AMB 2020

Eunique
Mezinárodní veletrh lodí Hamburg

strechy praha 2020

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Společnost Výstaviště Flora Olomouc, a.s. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19. Vzhledem k vývoji situace i přetrváv ...

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

K naší velké lítosti Vám musíme oznámit, že veletrh ILA 2020 je zrušen.

Nový termín veletrhu FeuerTrutz  30. 9. - 1. 10. 2020

Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

Po diskusích se zástupci průmyslu se veletržní společnost NürnbergMesse a pořadatel veletrhu FeuerTrutz společně rozhodli posunout FeuerTrutz na podzim 2020. Veletrh FeuerTrutz 2020 se uskuteční ve st ...

SWM 2020

GaLaBau 2020

zpět

FachPack 2010: Hlavní je být při tom!

Publikováno: 4.6.2010 00:00

Autor: Norimberské veletrhy

FachPack 2010: Hlavní je být při tom!

• Obalové materiály a technologie z České republiky jsou žádané
• Praha a Norimberk se přiblížily

FachPack 2010 – v době od 28. do 30. září 2010 bude Norimberk hostitelem obalářů: Kolem 1 300 vystavovatelů (2009: 1 338) odborného veletrhu obalových řešení a jeho segmentů PrintPack (zušlechťování obalů) a LogIntern (obalová logistika) se těší na zhruba 34 000 návštěvníků (2009: 33 848). Mimořádná věrnost vystavovatelů a vysoká návštěvnost jsou dokladem absolutní stability, kterou veletrh prokázal dokonce i v hospodářsky těžkých dobách. A tak i FachPack 2010 dále posílí svou pozici jednoho z nejdůležitějších evropských odborných veletrhů obalů.

Tradičně silné zastoupení má výkonné německé balírenství, které na veletrhu reprezentuje více než 1 000 podniků. Svoje produkty a služby zde ale vystavují také firmy ze zahraničí, především z Nizozemska, Švýcarska, Rakouska, Itálie, České republiky, Francie a Belgie. V roce 2009 se z České republiky zúčastnilo celkem 20 podniků, které prezentovaly mj. nejrůznější obalové materiály a prostředky, obaly z plastů, kovů, kartonu nebo vlnité lepenky, kompletní balicí linky, balicí stroje, paletizační techniku, váhy a technologie pro zušlechťování obalů. Úspěšná norimberská kombinace veletrhů se vyznačuje jedinečnou atmosférou, v níž jsou informace a osobní kontakty právě tak důležité jako řešení konkrétních technických otázek návštěvníků.

Kompletní řetězec balení pod jednou veletržní střechou
FachPack bude v roce 2010 opět prezentovat širokou nabídku obalových materiálů, obalových prostředků a pomocných obalových prostředků. Více než 500 vystavovatelů podtrhuje nespornou kompetenci veletrhu FachPack právě v tomto segmentu. Přibližně jedna třetina vystavovatelů v Norimberku nabízí obalové technologie. K dalším významným oblastem patří etiketovací a značkovací technika, paletizační technika, recyklace obalů a zkoušení obalů. Veletržní segment PrintPack se soustřeďuje na zušlechťování obalů - od předtiskové přípravy a obalového designu přes tisk obalů a etiket až po výrobu obalových prostředků a dokončovací tiskařské práce. Segment LogIntern pak nabízí logistická řešení v souvislosti s balením. Výstavním halám zde dominují manipulační, dopravníkové, skladovací a vychystávací systémy, software pro tok materiálu, řídicí, identifikační nebo kódovací technika. FachPack spolu se svými dvěma veletržními segmenty zobrazuje kompletní vnitropodnikový řetězec procesů balení pod jednou střechou.

Rozsáhlou nabídku vystavovatelů doplňuje řada speciálních přehlídek
Ta nejdůležitější se bude na ploše více než 1 000 m² věnovat tématu „trvale udržitelná výroba a balení“. Vystavovatelé z oblasti balicích strojů, výroby obalových prostředků a recyklace ukáží, jakými novinkami reagují na výzvy v souvislosti se změnami klimatu a ubývajícími zdroji. V popředí zájmu bude prezentace obalových materiálů vyrobených podle zásad trvalé udržitelnosti, se zvláštním zřetelem na uživatele těchto materiálů – „značkové výrobce“. Tato prakticky zaměřená expozice návštěvníkům ukáže, jako mohou tyto dobré nápady uplatnit ve svých podnicích.

Čeští obaloví specialisté jsou v Norimberku vítánými hosty
Kreativní pracovní atmosféra veletrhu FachPack je nakažlivá a přitahuje stále více zahraničních hostů. Ti sem přijíždějí hlavně ze sousedních zemí – Rakouska, Švýcarska, České republiky, Nizozemska, Itálie, Polska a Francie. Němečtí i zahraniční návštěvníci pracují především v těchto oborech: potraviny/pochutiny, léčiva/kosmetika, služby spojené s balením a logistikou, automobilový a dodavatelský průmysl, chemie, tisk/zpracování papíru, výroba elektrických přístrojů a zpracování plastů.

Do Norimberka rychle a levně
Nejpozději od dokončení dálnice mezi Prahou a Norimberkem se obě města ještě více vzájemně přiblížila. Stále více odborníků z České republiky se informuje na veletrzích v Norimberku. Necelých 300 km mezi Prahou a Norimberkem se dá zvládnout přibližně za tři hodiny. Dokonce i ten, kdo dává přednost hromadné dopravě, se může do Norimberka dostat rychle a levně: za tři hodiny a něco expresním autobusem, který jezdí šestkrát za den z hlavního nádraží na hlavní nádraží. A na výstaviště je to z Hlavního nádraží v Norimberku pouhých osm minut metrem.

O skupině NürnbergMesse Group
NürnbergMesse se řadí k 20 největším veletržním společnostem na světě a v Evropě patří k první desítce. Její portfolio zahrnuje kolem 120 mezinárodních odborných veletrhů a kongresů konajících se v Norimberku a jinde na světě. Vlastních, partnerských a hostujících akcí skupiny NürnbergMesse Group se ročně zúčastní kolem 24 500 vystavovatelů (internacionalita 33 %), 785 000 odborných návštěvníků (internacionalita 17 %) a 305 000 spotřebitelů.
Skupina NürnbergMesse Group má dceřiné společnosti mimo jiné v Číně, Severní Americe, Brazílii a nově také v Itálii. Kromě toho NürnbergMesse Group udržuje síť 55 zastoupení, která působí ve více než 80 zemích.

Oficiální zastoupení NürnbergMesse pro Českou republiku
PROveletrhy s.r.o., Naděžda Lichte, www.proveletrhy.cz

Data a fakta ke stažení

Německá výroba balicích strojů nadále patří ke špičce

Trvalá udržitelnost - více než jen otázka image

LofIntern 2010 - zaměřeno na obalovou logistiku

Plánek výstaviště ke stažení

http://www.fachpack.de

http://www.proveletrhy.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

BIOFACH

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}