Rostlinná i živočišná výroba, lesnictví a obnovitelná energie v dubnu 2021 na brněnském výstavišti

Příští ročník brněnských zemědělských a lesnických veletrhů proběhne od 11. do 14. dubna 2021. Společně proběhnou veletrhy specializované na rostlinnou i živočišnou výrobu, tj. TECHAGRO a ANIMAL TECH s Národní výstavou hospodářských zvířat, s nimi se brněnské výstaviště otevře pro návštěvníky veletrhů SILVA REGINA a BIOMASA. Termín konání je čtyřdenní od neděle do středy. Pro vystavovatele, kteří se přihlásí do 30. 9., platí desetiprocentní cenové zvýhodnění.

AUTOSHOW PRAHA 2020 úspěšně prověřila připravenost veletrhů v PVA EXPO PRAHA

Největší česká automobilová výstava AUTOSHOW PRAHA byla prvním a také úspěšným bodem veletržní sezóny letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Premiérová událost podzimu prověřila nově nastavená organizační a zdravotnická pravidla na výstavišti a ukázala, že je možné zajistit plynulý a bezpečný průběh akcí i s potřebnými opatřeními. Ve dnech 28. až 30. srpna vzbudila AUTOSHOW PRAHA velký zájem veřejnosti a během tří dnů ji navštívily tisíce lidí.

Do konce září nabízejí Minerály Brno vystavovatelům výhodnější cenu

42. ročník mezinárodní prodejní výstavy minerálů, fosilií, šperků a přírodnin ovládne pavilon B brněnského výstaviště 21. - 22. 11. 2020. Tato prodejní výstava se těší trvalému zájmu návštěvníků i vystavovatelů a podle dosavadního vývoje se dá předpokládat, že prodejní místa na listopadových Minerálech Brno budou jako v minulosti zcela vyprodána. Vystavovatelé mají šanci získat plochu v pavilonu výhodněji, do konce září platí výhodnější cena. S přihlašováním se tedy nevyplatí otálet.