Toys go green - Trend 2022

Dotační program pro vystavovatele z České republiky

Vystavovatelé z České republiky se mohou přihlásit do dotačního programu EU u společnosti Czech Trade. Mezinárodní veletrh hraček Spielwarenmesse® byl zařazen na seznam veletrhů, které spadají pod dotační program spolufinancovaný Evropskou unií prostřednictvím Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost – „Nové marketingové modely veletržních účastí“ (OP PIK NOVUMM). Tento program usiluje o usnadnění vstupu malých a středních podniků (MSP) na zahraniční trhy prostřednictvím jejich účasti na společných výstavách a veletrzích v zahraničí.

 

Kontaktní osobou je paní Ing. Jaroslava Pacáková, Tel.: +420 224 907 545 ǀ Mobil: +420 724 966 507 ǀ e-mail: jaroslava.pacakova@czechtrade.cz.

Na webových stránkách CzechTrade naleznete také SEZNAM potřebných dokumentů. Informace pro vystavovatele Aktuálně rezervovaná plocha stánků se rovná přibližně 80% obsazené plochy na posledním veletrhu v roce 2020.

Více informací naleznete též pod tímto odkazem.

 

Inspirujte se!

5 hlavních důvodů, proč vystavovat na Spielwarenmesse

  • centrální platforma hračkářského businessu
  • upevníte svou pozici na trhu
  • perfektní veletržní prostředí
  • velikost + kvalita = vedoucí světový veletrh
  • skvělý veletržní servis

 

Zájemci o fyzickou účast na veletrhu můžou na stránkách online vyplnit přihlášku pro vystavovatele.

 

Ceník pro rok 2022:

Ceny za plochu

Všechny ceny jsou uváděny bez DPH. Minimální výstavní plocha je stanovena na 9 m2.

  • Řadová plocha (pro stánek s jednou stranou otevřenou): 184 Euro za m2
  • Rohová plocha (pro stánek se dvěma otevřenými stranami): 224 Euro za m2
  • Poloostrovní plocha (pro stánek, který má otevřené tři strany): 241 Euro za m2
  • Ostrovní plocha (pro stánek, který má přístupné všechny čtyři strany): 245 Euro za m2

 

Pozor: ceny jsou bez výstavby stánku. Přihlašovací poplatek, který se hradí po registraci (vyplnění online přihlášky), činí 400 Euro a je ve finálním vyúčtování odečten z celkové ceny.

 

Další povinné poplatky: AUMA: 0,60 Euro za m2 (povinný veletržní poplatek v Německu) Marketingový balíček: 649 Euro (zápis v katalogu vystavovatelů) Úklidový paušál: 2,70 Euro za m2 (jedná se o likvidaci odpadu vzniklého při výstavbě a demolici stánku a o úklid areálu výstaviště během veletrhu, pozor: nezahrnuje úklid stánku)

 

Kalkulaci napasovanou Vašim požadavkům snadno získáte zde.

 

 

Podrobný servis poskytovaný vystavovatelům můžete nalézt na této stránce.

 

NEW EXHIBITOR CENTRE - Nováčci mohou využít all-inclusive balíček za cenu 2990 Euro (bez DPH). Přihláška a podrobné informace zde.

 

SPIELWARENMESSE DIGITAL

SWM Digital

 

 

Nová platforma Spielwarenmesse Digital vás efektivně podpoří v přípravě návštěvy veletrhu. V oblasti „Exhibitors & Products“ máte příležitost objevit společnosti, výrobky a značky. Takto můžete rychle a snadno najít relevantní kontakty.

Novou digitální službu vám vysvětlíme v krátkých videích, které můžete zhlédnout zde.

 

Pro jakékoli další informace neváhejte kontaktovat veletržní zastoupení v České republice: Zdeňka Goedertová (221 490 310, messe1@dtihk.cz).

 

galerie