MINERÁLY BRNO jsou zajímavá podívaná a výhodný nákup

Veletrhy Brno

5. 7. 2021

Od 10. do 11. července proběhne na brněnském výstavišti Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin MINERÁLY BRNO. Výstava proběhne zcela standardně v pavilonu B téměř bez omezujících opatření. Návštěvníci budou moci nakupovat, prohlížet a vybírat tak, jak je to běžné na podobných akcích.

 

Na červencových Minerálech Brno se představí přes dvě stovky vystavovatelů, zastoupené je i zahraničí – Slovensko a další sousední země. Vystavovatelé přivážejí plný sortiment, který na podobné akce patří – minerály a výrobky z nich, sběratelské kameny, šperky, přírodniny, dekorace, bytové doplňky a užitkové předměty. Po dlouhé době omezených prodejů mají vystavovatelé nové zboží a ceny jsou nejvýhodnější právě při nákupu od dovozců nebo výrobců.

 

Uspořádání výstavy je přizpůsobeno současné situaci, jsou zvětšeny rozestupy mezi prodejci. Turnikety budou umístěny přímo u vstupu do pavilonu, pořadatelé budou tedy mít přesný přehled o počtu návštěvníků v pavilonu. Vstupenky je možné koupit online. Občerstvení je umístěno pouze ve venkovních stáncích, čímž se snižuje počet lidí v pavilonu a jejich koncentrace na jednom místě.

 

Druhý červencový víkend se na brněnském výstavišti koná více zajímavých akcí. Kromě Minerálů Brno můžete navštívit i výstavu Body Worlds a v neděli 11. července se můžete podívat, jak si vedou soutěžící Red Bull Pit Stop Challenge Live. Bude možné si také vyzkoušet rýžování zlata.

 

Vstup na MINERÁLY BRNO je buď bránou číslo 1 nebo u pavilonu E. Základní vstupné stojí 100 Kč, zlevněné 50 Kč. V sobotu je výstava otevřena od 9 do 18 hodin, v neděli do 16:30.