Spielwarenmesse - Největší veletrh hraček na světě

Spielwarenmesse

5. 4. 2023

 

Veletrh Spielwarenmesse  nabízí širokou škálu produktů a novinek z oblasti hraček, her a zábavy. Pokud chcete být součástí této neuvěřitelné akce, zde se dozvíte, jak se jako vystavovatel přihlásit.

 

Přihlášení na veletrh Spielwarenmesse je velmi snadné. Vystavovatelé mohou použít online formulář, který je k dispozici na oficiálních webových stránkách veletrhu. Stačí vyplnit kontaktní údaje, informace o firmě a produktech, které budou na veletrhu vystavovány. Pokud se budete chtít stát vystavovatelem, musíte být registrováni jako obchodní společnost.

 

Formulář pro registraci vystavovatelů je k dispozici ZDE.

  

Jaké jsou novinky

 

Spielwarenmesse každoročně přináší mnoho novinek a zajímavých produktů z oblasti hraček, her a zábavy. Mezi nejvýznamnější novinky patří nové technologie a inovativní koncepty, které se stávají stále důležitějšími v oblasti hraček. V minulých letech se na veletrhu představovaly také nové edukační hračky, hry pro rodiny a produkty s ekologickým zaměřením.

 

Výstava Spielwarenmesse je neuvěřitelnou příležitostí pro vystavovatele, aby představili své produkty a navázali nové obchodní vztahy. Pokud se chystáte jako vystavovatel na tuto akci, můžete kontaktovat oficiálního zástupce veletrhu pro podrobné informace na e-mailu messe1@dtihk.cz nebo telefonu 221 490 310. 

 

Toto byla Spielwarenmesse 2023

galerie