Veletrh WindEnergy Hamburg opět posílil svoji pozici nejdůležitější světové platformy větrného průmyslu. Mnozí z 1 482 vystavovatelů ze 40 zemí oznámili na tomto předním světovém veletrhu větrného onshore a offshore průmyslu uvedení novinek na trh a nové obchodní transakce.

Mezinárodní zájem o akci se opět zvýšil: podíl mezinárodních vystavovatelů vzrostl na více než 50%. Všichni klíčoví hráči celého hodnotového řetězce byli přítomni v plně obsazených výstavních halách, včetně 16 výrobců větrných turbín z Evropy, Ameriky a Asie. Mezi nejdůležitější témata veletrhu patřily dynamické trhy, efektivita nákladů a inteligentní energie se zaměřením na aktuální vývoj v globálně se rozvíjejícím větrném průmyslu. Veletrhu WindEnergy Hamburg se zúčastnilo celkem 35 000 návštěvníků ze 100 zemí, podíl zahraničních návštěvníků vzrostl na 45%.

V reprezentativním průzkumu 96% návštěvníků uvedlo, že jejich očekávání bylo zcela splněno. Nejdůležitějšími důvody pro účast na tomto veletrhu byly vytvoření nových obchodních kontaktů, obnovení stávajících kontaktů a získávání informací o nových produktech a trendech. 96% návštěvníků ocenilo vynikající mezinárodní příležitosti navázání kontaktů, stejně jako komplexní přehled o inovacích a vývoji ve větrném průmyslu. Přítomnost 40 národních delegací ze zemí, jako jsou Spojené státy nebo Pákistán, stejně jako ministrů energetiky a dalších zástupců mnoha národů, podtrhla význam této události pro světové trhy větrných elektráren. Komplexní pokrytí témat na veletrhu přivítalo 97% průmyslových návštěvníků. Vystavovatelé a průmyslová sdružení se shodli na tom, že podmínky pro business na tomto veletrhu jsou vynikající, potvrzují to zástupci 23 národních a regionálních pavilonů.

Příští WindEnergy Hamburg se bude konat od 27. do 30. září 2022 na výstavišti Hamburg Messe und Congress. Pro další informace kontaktujte oficiální zastoupení veletrhu v ČR firmu Naveletrh s.r.o. na info@naveletrh.cz.

 

 

galerie