská atmosféra se postarala o opětovnou účast pravidelných návštěvníků na BrauBeviale 2018. Odborným garantem a iniciátorem BrauBeviale je sdružení bavorských soukromých pivovarů. BrauBeviale je členem Beviale Family, celosvětové sítě akcí zaměřených na výrobu a marketing nápojů.

https://www.proveletrhy.cz/veletrhy/brau-beviale/

www.braubeviale.de/en

verze pro tisk >

Další články:

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

- Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- Pojeďte s námi do bio světa - dne 13. 2. pořádáme zájezd na veletrh BIOFACH

- Vydejte se již příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection ( 14. -16. 1. 2020) a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- boot 2020 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

- Veletrh Bautec spustil předprodej vstupenek

LEARNTEC_Zukunft lernen

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}