InnoTrans Preview - představujeme nové doplňkové služby pro vystavovatele

Messe Berlin

18. 8. 2020

Od 21. září 2020, v týdnu původně naplánovaném pro InnoTrans, představí veletrh InnoTrans nové možnosti prezentace vaší společnosti a produktů na Virtual Market Place®.


Jaká budou hlavní lákadla nadcházejícího InnoTrans, který byl přesunut na duben 2021, co se vystavovatelských služeb týká?

  • Zdravice (videa)
  • Firemní prezentace (videa, 3D zájezdy)
  • Prezentace produktu (videa, 3D obrázky, 3D prohlídky)
  • Webináře vystavovatelů

 

Tyto nové digitální služby si můžete objednat a představit tak svou společnost a produkty. Pomocí videí můžete generovat 3D obrázky svých produktů nebo pozvat návštěvníky k virtuální prohlídce vlaku nebo podniku.

Tyto nové možnosti prezentace a poprvé možnost vystavovatelů hostit webináře, jsou k dispozici od okamžiku, kdy provedete rezervaci plochy na InnoTrans 2021.

Vaše účast v příslušných formátech Virtual Market Place® bude viditelně inzerována na webu InnoTrans.

 

Společná diskuse o budoucnosti mobility -
virtuální úmluva InnoTrans v září 2020

Řada partnerských asociací InnoTrans bude pořádat své akce, které by se jinak uskutečnily živě na InnoTrans 2020, jako virtuální události. Na internetu se tak budou konat Dialogová fóra Německého sdružení železničního průmyslu a Německé dopravní fórum, jakož i jeho Mezinárodní autobusové fórum. Veškeré podrobnosti naleznete na našich webových stránkách.

Společně vás zveme, abyste na konci září vytvořili tržiště, které bude odrážet budoucnost odvětví mobility.

 

Pro více informací nás můžete kontaktovat na čísle +420 221 490 310 nebo na e-mailu messe1@dtihk.cz.

galerie