POLLUTEC LYON BUDE ZAHÁJEN V ÚTERÝ A HLÁSÍ SILNOU MEZINÁRODNÍ ÚČAST

Francouzské veletrhy

8. 10. 2023

Od úterý 10. do pátku 13. října 2023 na adrese Eurexpo Lyon budou mít účastníci možnost vyměnit si nápady s potenciálními mezinárodními partnery, a to v rámci edice, která staví do centra pozornosti Itálii. 


Společnost Pollutec je přesvědčena, že ekologická transformace je celosvětovým problémem, a proto si bere za cíl podporovat výměnu a posilovat vazby mezi regiony na všech úrovních. Francie každý rok vítá mezinárodní delegace, které hledají řešení, sdílejí své projekty a zkušenosti s plněním environmentálních výzev dnešního světa (řízení zdrojů, zemědělství, reindustrializace, adaptace atd.). V letošním roce se zúčastní dvacet delegací, mimo jiné z Quebecu, Finska, Číny, Itálie a z mnoha dalších evropských zemí. 


Od roku 2002 Pollutec představuje země, které dělají velké pokroky v oblasti životního prostředí a s nadějnými výsledky v oblasti ekologických inovací. Itálie je jedna z těch zemí, která je odhodlána hledat řešení problémů životního prostředí a bude mít příležitost k tomu prezentovat svůj ekosystém a odborné znalosti v oblasti energetiky a udržitelnosti, a to prostřednictvím přítomnosti velkých italských měst a řečníků. Mezi jinými například Emanuela D'Alessandro, velvyslankyně Itálie ve Francii, která bude zahajovat veletrh Pollutec dne 10. listopadu na hlavním pódiu výstavy.


... více v přiložené tiskové zprávě 


Registrace vstupenek zde