strechy praha 2020

Eunique
Sensor+test

CE Week

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Společnost Výstaviště Flora Olomouc, a.s. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19. Vzhledem k vývoji situace i přetrváv ...

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

K naší velké lítosti Vám musíme oznámit, že veletrh ILA 2020 je zrušen.

Nový termín veletrhu FeuerTrutz  30. 9. - 1. 10. 2020

Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

Po diskusích se zástupci průmyslu se veletržní společnost NürnbergMesse a pořadatel veletrhu FeuerTrutz společně rozhodli posunout FeuerTrutz na podzim 2020. Veletrh FeuerTrutz 2020 se uskuteční ve st ...

Eunique  veletrh užitého umění a designu

Inmex SMM India

zpět

V srdci hanzovního města – Hamburg Messe und Congress

Publikováno: 11.12.2019 20:42

Autor: Hamburg Messe

V srdci hanzovního města – Hamburg Messe und Congress

Pro mnoho lidí je Hamburk nejatraktivnějším městem v Německu. Živá metropole na Labi a Alsteru přitahuje každoročně stále více turistů a obchodních cestujících z Německa i ze zahraničí. Veletržní a kongresové město Hamburk má co nabídnout: od světově proslulých muzikálů přes Elbphilharmonie až po Speicherstadt World Heritage Site. Po skončení veletrhů je k dispozici celá řada zařízení pro volný čas. Hamburg Messe a CCH – Kongresové centrum Hamburg se nacházejí v centru Hamburku.

Rostoucí význam Hamburku jako skvělé platformy pro technologii, mediální metropole a centra inovací je patrný také na akcích společnosti Hamburg Messe und Congress GmbH. Hamburk přitahuje přední světové veletrhy a je generátorem impulsů témat budoucnosti. Toto moderní, velmi flexibilní výstavní centrum každoročně pořádá více než 40 úspěšných veletrhů a dalších akcí. Jedenáct hal s 87 000 m2 výstavní plochy a 10 000 m2 venkovní výstavní plochy poskytuje ideální prostor pro velkolepé akce, ale také pro menší koncepty.

Nový CCH – skvělý výhled do roku 2020
CCH – Kongresové centrum Hamburg, jedno z největších kongresových center Evropy, je jen pár minut chůze od výstaviště Hamburg Messe. V lednu 2017 byla započata rozsáhlá modernizace. S výstavním prostorem o rozloze 12 000 m2, foyer o rozloze 12 000 m2 a 12 000 místy v 50 sálech bude nový CCH od srpna 2020 ideálním místem pro různé požadavky moderních kongresů a akcí.

Hamburg Messe und Congress GmbH je hostitelem a organizátorem významných mezinárodních akcí, veletrhů a kongresů. V zahraničí podporuje německé společnosti při účasti na veletrzích na všech kontinentech a je realizátorem německé účasti na četných světových výstavách. Mezinárodní veletrhy, jako je SMM – přední mezinárodní námořní veletrh, WindEnergy Hamburg a přední evropský veletrh pohostinství INTERNORGA, jsou důležitými místy setkávání osob s rozhodovací pravomocí z celého světa.

Globální větrný summit 2020
Globální setkání větrného průmyslu se bude konat ve dnech 22. až 25. září 2020: WindEnergy Hamburg, přední světový veletrh pro větrnou energii onshore i offhore, jakož i globálně orientovaná konference WindEurope společně vytvoří globální summit 2020. S více než 1400 vystavovateli z 40 zemí je WindEnergy Hamburg nejdůležitější platformou větrného průmyslu pro další rozvoj větrné energie po celém světě. Již počtvrté zde budou prezentovat všichni známí klíčoví hráči, specializovaní dodavatelé i začínající společnosti celého řetězce premiéry produktů, inovace a služby šité na míru. Neméně důležitou součástí jsou Networkingy s mezinárodně aktivními společnostmi a větrnými asociacemi. S inovativními tématy představuje veletrh budoucnost výroby, integrace a skladování větrné energie.

Všechny aspekty technologie budov na jednom veletrhu
Od 19. do 21. listopadu 2020 bude veletrh GET Nord poskytovat v Hamburg Messe und Congress GmbH aktuální a kompaktní informace o průkopnických konceptech, inovativních řešeních a nejnovějších produktech na témata, jako je energetická účinnost, obnovitelné zdroje energie, správa energie, systémy správy budov a zařízení. GET Nord je jediný veletrh na severu, který spojuje oblasti elektrického, sanitárního, topenářského a klimatizačního vybavení budov pod jednou střechou. Koncept veletrhu určujícího trend je zaměřen na vytváření sítí a vzájemné propojení různých oborů. Díky tomu je GET Nord hnací silou pro veškeré domácí a stavební technologie.

Nejmladší nováček
S MARINE INTERIORS Cruise & Ferry Global Expo, podporovaným veletrhem SMM, Hamburg Messe und Congress GmbH letos rozšiřuje své námořní portfolio o veletrh interiérového designu lodí, čímž uspokojí poptávku na rozvíjejícím se trhu. MARINE INTERIORS Cruise & Ferry Global Expo se konal poprvé od 11. do 13. září 2019 v Hamburku Messe und Congress.

Nabídku doplňují národní a mezinárodní hostující akce i veřejné výstavy zaměřené na cílovou skupinu. Celkem Hamburg Messe und Congress GmbH zaměstnává více než 300 lidí.

Pro další informace kontaktujte oficiální zastoupení společnosti v ČR firmu Naveletrh s.r.o. na info@naveletrh.cz nebo navštivte webové stránky:

http://www.hamburg-messe.de

http://www.das-neue-cch.de

verze pro tisk >

Další články:

- Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

- Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

- Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

- MES Expo 2021

- FOR MODEL 2020 láká na moderní GAMING zónu, soutěž robotů i legendární Škodu 130RS

- DMEA 2020 - nový termín!

- ILA Berlin - Innovation and leadership in aerospace - Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky

- InnoTrans 2020 - Career Boost

- Jedinečné stroje na motocyklové výstavě Motosalon

- MOTOSALON 2020 zahájí tento týden

- INTERGASTRA 2020 - veletrh superlativů

- GET Nord 2020

- HOLZ-HANDWERK 2020 s rozšířeným doprovodným programem

- interbad 2020 - sleva na výstavní plochu jen do konce února

- IT-TRANS představí trendy pro inteligentní systémy městské dopravy

- Šestý ročník Insights-X přináší nové uspořádání produktových kategorií

- STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

LEARNTEC _Future Learning

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}