Aktuálně

Autonomní mobilita a kooperativní inteligentní dopravní systémy na URBIS SMART CITY FAIR

Od 2. do 4. 6. proběhne online událost URBIS SMART CITY FAIR, jejíž součástí bude výstavní části i konference. Součástí akce je i vyvrcholení projektu C-Roads, na kterém se představí výsledky pětiletého vývoje jednotného evropského systému C-ITS – kooperativních inteligentních dopravních systémů. Vzhledem k provázanosti C-ITS a autonomních vozidel je v programu zařazen i diskuzní blok na téma autonomní mobility. Všechny části programu včetně praktických ukázek C-ITS v brněnském provozu, vystoupení řečníků i expozice účastníků a partnerů projektu C-Roads budou dostupné v online platformě.

Insights-X - sleva Early BIRD prodloužena

Rádi bychom Vás dnes informovali, že byla prodloužena sleva Early Bird pro včasně přihlášené vystavovatele na mezinárodní veletrh papírenského, kancelářského a školního zboží Insights-X.
Ten proběhne od 7. do 9. října 2021 v Norimberku.
Sleva, díky níž můžete ušetřit až 20 EUR / m2, platí až do 31. března!

Spielwarenmesse BrandNew

Jak již asi víte, došlo z důvodu koronavirové pandemie k posunu termínu veletrhu Spielwarenmesse® na červenec 2021. Poprvé po 72. letech tak v letošním roce proběhne veletrh v létě.
Díky velké poptávce trhu po novinkách ve světě hraček se však navíc organizátoři rozhodli spustit platformu nazvanou BrandNew.