IFA SPECIAL EDITION - možnost registrace!

Messe Berlin

29. 7. 2020

Zásadní změnou je, že IFA tentokrát nebude určena pro širokou veřejnost. Veletrhu se budou moci zúčastnit pouze novináři a experti z branže, vystavovatelé, zástupci participujících firem a dalších subjektů.

Z původního termínu 4-9. září byl veletrh zkrácen na 3-5. září. Letošní IFA se bude skládat ze čtyř samostatných paralelních akcí tak, aby se mohli sejít vždy experti z daných oborů. Maximální denní počet účastníků je pro každou akci tisíc osob. Klíčová témata budou oznámena na IFA Global Press Conference, která se běžně koná v dubnu, a na kterou Messe Berlin pozve v září do Berlína více než 800 novinářů z celého světa. Dalšími oblastmi veletrhu bude: IFA NEXT meets IFA SHIFT Mobility, Sourcing-Show IFA Global Markets a IFA Business, Retail & Meeting Lounges.


V duchu moderních informačních technologií, které IFA představuje, bude připraveno rozsáhlé virtuální pokrytí veletrhu a budou ho moci sledovat zájemci z celého světa.

„Po všech oborových událostech, které byly během posledních několika měsíců zrušeny, naše odvětví naléhavě potřebuje tuto platformu, aby představilo své inovace. IFA k tomu nabízí nejen ten nejlepší čas, ale také efektivní příležitost k účasti,“ říká Jens Heithecker, výkonný ředitel IFA Berlin. „Virtuální události jsou jistě užitečné, ale postrádají lidské emocionální spojení, které události jako IFA Berlin činní tak neuvěřitelně cennými,“ pokračoval Heithecker.

Každý veletržní den bude každá jednotlivá sekce IFA otevřena pro 1 000 odborných návštěvníků. Nyní máte možnost předběžně se zaregistrovat.

 

Informace o všech sekcích veletrhu a jak se na ně přihlásit naleznete v českém jazyce » ZDE

 

Sledujte IFA: facebookInstagramTwitterYouTubeLinkedIn

Více informací o IFA 2020 lze nalézt na internetové stránce » IFA-Website

galerie