Zažijte veletrhy konečně znovu naživo: Navštivte Spielwarenmesse 2022 v Norimberku!

Spielwarenmesse

22. 11. 2021

 

Po povinné roční přestávce znovu otevírá své brány přední světový veletrh hračkářského průmyslu: Spielwarenmesse se bude konat od 2. do 6. února 2022 na norimberském výstavišti za dodržení aktuálních hygienických pravidel. Ochota cestovat je velká - reprezentativní průzkum pořadatele

 

Spielwarenmesse eG mezi návštěvníky jednoznačně ukázal zájem o fyzické konání akce: 77 procent dotázaných plánuje návštěvu v Norimberku. Účastníkům bude navíc nabídnuta inovativní obchodní platforma Spielwarenmesse Digital, která obohatí zážitek z osobní návštěvy veletrhu o nové digitální funkce.

 

Jedinečný live-zážitek

Při restartu dostojí Spielwarenmesse své pověsti nejdůležitějšího místa setkání hračkářského oboru. Přední značkoví výrobci a inovativní startupy zde představí jedinečnou rozmanitost, která se bude odrážet ve dvanácti produktových kategoriích. Konečně budete mít příležitost znovu se naživo setkat s těmi nejlepšími, navazovat nové obchodní kontakty a rozšířit ty stávající.

 

Obchodníci zde můžou objevovat nové produkty a trendy, individuálně je podle potřeby sestavovat a získávat nové impulsy pro svůj sortiment. „Všichni důležití účastníci trhu budou vystavovat a aktuálně rezervovaná plocha stánků se rovná přibližně 80% obsazené plochy na posledním veletrhu v roce 2020,“ vysvětluje Florian Hess, generální ředitel společnosti Spielwarenmesse eG. "Návštěvníci se mohou spolehnout na osvědčené struktury, protože uspořádání skupin produktů zůstává do značné míry nezměněno."

 

Máte zájem navštívit veletrh? Kontaktujte české zastoupení veletrhu na 221 490 310 a e-mailu messe1@dtihk.cz.