Spielwarenmesse 2021 Summer Edition: Datum bylo stanoveno

Spielwarenmesse

27. 10. 2020

Spielwarenmesse - letní edice

 

Všichni účastníci hračkářského průmyslu netrpělivě čekali na datum: Další ročník veletrhu hraček se bude konat od 20. do 24. července 2021 na výstavišti v Norimberku. Kvůli probíhající koronavirové pandemii musel organizátor Spielwarenmesse eG poprvé odložit termín konání z ledna na léto.

 

Tímto se tedy zahajují přípravy na letní edici Spielwarenmesse 2021!


"Můj tým a já se opravdu těšíme, až konečně uspořádáme další live událost, po které trh touží." Signály jsou jasné, “říká Ernst Kick, generální ředitel Spielwarenmesse eG, a prozrazuje:„ Koncept samozřejmě vychází z lednového veletrhu a bude se zaměřovat na potřeby vystavovatelů a návštěvníků ve změněném termínu.

 

Již s novým termínem - od úterý do soboty- veletrh vychází vstříc přání mnoha prodejců a kupujících využít jednoho pracovního dne navíc. Spielwarenmesse eG oznámí podrobnosti konceptu v nadcházejících měsících. Pro celoroční informovanost je připraven web www.spielwarenmesse.de a aplikace Spielwarenmesse App, které poskytují informace o celém hračkářském průmyslu.

 

Pro více informací můžete kontaktovat naše české zastoupení veletrhu na tel. 221 490 310 nebo na e-mailu messe1@dtihk.cz.

 

galerie