IFA Insider

fachPack
R+T 2021

Warning: Division by zero in /home/httpd/html/id/euroexpo/lib/incl-reklama2.php on line 218

Lasys 2020

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

Mezinárodní veletrhy STYL a KABO se mohou pochlubit skutečně dlouholetou tradicí. V únoru roku 2020 se na brněnském výstavišti koná již jejich 55. ročník a pamětníci jistě potvrdí, že si za dobu své e ...

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Veletrhy oborů výroby, zpracování a obrábění kovů, drátů a kabelů, trubek a rour, železa i oceli mají v Düsseldorfu dlouhou tradici. Metals and Flow Technologies worldwide – heslo, které vystihuje mez ...

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

Nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže ještě více z digitalizace průmyslu, jeho nosným oborem bude tradičně obrábění a tváření. 62. ročník MSV očekává 80 tisíc odborníků, kteří přijedou z ...

LEARNTEC

EUROGUSS

zpět

Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

Publikováno: 28.1.2020 15:09

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

Od 31. března do 4. dubna proběhnou na výstavišti v Brně (Česká republika) Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví BIOMASA. Tento celek patří mezi tři největší veletrhy svého druhu v Evropě, na téměř 90 tisících čtverečních metrech se prezentuje přes 700 vystavovatelů a navštěvuje ho přes 110 tisíc návštěvníků. Ročník 2020 zcela zaplní brněnské výstaviště a proti minulým ročníkům se rozšíří i doprovodný program. Jak výstavními expozicemi, tak doprovodným programem se prolíná téma udržitelného hospodaření v době klimatické změny.

Na veletrhu TECHAGRO se představí světové značky zemědělské techniky, které obsadí většinu ploch brněnského výstaviště. Návštěvníci uvidí aktuální modelové řady a novinky. TECHAGRO je od letošního ročníku důsledně zaměřeno na rostlinnou výrobu, na výstavišti bude několik specializovaných hal věnovaných posklizňovým technologiím (A1), osivům, hnojivům, institucím (C), postřikovačům a preciznímu zemědělství (B). Nově je vystavena zemědělská technika v pavilonu G2, doplněna o náhradní díly a agregáty zemědělských strojů. Součástí veletrhu TECHAGRO je i včelařská výstava spojená s prodejem včelařského vybavení a produktů v přízemí pavilonu E.

Veletrh SILVA REGINA bude umístěn v pavilonu Z a jeho okolí, uvnitř pavilonu Z najdou návštěvníci hlavně expozice související s myslivostí, na volných plochách se bude prezentovat lesnická technika. Přihlášeni jsou vystavovatelé ze všech oblastí lesnické činnosti – od těžby přes transport (včetně například lanovek) až po zpracování nebo ruční nářadí. Z prezentovaných oborů proti minulému ročníku narostla lesnická technika, a to jak velikostí plochy, tak počtem vystavovatelů. Na lesnické expozice SILVA REGINA tematicky navazují vystavovatelé veletrhu BIOMASA, kteří budou prezentovat především energetické využití dřevní hmoty. Myslivecká část SILVA REGINA bude především prodejní s potřebami pro pobyt v přírodě, zbraněmi, optikou a oblečením. Výjimečnou expozici chystají Lesy České republiky.

Doprovodný program všech tří veletrhů se bude věnovat hlavně hospodaření v době klimatické změny. Ve středu a ve čtvrtek proběhnou konference „Půda pro dnešek i příští generace“ a „Zemědělství 4.0“, další programy budou probíhat na stáncích spolupracujících institucí. Lesnický program se zaměří především na obnovu lesa po kůrovcové kalamitě, odborníci na biomasu se budou věnovat především vytápění dřevem jako obnovitelnou surovinou. Součástí veletrhů je i exponátová soutěž GRAND PRIX a ocenění strojů a technologií, které podporují zadržení vody v půdě. Bude probíhat také speciální program pro studenty středních odborných škol.

Pořadatelé připravili výhodné podmínky pro návštěvy organizovaných skupin – zájezdů, které mají v pátek dokonce vstup zdarma. Pro individuální návštěvníky je nejvýhodnější nákup vstupenky na webu veletrhu.

http://www.bvv.cz/techagro

verze pro tisk >

Další články:

- STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

- Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- Pojeďte s námi do bio světa - dne 13. 2. pořádáme zájezd na veletrh BIOFACH

- Vydejte se již příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection ( 14. -16. 1. 2020) a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- boot 2020 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

- Veletrh Bautec spustil předprodej vstupenek

HOLZ HANDWERK

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}