Od září se v Norimberku opět otevřou veletržní brány, podzimní sezónu zahájí mezinárodní veletrh GaLaBau

Norimberské veletrhy

7. 6. 2020

Přípravy akce pokračují v pozitivním duchu a počet přihlášených vystavovatelů kladný vývoj jen potvrzuje. V současné době přicházejí další dobré zprávy spojené s otevřením restaurací, hotelů a o znovuotevření mezinárodních evropských hraničních přechodů.

Organizátor nebere zdraví vystavovatelů a návštěvníků na lehkou váhu, a proto se intenzivně pracovalo na vytvoření konceptu hygienických a bezpečnostních podmínek a pravidel pro bezproblémový průběh veletrhu. Během akce budou platit hygienická a bezpečnostní opatření - nošení roušky, odstupy, regulace počtu návštěvníků, prodej vstupenek online, bezkontaktní platby, kompletní registrace účastníků pro případné dohledání kontaktů.

Aktuální informace naleznete na www.galabau-messe.com/measures. Informace pro vystavovatele naleznete na www.galabau-messe.com/de/aussteller/faq

Dalším důležitým faktorem je, že branže nebyla krizí tolik zasažena, jako tomu bylo u ostatních odvětví. Osobní setkání na veletrhu a výměna informací je pro firmy stále velmi důležitá, dokládá to velký zájem ze strany vystavovatelů a odborných návštěvníků, aby se veletrh uskutečnil. Seznam všech vystavovatelů a produktů naleznete na www.galabau-messe.com/en/ausstellerprodukte/exhibitorlist.

Těšíme se na setkání s Vámi v polovině září v Norimberku během veletrhu GaLaBau.

Máte-li zájem o více informací, kontaktujete oficiální zastoupení norimberské veletržní společnosti v ČR, PROveletrhy s.r.o.

info@proveletrhy.cz