avf

Mezinárodní výstava pro milovníky koní

incheba - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

strechy praha 2020

WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

Na základě výsledku proběhlého výběrového řízení Svazu výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení bylo pro konání národní oborové výstavy dřevozpracující techniky vybráno Výstaviště Brno. T ...

NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

• Veletržní a kongresový rok 2019 byl nejlepším lichým rokem v historii podniku • V roce 2020 „se očekává nový rekordní obrat“ • Rozhodnutí postavit „The New Süd“: díky novému NCC Süd vznikne od rok ...

Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

Největším svátkem všech rybářů se oprávněně stal veletrh FOR FISHING. V roce 2020 otevře své brány 20. února a během čtyř dnů představí v 5 halách žhavé novinky od dvou stovek vystavovatelů. Veletrh b ...

Messe Stuttgart

Bazaar

zpět

EXPODENT 2010 - tradiční kongres a nový veletrh pod jednou střechou

Publikováno: 23.9.2010 00:00

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

EXPODENT 2010 - tradiční kongres a nový veletrh pod jednou střechou

Premiérový ročník veletrhu stomatologie a ústní hygieny EXPODENT se uskuteční 6. až 8. října 2010 v Kongresovém centru Praha společně s tradičním kongresem Pražské dentální dny. Veletrh nabídne přehlídku aktuálních trendů v oboru stomatologie, dentální techniky a ústní hygieny. Součástí této akce bude také bohatý doprovodný program.

Spojení specializovaného veletrhu a odborného kongresu je trendem současného výstavnictví. Vystavovatelům dává jistotu kvalitního odborného publika, účastníci kongresu si mohou prohlédnout nabídku jednotlivých stánků, a naopak návštěvníkům veletrhu jsou otevřeny vybrané přednášky kongresu. Proto Česká stomatologická komora – pořadatel Pražských dentálních dnů a oficiální odborný partner veletrhu EXPODENT – zvolila místem konání obou akcí právě Kongresové centrum Praha, které ideálně vyhovuje svou kapacitou i dopravní dostupností.

Cílová skupina veletrhu EXPODENT se ideálně překrývá s účastníky dentálního kongresu, který Česká stomatologická komora pořádá již šestnáct let, od roku 1998. Kongresu se pravidelně účastní na patnáct set zubních lékařů, sester a dentálních hygienistek z České republiky a přibližně stovka zahraničních odborníků.

Vystavovatelé představí návštěvníkům nejednu žhavou novinku – Bohemia Stam-BoS uvede ENDO-ACTIVATOR a nástroje pro endodoncii firmy DENTSPLY MAILLEFER, firma LASAK vyvíjí již 18 let regenerativní materiály a titanové implantáty s bioaktivním povrchem. Společnost Grane přiveze miniaturní chirurgický diodový laser bez pedálu i kabelu iLaseTM. Široké portfolio produktů pro orální hygienu na veletrhu EXPODENT uvede LIFTEC CZ - výhradní distributor společnosti GABA International pro Českou republiku. Netradiční formou interaktivních prezentací chce návštěvníky seznámit se všemi přípravky dentální hygieny značek elmex® a meridol®, včetně novinek roku 2010, odnesete si i spoustu vzorků. Společnost PRODENTA, největší autorizovaný prodejce PLANMECA v České a Slovenské republice, bude prezentovat nadčasovou stomatologickou soupravu Planmeca Sovereign, stomatologické rentgeny a nejnovější informace z oblasti 3D snímkování. Z Německa přijede dceřiná společnost korejské společnosti OSSTEM IMPLANT, která se řadí mezi 5 nejvýznamnějších světových firem na trhu implantátů. Společnost ORION DIAGNOSTICA odborné veřejnosti představí dentální diagnostické testy, které se provádějí přímo v ordinaci lékaře ze slin pacienta. Akciová společnost MEDIN vyvinula ve spolupráci s našimi předními stomatology systém Wizard Easy Cool pro opracování kořenových kanálků. Společnost OPTIMUM, partner České stomatologické komory, přiveze sterilizační věž TECHNOGAZ nebo diagnostický přístroj SOPROLife. Kuradental napoví, jak bělit chrup, na stánku PROFIMED vám chrup i odborně vyčistí. Veletrhu EXPODENT se zúčastní např. i Česká společnost CAD/CAM stomatologie, Puro-Klima s dentální divizí All Dent, VirtuOSS, VMK – vše pro rtg, Johnson&Johnson s řadou výrobků Listerine, GlaxoSmithKline, dále Curaden EEC, Spojené kartáčovny nebo Soukromá VOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky či Lékaři OnLine.

Na internetových stránkách veletrhu můžete navštívit PR portál vystavovatelů, kde se seznámíte s novinkami jednotlivých vystavovatelů podrobněji. Zde také najdete přehled a harmonogram doprovodného programu.

Veletrh Expodent 2010 je otevřen pro návštěvníky od 6. 10. 2010 do 8. 10. 2010 denně od 10.00 do 18.00 hod., v pátek 8. 10. 2010 pouze do 16.00 hod.

Vstup na veletrh je zdarma na základě vyplnění registračního formuláře. Tento formulář můžete vyplnit on-line na oficiálních stránkách veletrhu (www.bvv.cz/expodent) nebo bude k dostání přímo v Kongresovém centru Praha na INFO stánku BVV ve 2. patře.

http://www.bvv.cz/expodent

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Kids India - Bengaluru

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}