IFA NEXT: The Edge of Innovation

Publikováno: 15.5.2019 15:04

Autor: Messe Berlin

IFA NEXT

IFA NEXT je centrem inovací veletrhu spotřební elektroniky IFA, které na jednom místě sdružuje vědce, průmyslové profesionály, novináře, startupy, univerzity a obchodníky a umožňuje jim dynamickou výměnu vědomostí, informací a obchodních myšlenek.

Platforma podporuje propojení inovativních nápadů s investory a dává tak mladým firmám a startupům šanci růst. K tématům prezentovaným na IFA NEXT patří robotika/humanoidy, IoT, umělá inteligence, Smart City, Future Mobility, digitální zdraví, rozpoznávání hlasu, virtuální a rozšířená realita, technologie médií, Wearables a bezpečnost.

V rámci IFA NEXT se od 6. do 11. září konají také IFA NEXT Startup Days organizované Německou startupovou asociací. Během Startup Days dostanou startupy možnost se představit formou pitchů a vyslechnout si inspirativní podnikatelské příběhy již zavedených úspěšných firem.

Po úspěchu v roce 2018 se organizátoři rozhodli výstavní plochu věnovanou IFA NEXT zdvojnásobit a umožnit tak účast ještě více společnostem. Pro letošní ročník jsou stále volné výstavní plochy pro startupy.

Pro další informace kontaktujte reprezentantku Messe Berlin pro Českou republiku paní Zdeňku Goedertovou, a to buď na telefonním čísle +420 221 490 310, nebo na e-mailové adrese messe1@dtihk.cz

URL adresa: http://www.euroexpo.cz/2-103191-ifa-next-the-edge-of-innovation
Vytištěno: 25.8.2019 v 17:48