FRUIT Logistica - Special Edition

Veletrh FRUIT LOGISTICA se bude konat v roce 2021 jako speciální edice a bude odložen na 18. - 20. května 2021 z toho důvodu, aby bylo možné pořádat veletrh fyzicky v Berlíně. Pod heslem „Meet onsite. Connect online“ se přizpůsobený koncept zaměřuje na obchodní jednání a balíčky pro vystavovatele upravené tzv. na klíč.

IFA Berlin - sleva EARLY BIRD pro přihlášení vystavovatelů končí 15.11.!

Příští ročník mezinárodního veletrhu spotřební elektroniky a domácích spotřebičů IFA Berlin je naplánován na termín 3. - 7. září 2021.
Přihlašování vystavovatelů je již nyní v plném proudu.
Využijte svojí šance a přihlašte se! Na přihlášky doručené do 15. listopadu 2020 se uplatňuje speciální sleva early bird!

INTERNORGA reaguje na aktuální témata - rozvážky a digitalizace

Rozvážka nabízí gastronomii možnost, zejména v této obtížné době, aby se stala odolnější vůči krizím. A doručení pokrmů je mezi spotřebiteli velmi žádané. Poptávka po dodávaných potravinách se podle zasvěcených osob ještě zvýší. Hosté, kteří v létě navštíví terasy, se z bezpečnostních důvodů rádi rozhodnou pro doručení na začátku této chladné sezóny. Příležitost, kterou by restauratéři měli určitě využít. Moritz Heininger, výkonný ředitel společnosti Discoeat a jeho nová platforma pro rozvoz jídla, Discodelivery, také říká, že rozvoz je součástí současné gastronomie a je v současné době důležitější než kdy dříve.