SWM 2020

smm imex

incheba - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

Kids India - Bengaluru

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

K naší velké lítosti Vám musíme oznámit, že veletrh ILA 2020 je zrušen.

Nový termín veletrhu FeuerTrutz  30. 9. - 1. 10. 2020

Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

Po diskusích se zástupci průmyslu se veletržní společnost NürnbergMesse a pořadatel veletrhu FeuerTrutz společně rozhodli posunout FeuerTrutz na podzim 2020. Veletrh FeuerTrutz 2020 se uskuteční ve st ...

MES Expo 2021

MES Expo 2021

Veletrh pro dodavatele elektroniky v branži mobility

VIVANESS

Realizace expozic

zpět

AMB 2010 - Mezinárodní strojírenský veletrh a veletrh obrábění kovů

Publikováno: 14.5.2010 00:00

Autor: Messe Stuttgart

Logo AMB

28. 9. – 2. 10. 2010, Stuttgart

Na konci září tohoto roku bude nové stuttgartské výstaviště podruhé hostit mezinárodní veletrh AMB 2010 zaměřený na zpracování kovů konající se vždy jednou za dva roky.

AMB 2010 tradičně představí novinky z oblasti obráběcích strojů, nářadí, měřící techniky, zajišťování jakosti, techniky pro zpracování materiálů, softwaru, montážních prvků, příslušenství a služeb.

Ročník 2008 byl mimořádně úspěšný a setkal se s nadšenými ohlasy. Na kompletně zaplněné výstavní ploše se představilo více než 1 300 vystavovatelů z 27 zemí s 21 procentním podílem zahraničních vystavovatelů. Veletrh AMB 2008 si nenechalo ujít 85 000 návštěvníků z 55 zemí, přičemž se počet zahraničních hostů oproti předchozímu ročníku téměř zdvojnásobil. Mezi cizinci byli nejhojněji zastoupeni odborníci z Rakouska, Švýcarska, Francie, Velké Británie, Polska, Slovinska, Itálie, Španělska a Ruské federace, cestu na veletrh si ale našli i Indové, Číňané, Taiwanci či Japonci. 97% příchozích má v úmyslu návštěvu veletrhu zopakovat i v roce 2010. Vystavovatelé byli příjemně překvapeni nejen počtem návštěvníků, ale i jejich kvalifikací a ochotou investovat. S opakovanou účastí na veletrhu počítají tři čtvrtiny vystavovatelů.

Veletrh AMB tak v roce 2008 upevnil svoji pozici mezi událostmi oboru obrábění a zpracování kovů v Německu. Svůj podíl na úspěchu nese nové stuttgartské výstaviště, které nabízí vystavovatelům i návštěvníkům řadu ojedinělých výhod zvyšujících efektivnost jejich veletržní účasti – výborné napojení na letiště, dálnici, rychlodráhu od hlavního nádraží i z centra Stuttgartu, velkorysé parkovací možnosti v bezprostřední blízkosti výstavních hal a malé vzdálenosti mezi jednotlivými halami. Zejména přímé přístupy a bezproblémová logistika usnadňují vystavovatelům výstavbu a likvidaci expozic.

Poté, co veletrh AMB potvrdil svůj rostoucí význam, rozhodli se organizátoři ještě více zohlednit zájmy stávajících i potenciálních vystavovatelů a návštěvníků. Na jejich přání byl termín konání veletrhu AMB 2010 o týden posunut s ohledem na konkurenční veletrhy. Podzimní sezónu oborových veletrhů tak v roce 2010 zahájí v polovině září IMTS v Chicagu, 28. září naváže AMB ve Stuttgartu a tečkou bude od 5. října Bimu v Miláně. Posunutí termínu bylo rovněž předpokladem zachování obvyklé lhůty pro instalaci a likvidaci vystavovatelských stánků tolik potřebné pro prezentaci těžkých těžebních strojů.

Změna se udála také ve vedení veletrhu. Dosavadní vedoucí přípravného týmu Daniela Löbbe na vlastní žádost opustila svoji pozici a v čele veletrhu nyní kvůli enormnímu nárůstu počtu vystavovatelů stanuli hned dva noví projektoví vedoucí - Sengül Altuntas má na starosti oblast obráběcích strojů, zatímco Gunnar Mey přesné nářadí a periferní zařízení.

Nejen rozsáhlá nabídka exponátů, rovněž doprovodný program nabídne každému něco – od absolventů až po zkušené odborníky, od základních informací po budoucí perspektivy.
Doprovodný program zahrnuje přednášky, speciální výstavy a soutěže k téměř všem relevantním oborovým tématům. Pod vedením a za spoluúčasti uznávaných svazů, organizací, institutů a odborných nakladatelství se tato nabídka stává přesvědčivou platformou k přenosu know-how. Na minulém ročníku stálo v popředí zájmu mnoha akcí téma „Mládež a vzdělávání“.

Máte-li zájem představit svou firmu mezinárodnímu publiku a navázat nové kontakty, neváhejte a zajistěte si výstavní plochu již nyní.

Kontakt na zastoupení Messe Stuttgart v ČR: Naveletrh s.r.o., Lenka Výborná, www.naveletrh.cz, info@naveletrh.cz nebo tel. 605 404 691.

Prihlaska na veletrh AMB

http://www.naveletrh.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Messe Karlsruhe

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}