Unikátní, inovativní a inspirativní - to je R + T digital

Euroexpo

4. 11. 2020

V centru tohoto formátu je cena R + T Innovation Award 2021, která bude implementována jako hybridní akce. Kromě toho se zaměříme na další klíčová témata, jako je gastronomie, řemesla a architektura. Program bude doplněn hybridními přednáškami pro konkrétní odvětví a různými nabídkami matchmakingu. A to nejlepší nakonec: veškerý prezentovaný obsah bude po R + T digital pravidelně aktualizován a bude k dispozici online až do R + T 2022! 

Staňte se součástí R + T digital:
Kromě rozsáhlé virtuální prezentace vašich produktových inovací na mezinárodní úrovni, interakce a vaše vlastní live talk programy vám umožní ideálně oslovit vaši cílovou skupinu a generovat potenciální zákazníky. Vyberte si preferovanou formu účasti z několika balíčků pro vystavovatele.
 
Cena R + T Innovation Award 2021
Odložení veletrhu R + T na rok 2022 také vytváří nové příležitosti pro průmysl: v roce 2021 budou mít všichni vystavovatelé a partneři příležitost digitálně představit své nové produkty celosvětové síti. R + T Innovation Award je cena za inovaci, která se podle původního plánu bude konat jako hybridní akce v únoru 2021. Naši vystavovatelé z celého světa tak již po jedenácté budou mít příležitost představit své inovativní nápady a produkty renomované odborné porotě.

Během R + T digital budou na oficiálním slavnostním předávání cen, které bude vysíláno živě, vybrány a oceněny nejlepší příspěvky. Účastníci budou mít také příležitost zpřístupnit obsah oceněných inovací online po 365 dní od R + T digital až do příštího R + T a pravidelně jej aktualizovat.