Warning: Division by zero in /home/httpd/html/id/euroexpo/lib/incl-reklama2.php on line 55

Lasys 2020

Mezinárodní veletrh lodí Hamburg
R+T 2021

arteo_cz

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

Mezinárodní veletrhy STYL a KABO se mohou pochlubit skutečně dlouholetou tradicí. V únoru roku 2020 se na brněnském výstavišti koná již jejich 55. ročník a pamětníci jistě potvrdí, že si za dobu své e ...

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Veletrhy oborů výroby, zpracování a obrábění kovů, drátů a kabelů, trubek a rour, železa i oceli mají v Düsseldorfu dlouhou tradici. Metals and Flow Technologies worldwide – heslo, které vystihuje mez ...

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

Nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže ještě více z digitalizace průmyslu, jeho nosným oborem bude tradičně obrábění a tváření. 62. ročník MSV očekává 80 tisíc odborníků, kteří přijedou z ...

U.T.SEC

AMB 2020

zpět

Zažijte změnu v mobilitě: MES Expo slaví svůj debut v Berlíně

Publikováno: 31.10.2019 12:44

Autor: Messe Berlin

Zažijte změnu v mobilitě: MES Expo slaví svůj debut v Berlíně

Od 5. do 7.listopadu 2019 bude mít veletrh MES svůj debut na výstavních půdách Berlína. Primární cíl tohoto veletrhu je zajistit dodavatelům elektrického zboží první mezinárodní platformu pro mezidisciplinární dialog. S vystavovateli ze všech oblastí mobility umožňuje MES Expo svým odborným návštěvníkům přehled o velkém množství různých trhů, a zároveň vytváření prostoru pro sdílené synergie.

Na začátku října byli oceněni tři vědci Nobelovou cenou za chemii, za jejich výzkum lithiových baterií. Jejich výzkum je klíčovou bází pro následný progress v digitalizaci, stejně jako pro poskytnutí základů pro svět bez fosilních paliv. Především dodavatelé elektřiny budou z této situace profitovat. Jejich důležitost pro mobilitu se rapidně mění kvůli vzniku nových digitálních příležitostí

Vedoucí globálního trhu CCRC využívá MES Expo k prezentaci svého nového železničního signálového systému; HARTING Technology a KUKA prezentují se svou inovativní nabíjecí technologií microSNAP samořídící dopravní prostředky. Výstava firmy Schatlbau GmbH v rámci veletrhu zahrnuje jeden speciální highlight:
“Se zachováním srovnatelných výkonných prvků jsme současně vylepšili naše DC spínače, zlepšením kompaktnosti, modularity a větší efektivity.” V tomto směru v zásadě Schaltbau splňuje požadavky uloženy e-mobilitou. Na MES Expo představíme naší nejnovější inovaci: the Series C310 DC contactor”, vysvětluje Christian Meyer, Marketing Director pro Schaltbau GmbH.

Se svým inteligentním a digitálním LED řešením ISELED je INOVA Semiconductors také mezi vystavovateli MES Expo.
Start-up plc-tec ukáže návštěvníkům veletrhu svou nejčerstvější inovaci, PTB, což je vysoce spolehlivý zdroj power-line komunikace v reálném čase, k přenosu kritických dat skrz elektrickou distribuční síť nákladních vlaků.

Dinghan SMART Railway Technology rozšířili své produktové portfolio o škálu SMART konventorů se zařazením elektrických konventorů s napětím 3kV DC pro využití na palubě regionálních, intercity a rychlostních vlaků.
S tímto vývojem se Dinghan SMART spoléhá na prokázanou technologii izolace středního kmitočtu.

“Kreativní potenciál všech vystavovatelů na MES Expo jasně demonstruje dynamické změny, které se dějí na poli mobility. Doufám, že tato třídenní událost se prokáže jako inspirativní pro naše vystavovatele, návštěvníky veletrhu a účastníky podporujícího programu.”, říká Lisa Höfer, projektová manažerka MES Expo.

Vedle široké škály prezentovaného skrz vystavovatele, budou tři partnerské asociace MES Expo prezentovat každý den nejnovější témata z branže, v rámci doplňujícího programu. Na zahajovacím dnu, v rámci Dialogue Forum v hale 1.2, povede ZVEI diskuzi na téma “Elektrický průmysl jako zprostředkovatel změn v mobilitě.” Kromě prezentace k nové studii s titulem ‘ZVEI vize budoucí elektrické distribuční sítě’, nabídnou přispěvatelé, včetně reprezentantů Siemens Mobility, Mitsubishi Motors Europe a Bombardier Transportation, přehled svých budoucích plánů na poli mobility.
Druhý den veletrhu použije VDB a jejich experti slogan ‚Rail 4.0: Inovace v železničním průmyslu pro digitální a intermodální mobilitu budoucnosti‘ pro svou prezentaci příležistostí digitálního vývoje, které jsou k dispozici železničnímu průmyslu. V poslední den akce, který se ponese v duchu titulku ‘Propojená mobilita a ochrana klimatu- Proč vede digitalizace ke zlepšení v dopravě’, se bude DVF soustředit na potenciál a výzvy pro sektor mobility době klimatické změny.

Další důležité aspekty MES Expo zahrnují koncept tzv. Procurement Center společnosti Deustche Bahn, a také Speakers’ Corner v hale 2.2. Stejně jako etablované společnosti typu Deutsche Bahn nebo Siemens Mobility, bude hostit Start-Up Pavilion ambiciózní nové byznysy s jejich vizemi pro chytrou a klimaticky neutrální mobilitu. Veškeré důležité detail o MES Expo jsou k dispozici online na https://www.mobility-electronics.de a nebo na LinkedIn https://www.linkedin.com/showcase/mesexpo/.
Více informativních článků k tomuto průmyslu naleznete na www.mes-insights.com

verze pro tisk >

Další články:

- STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

- Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- Pojeďte s námi do bio světa - dne 13. 2. pořádáme zájezd na veletrh BIOFACH

- Vydejte se již příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection ( 14. -16. 1. 2020) a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- boot 2020 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

IGW

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}