strechy praha 2020

LASYS 2020
ILA

Veletrh užitkových vozidel a logistiky NUFAM Karlsruhe

WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

Na základě výsledku proběhlého výběrového řízení Svazu výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení bylo pro konání národní oborové výstavy dřevozpracující techniky vybráno Výstaviště Brno. T ...

NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

• Veletržní a kongresový rok 2019 byl nejlepším lichým rokem v historii podniku • V roce 2020 „se očekává nový rekordní obrat“ • Rozhodnutí postavit „The New Süd“: díky novému NCC Süd vznikne od rok ...

Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

Největším svátkem všech rybářů se oprávněně stal veletrh FOR FISHING. V roce 2020 otevře své brány 20. února a během čtyř dnů představí v 5 halách žhavé novinky od dvou stovek vystavovatelů. Veletrh b ...

IT-TRANS: IT řešení pro veřejnou dopravu

Realizace expozic

zpět

V srdci hanzovního města – Hamburg Messe und Congress

Publikováno: 11.12.2019 20:42

Autor: Hamburg Messe

V srdci hanzovního města – Hamburg Messe und Congress

Pro mnoho lidí je Hamburk nejatraktivnějším městem v Německu. Živá metropole na Labi a Alsteru přitahuje každoročně stále více turistů a obchodních cestujících z Německa i ze zahraničí. Veletržní a kongresové město Hamburk má co nabídnout: od světově proslulých muzikálů přes Elbphilharmonie až po Speicherstadt World Heritage Site. Po skončení veletrhů je k dispozici celá řada zařízení pro volný čas. Hamburg Messe a CCH – Kongresové centrum Hamburg se nacházejí v centru Hamburku.

Rostoucí význam Hamburku jako skvělé platformy pro technologii, mediální metropole a centra inovací je patrný také na akcích společnosti Hamburg Messe und Congress GmbH. Hamburk přitahuje přední světové veletrhy a je generátorem impulsů témat budoucnosti. Toto moderní, velmi flexibilní výstavní centrum každoročně pořádá více než 40 úspěšných veletrhů a dalších akcí. Jedenáct hal s 87 000 m2 výstavní plochy a 10 000 m2 venkovní výstavní plochy poskytuje ideální prostor pro velkolepé akce, ale také pro menší koncepty.

Nový CCH – skvělý výhled do roku 2020
CCH – Kongresové centrum Hamburg, jedno z největších kongresových center Evropy, je jen pár minut chůze od výstaviště Hamburg Messe. V lednu 2017 byla započata rozsáhlá modernizace. S výstavním prostorem o rozloze 12 000 m2, foyer o rozloze 12 000 m2 a 12 000 místy v 50 sálech bude nový CCH od srpna 2020 ideálním místem pro různé požadavky moderních kongresů a akcí.

Hamburg Messe und Congress GmbH je hostitelem a organizátorem významných mezinárodních akcí, veletrhů a kongresů. V zahraničí podporuje německé společnosti při účasti na veletrzích na všech kontinentech a je realizátorem německé účasti na četných světových výstavách. Mezinárodní veletrhy, jako je SMM – přední mezinárodní námořní veletrh, WindEnergy Hamburg a přední evropský veletrh pohostinství INTERNORGA, jsou důležitými místy setkávání osob s rozhodovací pravomocí z celého světa.

Globální větrný summit 2020
Globální setkání větrného průmyslu se bude konat ve dnech 22. až 25. září 2020: WindEnergy Hamburg, přední světový veletrh pro větrnou energii onshore i offhore, jakož i globálně orientovaná konference WindEurope společně vytvoří globální summit 2020. S více než 1400 vystavovateli z 40 zemí je WindEnergy Hamburg nejdůležitější platformou větrného průmyslu pro další rozvoj větrné energie po celém světě. Již počtvrté zde budou prezentovat všichni známí klíčoví hráči, specializovaní dodavatelé i začínající společnosti celého řetězce premiéry produktů, inovace a služby šité na míru. Neméně důležitou součástí jsou Networkingy s mezinárodně aktivními společnostmi a větrnými asociacemi. S inovativními tématy představuje veletrh budoucnost výroby, integrace a skladování větrné energie.

Všechny aspekty technologie budov na jednom veletrhu
Od 19. do 21. listopadu 2020 bude veletrh GET Nord poskytovat v Hamburg Messe und Congress GmbH aktuální a kompaktní informace o průkopnických konceptech, inovativních řešeních a nejnovějších produktech na témata, jako je energetická účinnost, obnovitelné zdroje energie, správa energie, systémy správy budov a zařízení. GET Nord je jediný veletrh na severu, který spojuje oblasti elektrického, sanitárního, topenářského a klimatizačního vybavení budov pod jednou střechou. Koncept veletrhu určujícího trend je zaměřen na vytváření sítí a vzájemné propojení různých oborů. Díky tomu je GET Nord hnací silou pro veškeré domácí a stavební technologie.

Nejmladší nováček
S MARINE INTERIORS Cruise & Ferry Global Expo, podporovaným veletrhem SMM, Hamburg Messe und Congress GmbH letos rozšiřuje své námořní portfolio o veletrh interiérového designu lodí, čímž uspokojí poptávku na rozvíjejícím se trhu. MARINE INTERIORS Cruise & Ferry Global Expo se konal poprvé od 11. do 13. září 2019 v Hamburku Messe und Congress.

Nabídku doplňují národní a mezinárodní hostující akce i veřejné výstavy zaměřené na cílovou skupinu. Celkem Hamburg Messe und Congress GmbH zaměstnává více než 300 lidí.

Pro další informace kontaktujte oficiální zastoupení společnosti v ČR firmu Naveletrh s.r.o. na info@naveletrh.cz nebo navštivte webové stránky:

http://www.hamburg-messe.de

http://www.das-neue-cch.de

verze pro tisk >

Další články:

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- Pojeďte s námi do bio světa - dne 13. 2. pořádáme zájezd na veletrh BIOFACH

- Vydejte se již příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection ( 14. -16. 1. 2020) a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- boot 2020 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

- Veletrh Bautec spustil předprodej vstupenek

- Předprodej spuštěn! Získejte vstupenky na Mezinárodní zelený týden za zvýhodněné ceny

- Zlevněné vstupenky na FRUIT LOGISTICA v předprodeji právě nyní!!

- METAV 2020 – Technologické okno pro západní a severní Evropu

- HOLIDAY WORLD & REGION WORLD

- FOR WOOD: Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů

- FOR PASIV: veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb

- FOR DECOR & HOME 2020

- Veletržní společnost Messe Düsseldorf - ZDE je ekonomika doma!

- Vánoce Flora 2019 lákají na sváteční atmosféru v prostorách olomouckého výstaviště

- Vánoční dárek pro milovníky letadel – laické vstupenky na ILA Berlin jsou již v prodeji!

UTSEC 2020

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}