Toys for Kidsters, Kidults & Co. – velké pódium na Spielwarenmesse 2024

Spielwarenmesse

21. 11. 2023

 

Od retro produktů přes fantasy, sci-fi, akční, až po strategické – pro všechny zájmy dospělých existují hračky. Veletrh Spielwarenmesse, který se koná od 30. ledna do 3. února 2024, tento trend zvláště zvýrazní novou speciální oblastí nazvanou „Life’s a Playground – Toys for Kidssters, Kidults & Co“. Názorně prezentované příklady vhodných produktů ze čtyř kategorií „Collectibles“, „Premium Collectibles“, „Creative Fantasy“ a „Tabletop-Games“ oživí svět hraní dospělých. Tento speciální interaktivní prostor je jedním z highlights veletrhu a nabízí působivou inspiraci pro to, co by nemělo chybět v žádném hračkářství.

 

Koupěschopná cílová skupina

Dospělí jsou významnou cílovou skupinou pro obchod s hračkami a mají velký vliv na trh. Tato skupina přispívá k vysokým obratům, a proto je nutné ji pečlivě sledovat. Na mezinárodním veletrhu Spielwarenmesse bude nová výstavní oblast v hale 3A na ploše 400 m² prezentovat široký sortiment vhodných produktů pro tuto cílovou skupinu.

 

Na lovu za poklady
Kategorie "Collectibles" je věnována radosti sběratelství, kde hračky hrají klíčovou roli. Dospělí stále hledají nové kousky, kterými obohatí a rozšíří svou sbírku, zahrnující modely, figurky, stavebnice, komiksy, hudební, herní, filmové a seriálové zboží, NFT, plyšové hračky a puzzle. Sběratelství také může být výhodnou investicí, což platí zejména pro "Prémiové sběratelské předměty," které mají exkluzivitu a potenciál zvýšení hodnoty.

 

 

Ponořte se do fantastických světů

Sběratelské karetní hry, společně s hrami na hrdiny a hracími miniaturami jsou příklady kategorie „Creative Fantasy“. Přenáší hráče do vzrušujícího a interaktivního herního světa, ve kterém se mohou ponořit do epických dobrodružství, otestovat své strategické schopnosti nebo se zúčastnit soutěží. Ve sběratelských karetních hrách lze jednotlivé sady karet poskládat a soutěžit v soubojích. Ve hrách na hrdiny si účastníci vybírají konkrétní postavy a herním světem je provází vedoucí hry.  Hry s miniaturami vyžadují taktické dovednosti. Detailní a malované miniaturní postavy jsou často v popředí.

 

Rozmanitost stolních her

Kategorie „Tabletop-Games“ zahrnuje různé stolní a deskové hry pro týmy dvou nebo větších skupin hráčů. Bez ohledu na to, zda se rádi pohroužíte do jiných rolí, chcete prokázat své strategické schopnosti, řešit záludné případy nebo se jen bavit hraním – řešení stolních her, jako jsou únikové, společenské, párty, karetní, strategické nebo logické hry, také vzbuzuje nadšení mezi dospělými. Rozmanitost sahá od rychlé herní zábavy až po celovečerní hry.

Vydejte se i Vy zažít ducha hry na Spielwarenmesse! Předprodej vstupenek probíhá pouze online.

Kontaktujte české veletržní zastoupení: ČNOPK, messe1@dtihk.cz; 221 490 310.

galerie