Mezinárodní strojírenský veletrh 2021 ukazuje inovace pro průmysl budoucnosti

Letošní 62. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu, který se koná od 8. do 12. listopadu na výstavišti v Brně, opět představuje nejnovější a inovativní průmyslové technologie. Hlavním tématem je digitalizace průmyslu, která bude zvýrazněna ve speciální expozici Digitální továrna 2.0. Veletrh tak reaguje na výrazný nástup digitálních technologií do průmyslové praxe. MSV bude také důležitým signálem pro restart ekonomiky. Celkem se na strojírenském veletrhu bude prezentovat 1016 firem z 35 zemí.

Caravaning Brno bude největší oborovou přehlídkou po dvou letech

Cestování karavany a obytnými vozy láká pořád víc Čechů. Přijďte si vybrat z nejširší tuzemské nabídky od 21. do 24. října na brněnské výstaviště.

Veletrh ANIMAL TECH proběhne bez omezení, potvrzena je účast všech chovatelských svazů

Od 5. do 8. září proběhnou na brněnském výstavišti Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH a Národní výstava hospodářských zvířat. Díky strategii rozvolňování se počítá s průběhem obou akcí zcela bez omezení, tento režim se týká nejen uvedených výstav, ale i dalších podzimních akcí na brněnském výstavišti. Národní výstavy hospodářských zvířat se zúčastní všechny chovatelské svazy, velmi dobré je i zastoupení firem z oblasti technologií pro živočišnou výrobu.