U.T.SEC

R+T 2021
Sensor+test

strechy praha 2020

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Společnost Výstaviště Flora Olomouc, a.s. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19. Vzhledem k vývoji situace i přetrváv ...

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

K naší velké lítosti Vám musíme oznámit, že veletrh ILA 2020 je zrušen.

Nový termín veletrhu FeuerTrutz  30. 9. - 1. 10. 2020

Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

Po diskusích se zástupci průmyslu se veletržní společnost NürnbergMesse a pořadatel veletrhu FeuerTrutz společně rozhodli posunout FeuerTrutz na podzim 2020. Veletrh FeuerTrutz 2020 se uskuteční ve st ...

On-line prodej vstupenek

VIVANESS

zpět

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

Publikováno: 20.2.2020 08:53

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

Mezinárodní veletrhy STYL a KABO se mohou pochlubit skutečně dlouholetou tradicí. V únoru roku 2020 se na brněnském výstavišti koná již jejich 55. ročník a pamětníci jistě potvrdí, že si za dobu své existence udržely prestiž kontraktačních veletrhů, primárně zaměřených na B2B. Ale protože i veletrhy módy stejně jako móda samotná musejí jít neustále s dobou, přinášejí letos mnoho inovací. I díky nim se na únorové veletrhy přihlásily desítky zcela nových firem.

Noví vystavovatelé z tuzemska i zahraničí

“V současnosti, krátkou chvilku před veletrhem, předčil zájem vystavovatelů účastnit se veletrhu KABO naše očekávání. Máme 21 úplně nových vystavovatelů na Kabu a 24 na Stylu, převážně se jedná tedy o zahraniční firmy, ale vrátili se i někteří tradiční čeští vystavovatelé. O nový koncept KABO je větší zájem, než jsme původně plánovali,“ uvedla ředitelka projektu, Gabriela Císařová. „Díky změně v koncepci, jejíž součástí byl pouze jeden společný pavilon, jsme si také mohli dovolit vyjít vstříc vystavovatelům, co se týče lepších cenových a jiných podmínek pro účast na veletrhu. To přivítali úplně všichni,“ doplnila.

Jeden obří pavilon přinese pohodlí i pro návštěvníky

Mezinárodní veletrh módy STYL i mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží KABO tedy obsadí 22. – 24. února kompletně celou nejmodernější halu brněnského výstaviště, pavilon P. Poprvé se tak budou konat společně pod jednou střechou. „Návštěvníci budou mít všechny trendové kolekce přehledně na jednom místě, nemusejí přecházet z jedné haly do druhé, což ocení nejen v zimě, ale jistě i v horkých letních dnech,“ vysvětluje záměr organizátorů ředitelka projektu. Uspořádání vystavovatelů v hale bude díky tomu zcela nové, z původních expozic nezůstal kámen na kameni. U obou veletrhů je mírně upravena i branžová struktura. Na veletrhu STYL je nové rozčlenění sortimentu na dámskou módu, pánskou módu, denim a další. U veletrhu KABO se zjednodušilo zařazení v oborech Shoes, Accessories.

Nová témata programu aneb „Přivítejte změnu“

Kromě prezentací vystavovatelů čeká návštěvníky tradiční doprovodný program, do kterého se zapojí řada nových partnerů a odborníků z textilní a obuvnické branže. Programové centrum v pavilonu P přinese řadu zajímavých přednášek a workshopů. Mezi top téma veletrhů STYL a KABO budou patřit „TRENDY 2020 aneb Přivítejte změnu“, které otevře citlivé otázky hledání nových hodnot v oděvním průmyslu po uvědomění si jeho skutečných dopadů na naši planetu. Přednášet ji bude Ellen Haeser z Holandska. Jeden z workshopů bude zaměřen na unikátní kódy, další z přednášek nahlédne do psychologie zákazníka versus prodavače. Víte o tom, že údaje na etiketě mohou ovlivnit spotřebitelské chování? I to se dozvíte na veletrhu STYL/KABO.

Módní show, soutěže i studentská tvorba

K veletrhům neodmyslitelně patří módní přehlídky. Módní show se budou konat v témže pavilonu jako oba veletrhy. Během dvou dnů se v nich vystřídají kolekce např. těchto značek: ATELIER DONÁT, ESTELL COLECTION, JADISE, NICOLA, K.eva, LEVEL-PRO a Iveta Řádková, MODĚVA, SANU BABU nebo TRAMONTANA. Na veletrzích budou také vyhlášeny výsledky a předána ocenění v soutěži „Žirafa“ – zdravotně nezávadná dětská obuv" a dále „Osobnost roku 2019 v textilním a obuvnickém průmyslu“.

V doprovodném programu nebudou chybět trendové kolekce vystavovatelů na rok 2020 TREND FORUM, kde se představí zejména dámská a dětská móda, kožená galanterie a doplňky. Zajímavou součástí bude WORKSHOP BIJOUX, kreativní tvoření s firmou MORAVIAFLOR s. r. o., výrobcem květinových dekorací. Ukázky z tvorby studentů odborných škol – SUPŠ Uherské Hradiště a Ateliér designu obuvi FMK UTB Zlín budou pak pro všechny velkou inspirací.

https://www.bvv.cz/styl-kabo/

verze pro tisk >

Další články:

- Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

- Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

- Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

- MES Expo 2021

- FOR MODEL 2020 láká na moderní GAMING zónu, soutěž robotů i legendární Škodu 130RS

- DMEA 2020 - nový termín!

- ILA Berlin - Innovation and leadership in aerospace - Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky

- InnoTrans 2020 - Career Boost

- Jedinečné stroje na motocyklové výstavě Motosalon

- MOTOSALON 2020 zahájí tento týden

- INTERGASTRA 2020 - veletrh superlativů

- GET Nord 2020

- HOLZ-HANDWERK 2020 s rozšířeným doprovodným programem

- interbad 2020 - sleva na výstavní plochu jen do konce února

- IT-TRANS představí trendy pro inteligentní systémy městské dopravy

- Šestý ročník Insights-X přináší nové uspořádání produktových kategorií

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

ITB

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}