IFA Global Markets

IT-TRANS veletrh IT v hromadné dopravě
IFA Insider

arteo_cz

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

Mezinárodní veletrhy STYL a KABO se mohou pochlubit skutečně dlouholetou tradicí. V únoru roku 2020 se na brněnském výstavišti koná již jejich 55. ročník a pamětníci jistě potvrdí, že si za dobu své e ...

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Veletrhy oborů výroby, zpracování a obrábění kovů, drátů a kabelů, trubek a rour, železa i oceli mají v Düsseldorfu dlouhou tradici. Metals and Flow Technologies worldwide – heslo, které vystihuje mez ...

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

Nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže ještě více z digitalizace průmyslu, jeho nosným oborem bude tradičně obrábění a tváření. 62. ročník MSV očekává 80 tisíc odborníků, kteří přijedou z ...

EUROGUSS 2020

WindEnergy Hamburg

zpět

Spielwarenmesse 2020: Rychlý start do nového obchodního roku

Publikováno: 30.10.2019 18:46

Autor: Spielwarenmesse

Spielwarenmesse 2020: Rychlý start do nového  obchodního roku

Pouze v Norimberku se můžete setkat se všemi předními značkami v oboru hraček. Módní výrobky, kreativní podnikatelské nápady, cenné odborné tipy - to vše a mnohem více mohou obchodníci a nákupčí zažít na 71. mezinárodním veletrhu hraček. Od 29. ledna do 2. února 2020 se norimberské výstavní centrum opět promění v mezinárodní hotspot celého světa hraček.

Přední klíčoví hráči a slibné startupy nabízejí komplexní přehled o trhu na 170 000 m². Za účelem zohlednění rostoucích výzev v maloobchodním sektoru bude odborné návštěvníky očekávat doprovodný program ve formě akčních a speciálních výstavních oblastí, odborných přednášek a nabídkou služeb, přizpůsobený cílovým skupinám.

Na pulzu času
Hračkářský průmysl se razantně mění rychleji než kdykoliv předtím. Měnící se životní styl nové generace, dobře informovaní, nároční spotřebitelé a digitalizace s rostoucím online trhem jsou problémy, které každodenně ovlivňují společnosti a maloobchodníky. Účast na mezinárodním veletrhu hraček Spielwarenmesse je pro ně proto každoroční povinnou událostí, aby se dokázali odlišit od konkurence. Na této centrální, mezinárodní platformě jsou zastoupeni všichni důležití vystavovatelé, čímž je návštěva veletrhu zvláště efektivní.

Díky 1 milionu produktů získají účastníci úplný přehled o trhu. V tomto jedinečném prostředí mohou objevovat trendy, seznámit se s inovativním sortimentem, uplatnit načerpané obchodní a marketingové strategie, prohloubit si znalosti a prohloubit kontakty se stávajícími i novými obchodními partnery. Kromě impozantní velikosti akce klade pořadatel - Spielwarenmesse eG - velký důraz na vysokou kvalitu služeb. Odborní návštěvníci tak čerpají z velkého množství příležitostí, které mohou individuálně využít pro své každodenní podnikání.

Inspirativní sortiment
Dvanáct produktových skupin v 18 halách zajišťuje jedinečný výběr trendů a novinek. Již na 70. mezinárodním veletrhu hraček Spielwarenmesse zaznamenalo optimalizované obsazení hal pozitivní ohlas. Mladá, velmi úspěšná skupina elektronických hraček v hale 4A zahrnuje RC-hračky, roboty, elektronické vzdělávací hračky a virtuální hry. Magnetem pro návštěvníky v této hale zůstává akční oblast Tech2Play, kde mohou být produkty v různých oblastech naživo vyzkoušeny. Jednou z nich je například multikoptérová letová klec. Fúze modelových železnic a hobby modelářství v hale 7 se také ukázala jako úspěšná. Díky ní došlo k pokrytí celé škály tohoto průmyslových odvětví. Skupina výrobků určených pro slavnostní akce, karnevaly a ohňostroje nabídne i nadále zvláštní příležitost: V prostoru ShowtimeArea v hale 8 budou vystavovatelé během módních přehlídek a ukázek produktů efektivně prezentovat svá highlights. Pokračovat také bude zavedená speciální oblast s produkty pro kojence a batolata umístěná mezi haly 2 a 3 a oblast, kde se hračky setkávají s knihami „Toys meet Books“ - na rušném místě u vchodu Eingang Mitte. Knihkupci zde obdrží mnoho inspirací pro atraktivní doplňkové sortimenty.

Trendy, trendy, trendy
Nový impuls pro obchodníky s hračkami poskytnou v hale 3A vystavovatelé z New Exhibitor Center, kteří se Spielwarenmesse účastní poprvé. Své inovativní novinky v hale 3A rovněž představí start-upy a mladé inovativní firmy zastoupené na společném stánku. Hned vedle se nachází TrendGallery, která poskytuje výbornou orientaci mezi 120 000 veletržními novinkami. Zde jsou také představeny tři hlavní hračkářské trendy doplněné o prezentaci příslušných výrobků, aby byly návštěvníkům veletrhu co nejlépe osvětleny. Trendy zjišťuje každoročně nyní již 12-členná komise TrendCommittee, která je složena z mezinárodních průzkumníků trhu, trendscouts a novinářů. Kromě toho jsou do TrendGalerie integrováni všichni nominovaní a vítězové soutěže ToyAwards. Toto prestižní ocenění branže je předáváno během slavnostního zahájení veletrhu Spielwarenmesse a je udělováno v pěti kategoriích: Baby & Infant (0-3 roky), PreSchool (3-6 let), SchoolKids (6-10 let), Teenageři & dospělí (ve věku 10+) a Startupy.

Toy Know-how a licence
Své znalosti prohloubí odborní návštěvníci v Toy Business Forum. V přednáškovém prostoru, který je také umístěn v hale 3A, přednášejí špičkoví odborníci z Německa i ze zahraničí. Důraz je kladen na aktuální vývoj a trendy na trhu. Tematický program na každý den: #trend (středa, 29. 1. 2020), #change (čtvrtek, 30. 1. 2020), #digital (pátek, 31. 1. 2020), #retail (sobota, 1. 2.2020) a #marketing (neděle, 2. 2. 2020). Navíc se každé dopoledne od středy do pátku v Toy Business Forum konají LicenseTalks - odborné příspěvky z oblasti licencí. Důležitost segmentu je zdůrazněna rozšířením spolupráce s Licensing International (dříve LIMA). Stánek této světové asociace ve foyer haly 12.0 je místem setkání licenčních agentur, poskytovatelů licencí a kupujících. Členové se mohou těšit na speciální nabídku: mohou se s hosty LicensePreview podělit o prezentaci svých nejnovějších kreací v exkluzivní atmosféře. Kromě toho jsou licence všudypřítomné po celém výstavišti - ve formě vystavených výrobků nebo díky tzv. Walking Acts, se kterými si každý na památku může udělat selfie.

Služby z jednoho zdroje
Pro perfektní přípravu veletrhu mají návštěvníci veletrhu k dispozici četné služby. Při každodenním plánování je podporuje online katalog, interaktivní plány hal nebo aplikace Spielwarenmesse App. Interní časopis „Spirit of Play“ informuje své čtenáře online 365 dní v roce. Tištěná verze bude zveřejněna v listopadu. Hledání vhodného ubytování usnadňuje program našich partnerských hotelů a spolupráce s Airbnb. Na místě návštěvníci veletrhu těží z mnoha dalších servisních služeb. Například vstupenka na veletrh je platná po celou dobu jeho konání jako jízdenka na veřejnou dopravu v Norimberku a blízkém okolí. Mezi doplňkové služby patří také kupónová brožura plná slevových voucherů, které lze uplatnit u zúčastněných vystavovatelů. Mezi obchodními schůzkami mají návštěvníci možnost zastavit se v prostorách „BesucherLounges“, kde si mohou odpočinout, nabíjet mobilní zařízení a nechat na sebe působit předchozí dojmy z veletrhu.

„Veletrh hraček Spielwarenmesse nabízí všem účastníkům hračkářského průmyslu ideální platformu pro zahájení obchodního roku s nově nabitým s elánem, množstvím nápadů a energie. Zejména v dnešní době jsou inspirace, osobní komunikace a výhled do budoucna důležitější než kdy jindy,“ říká Ernst Kick, generální ředitel společnosti Spielwarenmesse eG.

http://www.spielwarenmesse.de

verze pro tisk >

Další články:

- STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

- Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- Pojeďte s námi do bio světa - dne 13. 2. pořádáme zájezd na veletrh BIOFACH

- Vydejte se již příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection ( 14. -16. 1. 2020) a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- boot 2020 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

UTSEC 2020

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}