WindEnergy Hamburg digital

WindEnergy Hamburg je tradičně nejdůležitějším shromážděním globálního odvětví větrné energie. Po rozsáhlých konzultacích s naším spoluorganizátorem WindEurope, našimi partnery VDMA, BWE a GWEC a výstavním výborem jsme se rozhodli uspořádat WindEnergy Hamburg 2020 jako zcela novou digitální platformu. Od 1. do 4. prosince 2020 digitálně propojíme globální komunitu.

REHAB 2021 - více komunikačních sítí

Více komunikačních sítí - to je heslo pro blížící se veletrh REHAB. Inovativní plánování s tematickými okruhy a prostorem pro speciální akce vytváří možnost užšího oborového zaměření a umožňuje intenzivnější výměnu informací.

Se správnou kombinací tradice a inovace, REHAB láká zdravotní dodavatelské firmy, specialisty na rehabilitaci a ortopedické techniky, terapeuty a pečovatele, majitele klinik, lékaře a zástupci širokého spektra organizací již téměř 40 let.

REHAB je zaměřen jak na odborné publikum - které tvoří přibližně dvě třetiny návštěvníků – tak na konečné spotřebitele, kteří se chtějí dozvědět o produktech a službách, a to buď v důsledku všeobecného zdravotního zájmu, nebo pro své specifické potřeby.

Insights-X ONLINE - registrace zdarma!

Insights-X online staví na třech pilířích, kterými jsou Networking, Business a Know-How. Tento nový online formát bude zahrnovat sekci InsightsTalks, prezentace odborníků i sérii workshopů zúčastněných společností, a stejně tak bude zajištěn prostor pro individuální obchodní kontakty. Rozšířený katalog vystavovatelů a produktů poskytne informace o účastnících a zároveň si posvítí na nejnovější trendy.