WindEnergy Hamburg je tradičně nejdůležitějším shromážděním globálního odvětví větrné energie. Po rozsáhlých konzultacích s naším spoluorganizátorem WindEurope, našimi partnery VDMA, BWE a GWEC a výstavním výborem jsme se rozhodli uspořádat WindEnergy Hamburg 2020 jako zcela novou digitální platformu. Od 1. do 4. prosince 2020 digitálně propojíme globální komunitu. Jsme v procesu znovuobjevování a rozšiřování konceptu veletrhu, abychom tomuto odvětví poskytli příležitost k interakci i za obtížných letošních okolností. Digitální program bude zahrnovat profily společností a produktů spolu s komplexními aktuálními informacemi, jakož i vzdělávací, obchodní a síťové příležitosti, až po schůzky, virtuální zasedací místnosti a další funkce. Také konference WindEurope se bude konat digitálně.


Propojujeme hráče větrného průmyslu. Nyní digitálně!

Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit výkonnou digitální platformu a atraktivní balíčky pro vystavovatele, které vám nabídnou vše, co od světového veletrhu očekáváte:

Komplexní prezentace společností a produktů
Neomezené nahrávání a stahování obsahu
Přímá interakce, chaty a matchmaking se zúčastněnými stranami
Cílené zprávy a komunikace se zástupci médií
Vytváření sítí, nábor a účast na konferencích
Rozšiřujte svou globální přítomnost, prezentujte své produkty a služby online po celém světě 24/7 po dobu dvou let a využívejte řadu marketingových příležitostí

Základní balíček "Starter pack" zahrnuje zveřejnění následujících informací:
Logo společnosti
Kategorie
Popis společnosti
Profily produktů
Kontaktní informace
Stažení materiálů o produktu
Kontaktní osoby

Registrujte se online nyní!
https://osc.hamburg-messe.de/osc/angularapp/WE20_D_SA_V2018_OL/GB/uIIfE/osc-standanmeldungen/form/1

galerie