arteo_cz

R+T 2021
Intergastra 2020

strechy praha 2020

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

K naší velké lítosti Vám musíme oznámit, že veletrh ILA 2020 je zrušen.

Nový termín veletrhu FeuerTrutz  30. 9. - 1. 10. 2020

Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

Po diskusích se zástupci průmyslu se veletržní společnost NürnbergMesse a pořadatel veletrhu FeuerTrutz společně rozhodli posunout FeuerTrutz na podzim 2020. Veletrh FeuerTrutz 2020 se uskuteční ve st ...

MES Expo 2021

MES Expo 2021

Veletrh pro dodavatele elektroniky v branži mobility


Warning: Division by zero in /home/httpd/html/id/euroexpo/lib/incl-reklama2.php on line 326

Lasys 2020

messe duesseldorf

zpět

Dobré vyhlídky pro VISION 2010

Publikováno: 19.5.2010 00:00

Autor: Messe Stuttgart

VISION - logo veletrhu

9. - 11. listopadu 2010, Stuttgart

Nejdůležitější veletrh v oboru potvrzuje své vedoucí postavení – Neue Messe Stuttgart a jeho výhody pro vystavovatele i návštěvníky

Pozitivní výsledky pro hlavní veletrh v oboru
Vyhlídky VISION 2010,Mezinárodního odborného veletrhu průmyslového zpracování obrazu a identifikačních technologií tedy i přes dnešní složité časy nejsou špatné. VISION je setkání oboru, tržiště i inspirace pro průmysl zpracování obrazu, ale je také nejdůležitějším kolečkem, které roztáčí celosvětovou výměnu informací mezi vystavovateli, odbornými návštěvníky, výzkumnými ústavy, svazy a univerzitami. Minulého ročníku se účastnilo 292 vystavovatelů.

V posledních letech se plynule zvyšuje internacionální charakter veletrhu VISION. Je to jasný důkaz vysokého zájmu, který hlavní veletrh v oboru vzbuzuje na celém světě. Posledního veletrhu VISION 2009 se zúčastnili vystavovatelé z 28 zemí a jejich celkový podíl činil 45 %. 28 % návštěvníků přicestovalo z ciziny. V tomto okamžiku jsou přihlášeni vystavovatelé již z 18 zemí. Pocházejí převážně z Evropy, ale i ze Švýcarska, Izraele a ze zámoří (USA, Kanada, Japonsko, ČLR). bsazeny jsou haly 4 a 6, tedy 20 000 čtverečních metrů brutto. Budou otevřeny oba veletržní vstupy, tj. Východ a Západ.

VISION má dvě hlavní oblasti: komponenty pro průmyslové zpracování obrazu, které má v programu 70 % všech vystavovatelů a systémy pro průmyslové zpracování obrazu, které představí 44 % účastníků. 34 % z celkového počtu vystavovatelů přináší aplikace průmyslového zpracování obrazu (několikanásobné využití). Portfolio veletrhu však nabídne i kamery, Frame Grabber, optické a osvětlovací systémy, procesory, softwarové nástroje, identifikační systémy a služby. Četné novinky se objeví především v oblasti zpracování obrazu 3D, protože průnik průmyslového zpracování obrazu do třetí dimenze je nezadržitelný. Sem patří kamery, které ke každému šedému zobrazení poskytnou druhý obraz reálných vzdáleností pro každý pixel, a to v reálném čase až 20 obrázků za sekundu. Tyto údaje jsou důležité například pro řízení automatického třídění. Nebo analýzy 3D, které umožňují vysoce přesnou průběžnou synchronizaci kamer, potřebnou například pro testy „crash“ v automobilovém průmyslu, kde snímání provádějí různé kamery z různé perspektivy. Novinky jsou i v osvětlovací technice, která výrazně ovlivňuje výkonnost systémů pro zpracování obrazu.

Přednáškové fórum Industrial VISION Days
Stále větší oblibě se těší zejména Industrial VISION Days, pořádané pod vedením specializovaného oddělení pro průmyslové zpracování obrazu společnosti VDMA (Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbauer). Třídenní maratón přednášek s více než 40 referáty nabízí výrobcům, uživatelům i vědcům ideální prostor pro výměnu výsledků výzkumu nebo pro prezentaci uživatelských aplikací. Přednášky obvykle vyvolají živé diskuse, často přímo v jednotlivých výstavních stáncích. Spektrum témat Industrial VISION Day přitom pokrývá oblast od ekonomických otázek přes správnou orientaci v džungli rozhraní až k úlohám zaměřování a inspekce, prováděným kontrolními systémy 3D. Část přednášek bývá v angličtin

Na veletrhu VISION je však možné navázat kontakt nejen s VDMA, ale ještě s dvěma dalšími sdruženími: EMVA – Europea Machine Vision Assiociation, které vzešlo z VDMA a AIA – Automated Imaging Association, severoamerickým sdružením pro zpracování obrazu. Právě americké sdružení má velký zájem o intenzivnější kontakty výrobců ze Starého a Nového světa.

Industrial VISION Award
Inovace jsou motorem každého oboru. Obrazně řečeno, udržují kámen v pohybu tak, aby neobrůstal mechem. Jsou mimořádně důležité zejména pro klíčové technologie, jako je právě průmyslové zpracování obrazu. A protože často nositeli vysokého inovačního potenciálu bývají male podniky, byla pro veletrh VISION vypsána již po osmnácté cena VISION-Award za aplikované zpracování obrazu.

Vhodné místo pro VISION
Stuttgart je hlavním městem spolkové země Baden-Württemberg. V této moderní německé zemi, která je v celé Evropě známa jako hlavní středisko Hightech, sídlí velký počet odběratelů produktů průmyslového zpracování obrazu. Patří k nim automobilový průmysl, elektrotechnika, strojírenství a kovovýroba. Tito a mnozí další významní odběratelé aplikací průmyslového zpracování obrazu náleží k tzv. vedoucím a rozvojovým oborům národního hospodářství. Podle studie renomovaného Institutu pro hospodářský výzkum a strategické poradenství Prognos jsou tyto obory mimořádně silně zastoupeny právě v Baden-Württembergu. Obrovskou výhodou veletrhu VISION je proto jeho konání ve Stuttgartu a tedy v centru dění. V celém odborném mezinárodním světě je známo, že veletrh VISION se svou jasnou, inovační a mnohostrannou koncepcí představuje fórum skutečně světové třídy, které vysokou měrou obohatí jak návštěvníky, tak i vystavovatele. Poloha výstaviště ve Stuttgartu přímo vedle letiště je skutečně vynikající. Návštěvníkům postačí pouhých 5 minut chůze, aby z terminálů přešli k výstavním halám.

ZDE si můžete spočítat náklady za Vaší účast.

V případě dotazů kontaktujte zastoupení Messe Stuttgart v ČR fimu Naveletrh s.r.o., paní Lenku Výbornou. www.naveletrh.cz, info@naveletrh.cz

Přihláška VISION

http://naveletrh.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

U.T.SEC

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}