Využijte zvýhodněnou nabídku balíčku výstavní plochy se stánkem na veletrhu FOR ARCH

ABF, a.s.

20. 8. 2020

HLAVNÍ OBORY VELETRHU FOR ARCH
● stavební prvky a materiály ● dřevostavby ● vytápění ● elektro a zabezpečení ● wellness & spa
 
KONÁNÍ VELETRHŮ OD ČERVNA POVOLENO! A my děláme vše, abyste se u nás cítili BEZPEČNĚ! Samozřejmě za dodržení aktuálních hygienických opatření nařízených vládou.

ikon

Věřte, že veletrh je stále nejefektivnějším marketingovým nástrojem pro prezentaci firem s náležitou zpětnou vazbou v podobě získání nových obchodních partnerů a potřebných zakázek. Je prověřené, že osobní kontakt funguje spolehlivě. Máme zpětné vazby od vystavovatelů, kteří bohužel s námi na jaře nemohli vystavovat a veletrhy jim chybí, stejně jako našemu obchodnímu týmu.

FOR ARCH na podzim letošního roku odstartuje již čtvrtou dekádu své existence. Ve dnech 22. až 26. září 2020 jako jedna z nejvýznamnějších akcí oboru představí tradičně v PVA EXPO PRAHA novinky, trendy a produkty napříč stavebními odvětvími. Novinkou je v letošním ročníku spojení s veletrhem FOR GARDEN, díky kterému nabídneme návštěvníkům širší sortiment produktů a služeb ze zahradní architektury. V rámci jednodenní výstavy FOR CITY představí zástupci oboru smart city zajímavosti pro rozvoj městské infrastruktury.

BUĎTE U TOHO TAKÉ!

VAŠE ZDRAVÍ A BEZPEČNOST JSOU PRO NÁS PRIORITOU

 

 

 

 

safe

• vstup pouze se zakrytými dýchacími cestami
• umístění stojanů s antibakteriálními gely na dezinfekci rukou
• koordinace počtu návštěvníků ve výstavních sektorech
• rozšíření hlavních uliček a uliček mezi stánky
• posílení možností bezkontaktních plateb