strechy praha 2020

Buyers circle
LASYS 2020

arteo_cz

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Společnost Výstaviště Flora Olomouc, a.s. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19. Vzhledem k vývoji situace i přetrváv ...

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

K naší velké lítosti Vám musíme oznámit, že veletrh ILA 2020 je zrušen.

Nový termín veletrhu FeuerTrutz  30. 9. - 1. 10. 2020

Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

Po diskusích se zástupci průmyslu se veletržní společnost NürnbergMesse a pořadatel veletrhu FeuerTrutz společně rozhodli posunout FeuerTrutz na podzim 2020. Veletrh FeuerTrutz 2020 se uskuteční ve st ...

woodtec 2020

Nürnbergmesse

zpět

Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

Publikováno: 25.1.2020 17:21

Autor: Spielwarenmesse

Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

Orientaci v komplexním sortimentu výrobků z různých produktových skupin poskytnou na 71. mezinárodním veletrhu hraček Spielwarenmesse akční a speciální výstavní plochy. Od 29. ledna do 2. února 2020 se zde maloobchodníci a nákupčí mohou inspirovat mnohostrannými oblastmi se zaměřením na elektronické hračky, neknižní sortiment, zboží pro kojence a batolata, potřeby pro oslavy a karnevaly.

Vystavovatelé těží z možnosti umístit svá highlights na sekundární displej: Inovace, prezentované v těchto aktivních tematických světech, upoutají mnohem větší pozornost.

Vyzkoušejte inovativní technologie
Rychlý technický pokrok v segmentu hraček zaznamenají návštěvníci obzvláště v akční oblasti Tech2Play. Tato výstavní plocha v hale 4A názorně osvětluje široké spektrum technologických hraček. Její moderní pojetí zve návštěvníky k vyzkoušení robotů, elektronických vzdělávacích hraček, RC hraček nebo výrobků, které jsou rozšířeny o virtuální dimenzi. „Tech2Play dělá vývoj v tomto segmentu hmatatelným, a tak se kupující a specializovaní prodejci mohou sami v praxi přesvědčit o nových technologiích“, říká Ernst Kick, generální ředitel společnosti Spielwarenmesse eG. Mladé inovativní společnosti, které nejsou zastoupeny stánkem na předním světovém veletrhu Spielwarenmesse, budou mít poprvé příležitost prezentovat svou vlastní firmu a své výrobky v malém prostoru přímo v této akční oblasti. Pro odborné diskuze zde bude k dispozici integrovaná komunikační plocha.

Nový potenciál pro knižní obchod
Centrum pro setkávání odborných návštěvníků představuje oblast v bezprostřední blízkosti vchodu Eingang Mitte. Zde se totiž nachází speciální výstavní plocha Toys meet Books, která je speciálně zaměřená na knihkupce. Vystavovatelé zde knihkupcům představí hračky, které vhodně doplní jejich sortiment. „S Toys meet Books usnadňujeme knihkupcům vstup do segmentu hraček, a tím významně přispíváme k rozvoji nových skupin kupujících,“ vysvětluje Christian Ulrich, ředitel oddělení marketingu společnosti Spielwarenmesse eG. Cenné podněty pro zařazení neknižního zboží do knihkupectví poskytnou přitažlivě uspořádané tematické stoly. Praktické přednášky a prezentace navíc poskytnou informace o příležitostech a úspěšné implementaci rozšířené nabídky sortimentu.

Rozmanité zboží pro kojence a batolata
Dalším lákadlem pro návštěvníky je speciální oblast věnovaná výrobkům pro kojence a batolata. Tato výstavní plocha má výbornou centrální polohu mezi halami 2 a 3 a poskytuje kompaktní přehled o současných trendech a nejdůležitějších událostech z produktové skupiny zboží určeného pro miminka a děti od jednoho do tří let. V atraktivním tematickém světě jsou zobrazeny oblasti dětských hraček, textilního vybavení, dopravních prostředků, péče a výživy, stejně jako bydlení a bezpečností. Vícestranný průvodce ProductGuide poskytne komplexní informace o zde vystavených produktech.

Inspirace z oblasti zboží pro oslavy
Po úspěšném zahájení v roce 2019 doplní informativní akční oblast nazvaná Showtime široký rámcový program nadcházejícího mezinárodního veletrhu hraček Spielwarenmesse. Tematický svět v hale 8 odráží rozmanitost skupiny produktů určených pro oslavy, karnevaly a ohňostroje, které jsou vystaveny v halách 8 a 9. Uprostřed je umístěno jeviště, které slouží jako platforma pro poutavé demonstrace např. kostýmů, které na přehlídkovém mole předvedou živé modelky a živí modelové. Vystavovatelé využívají k zvýraznění vybraných produktů také lákavě uspořádané dekorativní ostrovy. Díky fotografickému zrcátku získají prodejci a návštěvníci nezapomenutelný suvenýr z návštěvy veletrhu v podobě vlastní fotografie ve fantastických kostýmech.

http://www.spielwarenmesse.de

verze pro tisk >

Další články:

- Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

- Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

- Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

- MES Expo 2021

- FOR MODEL 2020 láká na moderní GAMING zónu, soutěž robotů i legendární Škodu 130RS

- DMEA 2020 - nový termín!

- ILA Berlin - Innovation and leadership in aerospace - Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky

- InnoTrans 2020 - Career Boost

- Jedinečné stroje na motocyklové výstavě Motosalon

- MOTOSALON 2020 zahájí tento týden

- INTERGASTRA 2020 - veletrh superlativů

- GET Nord 2020

- HOLZ-HANDWERK 2020 s rozšířeným doprovodným programem

- interbad 2020 - sleva na výstavní plochu jen do konce února

- IT-TRANS představí trendy pro inteligentní systémy městské dopravy

- Šestý ročník Insights-X přináší nové uspořádání produktových kategorií

- STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

for model 2020

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}