Fruit Logistica

FRUIT Logistica - Special Edition

18. - 20. května 2021

 

Pod heslem „Meet onsite. Connect online“ se přizpůsobený koncept zaměřuje na obchodní jednání a balíčky pro vystavovatele upravené tzv. na klíč. To dává vystavovatelům flexibilitu a lepší obchodní příležitosti. Po pečlivém zvážení učinili pořadatelé dvě klíčová rozhodnutí:1. Přesunutí veletrhu z únoru na květen.
I když toto nové datum, nemusí být pro některé vystavovatele vhodné, přesto jarní termín akce poskytne lepší příležitosti než původní datum v zimě, neboť umožňuje většímu počtu kupujících z mnoha částí světa zúčastnit se. Také přibyly tři další měsíce na plánování.2. Přizpůsobení konceptu - flexibilní a zjednodušený formát.
To znamená, že i když se akce bude konat live, integruje také digitální prvky, jako jsou funkce online schůzek a přenos programu konference. Vystavovatelům bude nabídnut balíček stánků na klíč. To znamená, že budou existovat tři předdefinované velikosti stánků uzpůsobených přísnému hygienickému konceptu. Balíčky zahrnují plochu stánku, jeho konstrukci přístup W-LAN.Podrobnosti a registrační dokumenty jsou k dispozici od listopadu na webových stránkách www.fruitlogistica.de. Zájemci se mohou přihlásit k odběru veletržního zpravodaje a mít díky němu neustále aktuální informace z branže.

 

Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu messe1@dtihk.cz nebo telefonu 221 490 310.