Messe Berlin

IGW Berlin

15. 1. 2021 - 24. 1. 2021

Mezinárodní zelený týden - veletrh potravinářství, zemědělství a zahradnictví

Veletrh Mezinárodní zelený týden potvrzuje své místo jako globální vůdčí veletrh pro zemědělství, výživu a zahradnictví. 

Na veletrhu se setkávají zástupci obchodu a gastronomie s regionálními producenty a navazují tak cenné kontakty. Laičtí návštěvníci ocení zase haly s květinami, zvířaty nebo tržnici a streetfood.

 

Fruit Logistica Berlin

3. 2. 2021 - 5. 2. 2021

Mezinárodní veletrh obchodu s čerstvým ovocem a zeleninou

Hlavními obory veletrhu jsou čerstvé ovoce a zelenina, brambory, bylinky, klíčky, koření, ořechy, sušené plody, houby, květiny, bio výrobky, konvenience, mražené ovoce a zelenina. Z technických oborů jsou zde zastoupeny stroje a zařízení pro pěstování, sklizeň a balení čerstvých plodin, chladící a mrazící technika a logistické služby.

ITB Berlin

10. 3. 2021 - 14. 3. 2021

Mezinárodní turustická burza

ITB je vůdčím veletrhem celosvětového cestovního ruchu, který zajišťuje setkání zástupců cestovních kanceláří, leteckých společností, hotelů, penzionů a autopůjčoven.

DMEA Berlin - Connecting Digital Health

13. 4. 2021 - 15. 4. 2021

Mezinárodní veletrh IT ve zdravotnictví

Veletrh cílí na všechny rozhodující články celého řetězce zdravotní péče - od ředitelů nemocnic, vedoucích IT přes lékaře a pečovatele až k politikům a odborníkům v oblasti vědy a výzkumu ve zdravotnictví. DMEA zahrnuje veletrh, kongres, akademii i networking. Umožňuje informovat se o aktuálním vývoji a produktech ve zdravotnictví a navázat cenné kontakty.

BUS2BUS Berlin

14. 4. 2021 - 15. 4. 2021

Mezinárodní veletrh inovačních technologií a služeb v oblasti autobusů

Veletrh BUS2BUS se bude konat již potřetí. Jedná se o významnou platformu pro poskytovatele přepravních služeb, výrobce autobusů, subdodavatele, poskytovatele služeb a vizionáře. Kromě tradičních autobusů a IT systémů sleduje pokrokové inovace v autobusovém průmyslu. Nedílnou součástí veletrhu jsou také komponenty a příslušenství, komfort a design, digitální servis, údržba, služby a infrastruktura.

BUS2BUS je kombinací odborného veletrhu, kongresu a Future fóra a tím představuje jedinečný prostor pro setkání, diskuze a nové podněty přesahující hranice branže

InnoTrans

27. 4. 2021 - 30. 4. 2021

Mezinárodní veletrh dopravních technologií, inovačních komponentů, vozidel a systémů

InnoTrans je mezinárodní vůdčí veletrh přepravní techniky, který se koná každé dva roky v Berlíně. K pěti segmentům trhu patří Railway Technology, Railway Infrastructure, Public Transport, Interiors a Tunnel Construction. Pořadatelem InnoTrans je Messe Berlin. 13. InnoTrans se bude konat od 27. do 30. dubna 2021 na berlínském výstavišti. 

Stage |Set |Scenery Berlin

15. 6. 2021 - 17. 6. 2021

Mezinárodní veletrh divadelní, mediální e event techniky

Veletrh Stage | Set | Scenery je odborným veletrhem a kongresem pro divadelní, filmovou mediální a event techniku s těžištěm v oblasti jevištní techniky, architektury a scénografie, světelné, akustické, audio a videotechniky, designu kostýmů a masek, líčení, dekorací či zajištění bezpečnosti na velkých akcích. 

MES Expo

9. 11. 2021 - 11. 11. 2021

 Mobility Electronics Suppliers Expo

Veletrh MES se zaměřuje na automobily, užitkové vozy i kolejovou přepravu a poskytuje specializovanou B2B odbornou veletržní platformu pro výměnu informací, sledování trhu a navazování obchodních kontaktů. Budoucí rozvoj mobility je utvářen klíčovými tématy jako je autonomní řízení, elektrifikace, konektivita, digitalizace a „Shared Mobility“.