strechy praha 2020

strechy praha 2020
messe duesseldorf

arteo_cz

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

Mezinárodní veletrhy STYL a KABO se mohou pochlubit skutečně dlouholetou tradicí. V únoru roku 2020 se na brněnském výstavišti koná již jejich 55. ročník a pamětníci jistě potvrdí, že si za dobu své e ...

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Veletrhy oborů výroby, zpracování a obrábění kovů, drátů a kabelů, trubek a rour, železa i oceli mají v Düsseldorfu dlouhou tradici. Metals and Flow Technologies worldwide – heslo, které vystihuje mez ...

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

Nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže ještě více z digitalizace průmyslu, jeho nosným oborem bude tradičně obrábění a tváření. 62. ročník MSV očekává 80 tisíc odborníků, kteří přijedou z ...

biomasa 2020

On-line prodej vstupenek

zpět

Mobility Electronics Suppliers Expo MES Berlin (05. 11. – 07. 11. 2019)

Publikováno: 31.7.2019 11:50

Autor: Messe Berlin

MES Expo

Nový veletrh MES, který se koná od 5. 11. - 7. 11. 2019 v Berlíně se zaměřuje na automobily, užitkové vozy i kolejovou přepravu a poskytuje v daném oboru specializovanou B2B odbornou veletržní platformu pro výměnu informací, sledování trhu a navazování obchodních kontaktů.

Vystavovatelé představí produktové skupiny pohonné technologie, energetické a nabíjecí systémy, vozidlové systémy, infotainment, telematika, technologie interiérů, IT a engineering, technologie karoserií a podvozků, infrastruktura nabíjení, komunikace a servis vozidel a bezpečnostní systémy.

Jaký vliv má rostoucí elektrifikace mobility na stabilitu sítě? Jsou z pohledu elektrotechnického průmyslu možnosti udržitelného snižování emisí CO2 v dopravě? “. Jaká konkrétní řešení má průmysl na skladě? Odpovědi poskytnou renomovaní zástupci elektrotechnického průmyslu z oboru mobility na veletrhu MES - Expo, který se koná od 5. do 7. listopadu 2019 na berlínském výstavišti. Tato akce přesahující rámec dopravních systémů sleduje a kombinuje požadavky na mobilitu budoucnosti jako platformu kolejové, nákladní a automobilové přepravy. Odborným garantem veletrhu je Centrální svaz elektrotechnického a elektronického průmyslu ZVEI, Svaz německého železničního průmyslu VDB a Německé přepravní fórum DVF.

Budoucí rozvoj mobility je utvářen klíčovými tématy jako je autonomní řízení, elektrifikace, konektivita, digitalizace a „Shared Mobility“. Například elektromobilita se stává klíčovým tématem a týká se osobní i nákladní přepravy. Představuje inteligentní propojení vozidla se svým okolím. Všechna tato témata budou součástí bohatého rámcového programu, který doplňuje průmyslový veletrh. Procurement Center umožní setkání nákupčích a obchodníků. Přednášky povedou výrobci vozidel jako je Siemens Mobility a přepravní společnosti jako například Deutsche Bahn.

Pod mottem „Elektrotechnický průmysl jako aktivátor mobilního převratu“ se věnuje Dialog Forum širokému spektru témat, jako jsou výsledky studie Obraz budoucnosti elektrické distribuční sítě, elektromechanické pohony s bateriovým nabíjením, udržitelná mobilita, nabíjecí infrastruktura pro elektromobily ve veřejném prostoru, požadavky na moderní infrastrukturu budov k umožnění čisté mobility.

V oboru železniční přepravy se vše točí okolo tématu koleje 4.0. Svaz německého železničního průmyslu představí inovace pro digitální a intermodální mobilitu zítřka. Německé přepravní fórum vysvětlí, proč digitalizace v oblasti Connected Mobility a ochrany klimatu zlepšuje přepravu.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu messe1@dtihk.cz nebo na telefonním čísle +420 221 490 310.

www.mobility-electronics.com

verze pro tisk >

Další články:

- STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

- Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- Pojeďte s námi do bio světa - dne 13. 2. pořádáme zájezd na veletrh BIOFACH

- Vydejte se již příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection ( 14. -16. 1. 2020) a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- boot 2020 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

U.T.SEC

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}