Eunique  veletrh užitého umění a designu

incheba - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

messe duesseldorf

IT-Trans

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

Mezinárodní veletrhy STYL a KABO se mohou pochlubit skutečně dlouholetou tradicí. V únoru roku 2020 se na brněnském výstavišti koná již jejich 55. ročník a pamětníci jistě potvrdí, že si za dobu své e ...

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Veletrhy oborů výroby, zpracování a obrábění kovů, drátů a kabelů, trubek a rour, železa i oceli mají v Düsseldorfu dlouhou tradici. Metals and Flow Technologies worldwide – heslo, které vystihuje mez ...

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

Nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže ještě více z digitalizace průmyslu, jeho nosným oborem bude tradičně obrábění a tváření. 62. ročník MSV očekává 80 tisíc odborníků, kteří přijedou z ...

Messe Karlsruhe

IFA 2020

zpět

Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

Publikováno: 25.1.2020 17:21

Autor: Spielwarenmesse

Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

Orientaci v komplexním sortimentu výrobků z různých produktových skupin poskytnou na 71. mezinárodním veletrhu hraček Spielwarenmesse akční a speciální výstavní plochy. Od 29. ledna do 2. února 2020 se zde maloobchodníci a nákupčí mohou inspirovat mnohostrannými oblastmi se zaměřením na elektronické hračky, neknižní sortiment, zboží pro kojence a batolata, potřeby pro oslavy a karnevaly.

Vystavovatelé těží z možnosti umístit svá highlights na sekundární displej: Inovace, prezentované v těchto aktivních tematických světech, upoutají mnohem větší pozornost.

Vyzkoušejte inovativní technologie
Rychlý technický pokrok v segmentu hraček zaznamenají návštěvníci obzvláště v akční oblasti Tech2Play. Tato výstavní plocha v hale 4A názorně osvětluje široké spektrum technologických hraček. Její moderní pojetí zve návštěvníky k vyzkoušení robotů, elektronických vzdělávacích hraček, RC hraček nebo výrobků, které jsou rozšířeny o virtuální dimenzi. „Tech2Play dělá vývoj v tomto segmentu hmatatelným, a tak se kupující a specializovaní prodejci mohou sami v praxi přesvědčit o nových technologiích“, říká Ernst Kick, generální ředitel společnosti Spielwarenmesse eG. Mladé inovativní společnosti, které nejsou zastoupeny stánkem na předním světovém veletrhu Spielwarenmesse, budou mít poprvé příležitost prezentovat svou vlastní firmu a své výrobky v malém prostoru přímo v této akční oblasti. Pro odborné diskuze zde bude k dispozici integrovaná komunikační plocha.

Nový potenciál pro knižní obchod
Centrum pro setkávání odborných návštěvníků představuje oblast v bezprostřední blízkosti vchodu Eingang Mitte. Zde se totiž nachází speciální výstavní plocha Toys meet Books, která je speciálně zaměřená na knihkupce. Vystavovatelé zde knihkupcům představí hračky, které vhodně doplní jejich sortiment. „S Toys meet Books usnadňujeme knihkupcům vstup do segmentu hraček, a tím významně přispíváme k rozvoji nových skupin kupujících,“ vysvětluje Christian Ulrich, ředitel oddělení marketingu společnosti Spielwarenmesse eG. Cenné podněty pro zařazení neknižního zboží do knihkupectví poskytnou přitažlivě uspořádané tematické stoly. Praktické přednášky a prezentace navíc poskytnou informace o příležitostech a úspěšné implementaci rozšířené nabídky sortimentu.

Rozmanité zboží pro kojence a batolata
Dalším lákadlem pro návštěvníky je speciální oblast věnovaná výrobkům pro kojence a batolata. Tato výstavní plocha má výbornou centrální polohu mezi halami 2 a 3 a poskytuje kompaktní přehled o současných trendech a nejdůležitějších událostech z produktové skupiny zboží určeného pro miminka a děti od jednoho do tří let. V atraktivním tematickém světě jsou zobrazeny oblasti dětských hraček, textilního vybavení, dopravních prostředků, péče a výživy, stejně jako bydlení a bezpečností. Vícestranný průvodce ProductGuide poskytne komplexní informace o zde vystavených produktech.

Inspirace z oblasti zboží pro oslavy
Po úspěšném zahájení v roce 2019 doplní informativní akční oblast nazvaná Showtime široký rámcový program nadcházejícího mezinárodního veletrhu hraček Spielwarenmesse. Tematický svět v hale 8 odráží rozmanitost skupiny produktů určených pro oslavy, karnevaly a ohňostroje, které jsou vystaveny v halách 8 a 9. Uprostřed je umístěno jeviště, které slouží jako platforma pro poutavé demonstrace např. kostýmů, které na přehlídkovém mole předvedou živé modelky a živí modelové. Vystavovatelé využívají k zvýraznění vybraných produktů také lákavě uspořádané dekorativní ostrovy. Díky fotografickému zrcátku získají prodejci a návštěvníci nezapomenutelný suvenýr z návštěvy veletrhu v podobě vlastní fotografie ve fantastických kostýmech.

http://www.spielwarenmesse.de

verze pro tisk >

Další články:

- STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- Pojeďte s námi do bio světa - dne 13. 2. pořádáme zájezd na veletrh BIOFACH

- Vydejte se již příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection ( 14. -16. 1. 2020) a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- boot 2020 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

- Veletrh Bautec spustil předprodej vstupenek

Veletržní areál Messe Karlsruhe

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}