INTERNORGA reaguje na aktuální témata - rozvážky a digitalizace

Hamburg Messe

2. 11. 2020

Digitální řešení jsou pro odvětví pohostinství a stravování cennější než kdykoli předtím. Během náročných dnů uzavření a ve fázi opětovného zahájení pomohli provozovatelům restaurací a hotelů zůstat v podnikání s profesionálními službami odběru a doručení, prodejem online poukázek a moderními systémy rezervace stolů, které zajišťují sociální distancování a požadavky na trasování smluv jsou splněny.

Digitální technologie však dokáže mnohem více. Například digitální kuchyňští asistenti zvyšují udržitelnost a efektivitu pracovních procesů v kuchyni. Digitální řešení mohou také poskytovat účinnou podporu týmům back office a servisu. Nástroje pro centrální správu a řešení typu vše v jednom se používají pro různé aplikace, od pokladen, správy zásob a rozpisů až po aktualizace webových stránek a vytváření nabídek. INTERNORGA si je vědoma významu inovativních digitálních řešení a produktů pro podniky v oblasti pohostinství a potravinářských služeb. Jako jejich silný partner a inovační platforma představí průkopnické nové digitální technologie, které odpovídají dobám v březnu 2021.

Již více než 90 let je INTERNORGA synonymem pro inovace, networking a vynikající obchodní příležitosti. Veletrh INTERNORGA, který se poprvé konal v roce 1921, se stal předním světovým veletrhem pohostinství. INTERNORGA je odrazovým můstkem pro revoluční vývoj, inovaci výrobků a nápady zítřka. V průběhu let se zde představily první rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, později smoothie a wrapy a nyní například hybridní kávovary. V devadesátých letech se INTERNORGA rozrostla z regionální výstavy v jedné hale na mezinárodní platformu. Dnes INTERNORGA zabírá celé výstaviště Hamburg Messe a každý rok je zarezervována s dostatečným předstihem.

Pro další informace kontaktujte oficiální zastoupení veletrhu na info@naveletrh.cz