IT-TRANS reaguje na aktuální témata

Messe Karlsruhe

11. 9. 2020

Veletrh IT-TRANS, který se koná pravidelně každý sudý rok na jaře, se bude konat v novém termínu od 1. do 3. prosince 2020 ve veletržním centru v Karlsruhe.

Karlsruhe přiláká již po šesté odbornou i laickou veřejnost na nejnovější trendy v řešení IT pro hromadnou dopravu. IT-TRANS kombinuje dva různé formáty, konferenci a výstavu: na veletrhu prezentují renomované podniky a sdružení z celého světa své špičkové produkty, vývoj a inovace pro sektor veřejné dopravy. Konference je místem, kde se odborníci z odvětví setkávají, aby diskutovali a vymýšleli IT řešení pro podpoření růstu veřejné a udržitelné městské dopravy. 

Tento ročník bude vyjímečný díky nastalé situaci dané pandemií koronaviru. Veletrh a kongres se tedy bude zabývat otázkami, které musí nyní veřejná doprava řešit jako např.:

- COVID-19 - inovativní nástroje a řešení pro optimalizaci veřejné dopravy během pandemie
- Inovativní řešení prodeje jízdenek k zajištění kontinuity podnikání
- Využití velkých objemů dat a analýzy dat k dosažení bezpečné vzdálenosti
- Řešení mobility na vyžádání, která zajistí udržení provozu měst
- Restartování veřejné dopravy s vynikajícím zákaznickým servisem
- Mobilita jako služba: Budování holistické zkušenosti s mobilitou
- Digitalizace taxi dopravy za účelem řízení dopadu COVID-19


Hlavními výstavními kategoriemi budou informace pro cestující, integrovaná správa jízdného, Smart karty, karty a komerční služby, software, řízení provozu / inteligentní provoz, vozový park, bezpečnostní systémy, car/bike sharing a služby zákazníkům. Konference přinese témata jako: mobilita jako služba, digitalizace, autonomní vozidla, Blockchain, kybernetická bezpečnost, inteligentní města, ITCS, ticketing a platba, cestovní informace, inteligentní dopravní systémy (ITS) a mnoho dalších.

Využijte příležitosti představit své produkty a služby na jediném letošním německém veletrhu v oboru. Další informace najdete v přiložené přihlášce.

galerie