arteo_cz

Sensor+test
ILA

strechy praha 2020

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Společnost Výstaviště Flora Olomouc, a.s. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19. Vzhledem k vývoji situace i přetrváv ...

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

K naší velké lítosti Vám musíme oznámit, že veletrh ILA 2020 je zrušen.

Nový termín veletrhu FeuerTrutz  30. 9. - 1. 10. 2020

Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

Po diskusích se zástupci průmyslu se veletržní společnost NürnbergMesse a pořadatel veletrhu FeuerTrutz společně rozhodli posunout FeuerTrutz na podzim 2020. Veletrh FeuerTrutz 2020 se uskuteční ve st ...

CE Week

ITB 2021

zpět

Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

Publikováno: 28.1.2020 15:09

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

Od 31. března do 4. dubna proběhnou na výstavišti v Brně (Česká republika) Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví BIOMASA. Tento celek patří mezi tři největší veletrhy svého druhu v Evropě, na téměř 90 tisících čtverečních metrech se prezentuje přes 700 vystavovatelů a navštěvuje ho přes 110 tisíc návštěvníků. Ročník 2020 zcela zaplní brněnské výstaviště a proti minulým ročníkům se rozšíří i doprovodný program. Jak výstavními expozicemi, tak doprovodným programem se prolíná téma udržitelného hospodaření v době klimatické změny.

Na veletrhu TECHAGRO se představí světové značky zemědělské techniky, které obsadí většinu ploch brněnského výstaviště. Návštěvníci uvidí aktuální modelové řady a novinky. TECHAGRO je od letošního ročníku důsledně zaměřeno na rostlinnou výrobu, na výstavišti bude několik specializovaných hal věnovaných posklizňovým technologiím (A1), osivům, hnojivům, institucím (C), postřikovačům a preciznímu zemědělství (B). Nově je vystavena zemědělská technika v pavilonu G2, doplněna o náhradní díly a agregáty zemědělských strojů. Součástí veletrhu TECHAGRO je i včelařská výstava spojená s prodejem včelařského vybavení a produktů v přízemí pavilonu E.

Veletrh SILVA REGINA bude umístěn v pavilonu Z a jeho okolí, uvnitř pavilonu Z najdou návštěvníci hlavně expozice související s myslivostí, na volných plochách se bude prezentovat lesnická technika. Přihlášeni jsou vystavovatelé ze všech oblastí lesnické činnosti – od těžby přes transport (včetně například lanovek) až po zpracování nebo ruční nářadí. Z prezentovaných oborů proti minulému ročníku narostla lesnická technika, a to jak velikostí plochy, tak počtem vystavovatelů. Na lesnické expozice SILVA REGINA tematicky navazují vystavovatelé veletrhu BIOMASA, kteří budou prezentovat především energetické využití dřevní hmoty. Myslivecká část SILVA REGINA bude především prodejní s potřebami pro pobyt v přírodě, zbraněmi, optikou a oblečením. Výjimečnou expozici chystají Lesy České republiky.

Doprovodný program všech tří veletrhů se bude věnovat hlavně hospodaření v době klimatické změny. Ve středu a ve čtvrtek proběhnou konference „Půda pro dnešek i příští generace“ a „Zemědělství 4.0“, další programy budou probíhat na stáncích spolupracujících institucí. Lesnický program se zaměří především na obnovu lesa po kůrovcové kalamitě, odborníci na biomasu se budou věnovat především vytápění dřevem jako obnovitelnou surovinou. Součástí veletrhů je i exponátová soutěž GRAND PRIX a ocenění strojů a technologií, které podporují zadržení vody v půdě. Bude probíhat také speciální program pro studenty středních odborných škol.

Pořadatelé připravili výhodné podmínky pro návštěvy organizovaných skupin – zájezdů, které mají v pátek dokonce vstup zdarma. Pro individuální návštěvníky je nejvýhodnější nákup vstupenky na webu veletrhu.

http://www.bvv.cz/techagro

verze pro tisk >

LEARNTEC_Zukunft lernen

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}