SILMO Showrooms 2023
 
SILMO Z PAŘÍŽE DO PRAHY
 
SILMO září v srdci světa optiky již více než 50 let. Je nepřetržitým zdrojem inspirace. V rámci své ambice podporovat a obohacovat komunitu oboru optiky SILMO pochopilo, jak je důležité, aby svět optiky rezonoval v různých zemích po celý rok a založilo tzv. SILMO Family. Od Singapuru, přes Istanbul po Paříž vytváří inspirativní a obchodní setkání. A letos i poprvé v Praze.
 
SILMO Showroom Praha - 4. červen - Klub Lávka

Showroom Praha je nový koncept, jedná se o den věnovaný českým a slovenským optikům a nákupčím a je navržený tak, aby byl blíže regionálnímu trhu. Paříž se představí v Praze!

Zažijte jedinečný den v přátelském prostředí s prezentací renomovaných značek. Těšíme se na setkání na SILMO Showroom Praha!
Začátek akce je v 10 hod., závěrečný koktejl v 17:30 hod.
4. červen 2023

Klub Lávka
 
Akce pořádána za podpory SČOO v rámci společenské akce "Víkend SČOO
v Praze" jehož součástí je vzdělávací akce SILMO Academy. 

PROGRAM

 
Těšíme se na setkání s Vámi. 
 
The SILMO Team
Zastoupení francouzských veletrhů dosud provádělo zpracování Vašich osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, adresa společnosti, telefon, e-mail. Tyto údaje budeme zpracovávat i nadále, abychom Vás mohli informovat o akcích skupiny SILMO. Základem oprávněného zájmu na zpracování Vašich OÚ je snaha o naplnění poslání Zastoupení francouzských veletrhů na českém a slovenském trhu a poskytnutí kvalitních služeb návštěvníkům a vystavovatelům. Zároveň informovat odborníky optického oboru a umožnit tak rozvoj Vašich obchodních kontaktů.
Z e-news se můžete kdykoliv odhlásit. Nebo nás můžete kontaktovat na emailu:
visitor@francouzskeveletrhy.cz